Зінеріт від прищів
11.03.2018 0

Зінеріт від прищів

Боротьба з прищами і вуграми
В закладки


Зінеріт від прищівВугрі або часто з'являються прищі на обличчі можуть стати справжньою проблемою. Їх виникнення обумовлено різними причинами - гормональним збоєм, хронічними захворюваннями і навіть спадковістю.

Важливо вибрати такий метод лікування, який насправді буде дієвим і зробить тривалий ефект.

Серед засобів, що борються з бактеріями, що викликають прищі, гідне місце займає лікарський препарат Зінеріт, на основі еритроміцину і ацетату цинку.

Перша складова діє на бактерії, припиняючи їх ріст, а друга - сприяє загоєнню.

Зінеріт допомагає навіть в найскладніших випадках, а результат від його використання видно вже через 1,5 - 2 тижні.

Цей препарат випускає голландська фармацевтична компанія, продукцію якої відзначає якість і ефективність в лікуванні.

Призначення Зінеріта від прищів і спосіб застосування

Якщо в боротьбі з прищами не допомагають прості засоби, які є за своєю суттю слабкими антисептиками, доведеться вдатися до допомоги більш сильного речовини, що містить в своєму складі антибіотики, які відомі своєю дією на мікроби і бактерії.

Сьогодні найбільш ефективним препаратом вважається Зінеріт. Він недорогий, і його завжди можна придбати в аптеці за доступною ціною. Незважаючи на те, що його дія заснована на блокуванні білка бактерій, що ведуть до утворення прищів, для організму людини він безпечний.

Спосіб використання даного засобу вказано в інструкції, що додається до покупки.

Препарат являє собою два флакони, при змішуванні яких виходить лосьйон. Він і наноситься на обличчя за допомогою аплікатора. Для нанесення аплікатор слід нахилити і притиснути до шкіри таким чином, щоб його сіточка як слід просочилася ліками. Чим сильніше притискається аплікатор до тіла, тим швидше наноситься засіб.

Зінеріт прозорий, тому непомітний на обличчі. Його рекомендується наносити двічі на день - з ранку і на ніч. На обличчя при цьому можна наносити декоративну косметику. Якщо відзначається підвищена сухість шкіри, просто використовують в якості основи легкий зволожуючий крем.

{ad1}

Курс лікування зазвичай триває 1,5 - 2 місяці, але ефект помітний вже через два тижні - прищики підсихають, а рельєф шкірного покриву вирівнюється. Якщо не рекомендовано лікарем, довше використовувати засіб не слід.

В інструкції особливо відзначено обережність, з якою повинен використовуватися даний препарат, так як при попаданні в очі або слизову оболонку рота і носа, він може викликати опік.

Зінеріт: протипоказання і побічні ефекти

Так як Зінеріт - антибіотик, то протипоказанням до його застосування є індивідуальна непереносимість або еритроміцину, або ацетату цинку або їх обох. Іноді на місцевому рівні проявляється невелике печіння, а у випадку з чутливою шкірою може виникнути її сухість. При цьому припиняти використання Зінеріта не слід. Як правило, всі ці явища проходять без сліду після закінчення лікування.

Зінеріт настільки безпечний, що його можна застосовувати вагітним жінкам і годуючим матерям. З іншими лікарськими препаратами він не взаємодіє.

Так як препарат наносять точково, то передозувати його практично неможливо. Інших побічних явищ і протипоказань в даний час не відзначено.

Зінеріт від прищів: відгуки

Ольга, 32 роки, викладач:

Я завжди на виду і тому ретельно стежу за шкірою обличчя. Однак проблема прищів мені знайома. Звернувшись до лікаря і пройшовши обстеження, придбала препарат Зінеріт. Він містить антибіотики, але іншого виходу немає - адже тільки вони можуть зробити сильний вплив на прищі. Покращення стали помітні практично через тиждень. До недоліків цього засобу можу віднести інформацію, що з'явилася сухість шкіри, тому в період лікування їй потрібно забезпечити додатковий догляд.

Марина, 21 рік, продавець:

Не можу сказати, що прищі на обличчі з'являються часто, але, як і всіх, іноді це трапляється. За порадою подруги придбала Зінеріт. Як тільки бачу намічається прищик, відразу мажу його цим засобом, і він проходить. Мене лякали сухою шкірою, але в зв'язку з тим, що ліками користуюся точково, ця проблема мене не торкнулася. Вважаю, що Зінеріт обов'язково повинен бути в аптечці кожної жінки.

Наталя, 45 років, домогосподарка:

Постійно з'являються прищі на обличчі доставляють мені багато клопоту. Крім того, що це не естетично виглядає, це ще призводить і до дискомфорту. Перепробувавши багато коштів - домашніх і аптечних, я зупинила свій вибір на Зинер. Використовую його строго по інструкції, змішуючи в певних пропорціях, порошок і рідина. Препарат намагаюся наносити на ніч, а до ранку, як правило, вже видно результат.

Комментарии (0)
Додати коментар
Як позбутися від прищів і вугрів?
Ох вже ці прищі! Непрохані гості, яким вже точно ніхто не радий. Сьогодні на сайті ilady.kharkiv.ua розповімо про те, як позбутися від прищів і вугрів за допомогою
Прищі на шиї
Прищі на шиї
Прищі на шиї
06.02.18 Догляд за тілом
На шиї прищі з'являються, як правило, не дуже часто. Але якщо подібне відбудеться, то позбутися від них вкрай непросто. Мало того, такі прищі дуже і дуже хворобливі.
Метрогил від прищів
Метрогил від прищів
Метрогил від прищів
17.01.18 Боротьба з прищами і вуграми
В даний час існує безліч лікарських препаратів для лікування прищів. Одним з них є засіб Метрогил, що представляє собою гель антимікробної дії. Він дбайливо і делікатно
Камфорний спирт від прищів
Камфорний спирт від прищів
Камфорний спирт від прищів
28.02.18 Боротьба з прищами і вуграми
Камфорний спирт, він же камфора - лікарський препарат рослинного походження. Проводять камфорний спирт із сировини камфорного дерева шляхом очищення і змішування його з
Бовтанка від прищів
Бовтанка від прищів
Бовтанка від прищів
28.01.18 Боротьба з прищами і вуграми
Поява прищів, вугрів і чорних крапок - це проблема, яка найбільше турбує молоде покоління.