Брусниця при вагітності: користь і шкода. Правильно вживаємо брусничні ягоди і листя
01.10.2017 0

Брусниця при вагітності: користь і шкода. Правильно вживаємо брусничні ягоди і листя

Для жінок
В закладки


Як заварювати?

Для приготування чаю використовуйте подрібнені в кавомолці сухі брусничні листя.

Для запашного корисного чаю достатньо буде залити окропом одну чайну ложку сировини. Пити брусничний чайок слід не гарячою, а теплою, додаючи в нього трохи меду (так, щоб той не заблокував антиотечное дію брусниці).

Відвар з брусничних листя готують дещо по-іншому: великі листя кип'ятять не менше 10 хвилин, потім залишають настоюватися у теплому місці. Приймають по 1/2 склянки, відповідно до рекомендацій лікаря.

Застереження

При проблемах з нирками до вживання брусничного відвару слід ставитися дуже і дуже обережно: володіючи неабиякими сечогінними властивостями, брусничний відвар у рази збільшує навантаження на нирки.

Тільки проконсультувавшись з лікарем, можна починати прийом цього природного ліки.

А від свіжих ягід брусниці, соку, пюре і морсу слід відмовитися вагітним, які страждають на виразку шлунка або дванадцятипалої кишки.

Брусниця як заспокійливе

Навряд чи якась з майбутніх матусь ризикне брати сильне заспокійливе (або навіть несильно) навіть при відчутті помітно збільшеною дратівливості.

Щоб без оглядки на рецепти та анотації, а також на самі таблетки відновити (знайти) олімпійський спокій, потрібно замінити всі препарати брусницею. Жменька ягід здатна заспокоїти хворі нерви вагітної жінки, вивести її з депресії, зняти стан тривожності і повернути безтурботність сну.

Міцна нервова система при вагітності – дуже важливий показник, що впливає не тільки на загальний стан жінки, але і на розвиток плода. Патологій у дитини, звичайно, не виникне з-за того, що мама, чекаючи на його появу, трохи нервувала, але плід настільки чутливий до найменшої зміни в настрої матері, що починає і сам підлаштовуватися під її стан – нервувати, хвилюватися, боятися... Хоча, здавалося б, що він може розуміти...

Смачне ліки

Те, що смачно – ліками не вважається. Та й яка вагітна погодилася б їсти ягоду, будь вона хоч сто разів корисною, якщо б брусниця не мала приємним кисло-солодким смаком і дивним ароматом? Їй швидко знайшли альтернативу: благо, корисних продуктів багато.

Але брусниця дуже смачна, тому її із задоволенням їдять і дорослі, і діти, і навіть майбутні діти, що знаходяться в материнській утробі. Правда, «їдять» в цьому випадку – образне вираз.

Щоб дитина отримав максимальний обсяг вітамінів, їжа повинна подобатися його мамі, вона повинна насолоджуватися нею – так продукт краще засвоюється і якісніше бере участь у процесі розвитку плоду.

Тому урізноманітніть своє брусничне меню вареннями, пюре, соком, салатами з додаванням ягід і десертами зі сметаною і горішками.

Комментарии (0)
Додати коментар
Калина для дітей: користь і шкода, рецепти. З якого віку можна вводити в раціон?
Яскраво-червоні ягоди калини особливо гарні після перших заморозків: зникає характерна для них гіркоту, смак стає набагато приємніше. Ці плоди — справжній дар природи,
Ожина в раціоні дітей: корисно і смачно. З якого віку можна давати?
Соковита, з дивним ароматом і чудовим смаком ожина відноситься до числа найбільш приємних лісових делікатесів. Виростає переважно в природних умовах — ох і важко ж
Брусничний соус до м'яса: рецепти, особливості приготування
Особливості приготування брусничного соусу до м'яса можуть залежати від конкретного рецепту, але виконати прикладену до нього інструкцію буде нескладно.
Брусничний морс при вагітності: користь і шкода. Рецепт приготування морсу з брусниці для вагітних
Порятунок від токсикозу – ось перше, навіщо вживають брусничний морс вагітні жінки. Коли нудота стає майже нестерпною мукою, майбутня матуся шукає не просто кисленькое,
Відкритий дріжджовий пиріг з брусницею. Дріжджовий пиріг з брусницею рецепт.
Все-таки осінь благодатна пора, вона щедра не тільки лісовими грибами, але і ягодами. Ось і нинішній похід в ліс увінчався успіхом, ми набрали повне відро брусниці.