Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя - процедура не тільки косметична, але і загально оздоровча для організму. Адже медовий масаж - це не тільки масаж в класичному його розумінні.
І в сьогоднішній статті ви дізнаєтеся, в чому полягають особливості масажу обличчя, показання до його застосування і техніку виконання медового масажу в домашніх умовах.
В чому полягає суть медового масажу обличчя?
Про цілющі властивості натурального меду сказано не мало. Як же впливає медова плівка, нанесена тонким шаром на шкіру? Механізм цього впливу умовно можна розділити на дві групи - зовнішнє (поверхневе) і внутрішнє (що виявляється під час масажу) вплив.
У першій частині медовий масаж відмінно живить шкіру, має бактерицидні властивості і сприяє швидкому загоєнню дрібних ран і подряпин на поверхні шкірного покриву. Для досягнення такого результату часто може вистачити і медової маски.
У другій же частині біологічно активні речовини меду проникають в глибинні шари шкіри і впливає на рецептори, ніж запускають в роботу рефлекторні реакції, що стосуються багатьох частин організму. У глибинних шарах шкіри активізується циркуляція крові, внаслідок чого поліпшується робота внутрішніх органів.
Так, фахівці вважають, що медовий масаж в області щік покращує роботу легенів, чола - роботу тонкого кишечника, носа - роботу серця, підборіддя - сечостатевої системи.
Крім цього, метою медового масажу є ефективне глибинне очищення шкірного покриву від відмерлих клітин і нормалізація роботи «зашлакованості» клітин, підвищення тонусу шкіри і організму в цілому.
{ad1}Медовий масаж обличчя - показання до застосування
Оздоровчий курс медового масажу може бути рекомендований кожному, хто не має протипоказань до застосування меду, і не страждає алергією на мед і продукти бджільництва. 10-15 сеансів через день нададуть очищаючу дію на шкіру і тонізуючу на організм.
Медовий масаж обличчя рекомендований при сухої і жирної шкіри, тьмяному кольорі, неглибоких зморшках, млявою шкіри.
Утриматися ж від подібної процедури слід при астмі, порушеннях в роботі щитовидної залози, гнійних утвореннях на шкіри і порушеннях згортання крові.
Медовий масаж обличчя в домашніх умовах
Медовий масаж вимагає деякої підготовки і спеціальної техніки. Рухи, характерні для класичного масажу (погладжування, пощипування шкіри) зовсім не підходять для медового. В його основі - легкі натискання, що не заподіюють больових відчуттів.
Перед масажем шкіру очищають і видаляють з поверхні залишки косметичних засобів і частки бруду. Мед тонким шаром наносять на шкіру і залишають на 5-10 хвилин. Для цього може бути використаний натуральний стільниковий мед або засахарівшійся продукт.
Через 10 хвилин ви виявите, що частина меду вбралася в шкіру, а частина залишилася на поверхні. «Невпітавшійся» мед вказує на проблемні ділянки шкіри, в яких порушений обмін речовин. Ось цим частинам особи і приділяють особливу увагу.
Подушечками пальців легко натискають на шкіру, створюючи своєрідну пробку, і також легко відпускають. Відбувається слабке «приклеювання» і «відклеювання» подушечок пальців до / від поверхні шкіри. Разом з цим пори звільняються від токсинів і шлаків, поліпшується живлення клітин.
Тривалість медового масажу становить 5-15 хвилин, при цьому слід врахувати, що почервоніння, печіння або інший дискомфорт на шкірі вказує на індивідуальну непереносимість процедури. У такому випадку від масажу потрібно відмовитися. Залишки меду змивають з обличчя теплою або прохолодною водою.
В результаті медового масажу шкіра очищена і підтягнута, а через кілька процедур - випромінює молодість і красу.