Як правильно робити масаж
Дана стаття досить докладно, а також цікаво розповідає про те, як правильно робити масаж. Матеріал адресований самому широкому колу читачів.
Все частіше сьогодні ведуться розмови про масаж. Зараз ця процедура існує не тільки для цілей розслабити втомлений організм, але і оздоровити його. Після стомлюючого дня масаж дійсно допомагає відновитися нашому організму. Але ж зовсім не у багатьох знайдеться можливість приймати такі процедури. Тут потрібно як час, так і гроші. Оволодіти навичками загального масажу в домашніх умовах може будь-яка людина. Просто для того, щоб процедура була максимально ефективною, і не принесла шкоди, потрібно дотримуватися елементарних правил.
Будь-масаж виконується в напрямку до найближчого розташуванню лімфовузлів, але самі вузли масажувати не можна, це знає кожен масажист. Наприклад, масаж шиї проводиться від волосяного покриву вниз, до ключиць. Масування рук починаємо від кисті до ліктьового суглобу, а потім - до пахв. Схоже, робиться і масаж ніг: від стопи до колін, далі - до області паху. Під час будь-яких процедур м'язи повинні бути максимально розслаблені. При цій процедурі людина повинна відчувати тільки розслаблення, і ні в якому разі посилення больових відчуттів.
{ad1}Обов'язково в цей час дотримуватися чіткий ритм і темп, так як від цього залежить кінцевий результат. При швидкому темпі збудливість нервової системи підвищується, а при середньому або повільному - знижується. Кожен прийом виконується 5-8 разів, але паузи між ними робити небажано. Перед масажною процедурою бажано прийняти душ або протерти тіло вологим рушником. Багато уваги приділяється зараз змащує засобів, таким як креми, мазі, ефірні масла. На цей рахунок думки розходяться, напевно, це пов'язано з індивідуальністю кожного організму.
Практично жоден масаж не робиться одним прийомом. Будь-яка масажна процедура починається з приємного погладжування. Цей прийом плавно переходить в розминка і розтирання. Після цього сила впливу посилюється за рахунок активних рухів у вигляді ударів, пощипування, поплескування. Будь-тайський масаж закінчується тим же приємним прийомом, яким починався, тобто, погладжування. Саме таким поетапним поєднанням прийомних масажних темпів ми можемо досягти максимально ефективного результату. Середня тривалість масажною процедури становить 15 хвилин.
Як і кожен препарат, масаж має протипоказання. При захворюваннях серцево-судинної системи, шкірних покривів, проблем з венами і іншими, ця процедура небажана. Кращий варіант перед початком - це отримання детальної консультації у лікаря. У будь-якому випадку фахівець дасть вам конкретні вказівки за проробляє масажних процедур саме з урахуванням стану вашого організму.
Дія масажу дуже велике. З його допомогою можна привести в нормальний стан ваші втомлені м'язи.