Медовий масаж - несолодка процедура з унікальним ефектом
Бджолиний мед, багатий такими мінералами, як кальцій, залізо і мідь, разом з масажем здатний зіграти найважливішу роль при лікуванні або профілактиці захворювань, а також при корекції фігури.
Медовий масаж - це один з найефективніших методів лікування, профілактики хронічної втоми і порушень в роботі внутрішніх органів. Сьогодні така процедура найбільш затребувана жінками як косметична процедура, що рятує від підшкірних жирових капсул. Це пояснює те, чому сьогодні курси професійного масажу набирають велику популярність. Крім антицелюлітного ефекту масаж за допомогою меду збільшує еластичність шкіри, виводить з неї токсини і шлаки, що сприяє прискореному кровообігу.
Більшість людей не вважають масаж важливою лікувальною процедурою. Це марно. Щоб зрозуміти, наскільки корисний медовий масаж, коштує всього лише дізнатися, яка його техніка і вплив на організм.
Для проведення медового масажу необхідний мед. Він повинен бути натуральним. Виключається використання меду з добавками, але допускається підмішування в мед ароматичних масел, найкраще - цитрусових. Масла мають велике значення в енергетичному аспекті процедури. Ще в глибокі часи східні цілителі вважали, що розвиток патологій і різних захворювань починається саме на енергетичному рівні.
{ad1}Медовий масаж можна проводити на спині, обличчі, ногах і зоні декольте. Спочатку мед рівномірно розподіляють по поверхні даної ділянки тіла, а потім починається механічний вплив на шкіру за допомогою спеціальних прийомів. При кожному натиску на шкіру мед стає густішим, при цьому у пацієнта виникають сильні больові відчуття, які пропадають після 2-3 сеансу масажу. Масажист сильно тисне на шкіру, а потім відриває долоню. При цьому на поверхню шкіри виходить сіра в'язка маса, що складається з шлаків і токсинів. Капіляри розширюються, і мед починає вбиратися шкірою.
Курси медового масажу включають в себе від 5 до 10 процедур. Після цього рекомендується зробити п'ятиденний перерву, а потім - повтор повного курсу.
Медовий масаж має різносторонній вплив на організм. Більш того, він не має вікових меж. Його не рекомендується робити лише дітям до трьох років в силу того, що дитяча шкіра дуже ніжна і чутлива. Але в такому випадку є вихід - для зниження больових відчуття масаж можна проводити за допомогою пальців, а не долонь. Але є і протипоказання до даної лікувальної процедури - це алергія на мед.