Кріоліфтінг для особи – корисна процедура омолодження
Ви напевно чули про таку процедуру, як кріоліфтінг. Але мало хто знає, що собою являють дані маніпуляції з особою. Давайте разом спробуємо розібратися в цій дивовижній методикою.
Що являє собою процедура кріоліфтінг?
Кріоліфтінг – це не що інше, як процедура впливу холодом на верхні шари шкіри. З допомогою неї досить легко відчути омолодження шкірного покриву.
На шкіру відбувається вплив температури в інтервалі від 0 до – 20°С за рахунок спеціалізованого апарату і косметичних засобів.
Процедура не травмує шкірні шари, не є інвазивною, виконується безін'екціонним способом. Головні позитивні моменти методики: немає залежності від сезону, на відміну від багатьох косметичних процедур, не заборонена вагітним і годуючим жінкам.
Показання до застосування кріоліфтингу
Якщо ви не розумієте потрібен вам кріоліфтінг особи, то ознайомтеся з переліком показань. Багато дівчата побачать у переліку проблему, яка стосується саме їх.
показаннями до криолифтингу відносять:
- блідий, тьмяний і невиразний колір обличчя;
- розширені пори на шкірі;
- жирний блиск шкіри обличчя;
- нерівності шкірної поверхні;
- набряклість і темні кола під очима;
- реабілітаційний період після лазерної шліфовки або пластичних операцій;
- процеси старіння;
- втрата еластичності і пружності шкіри;
- брак зволоження шкіри.
Якщо ви виявили одну зі своїх проблем, то ви по достоїнству зможете оцінити ефект від кріоліфтингу.
Протипоказання до процедури
Як і багато косметологічні маніпуляції кріоліфтінг має ряд протипоказань:
- алергія на холодні температури;
- проблеми зі згортанням шкіри;
- епілепсія;
- герпес;
- атеросклероз;
- мігрень;
- висип з гнійними виділеннями.
Процес проведення процедури
Процес можна описати чотирма етапами, які включають в себе:
- Очищення шкіри обличчя, тобто демакіяж.
- Безпосередній процес кріотерапії, для якої використовуються вітамінні засоби: гелі, сироватки.
- Тонізація обробленої шкіри.
- Нанесення підходить саме вашому типу шкіри живильного крему.
Температура, яка застосовується при процедурі, варіюється від 0 до 20°С. Даний діапазон обраний з урахуванням того, що він не травмує шкірні клітини, але в той же час активує необхідні процеси.
{ad1}Кріоліфтінг це не одноразова процедура, хоча її ефект помітний відразу. Для досягнення оптимального стійкого ефекту необхідно проведення 8-10 процедур, періодичністю близько 2 разів на тиждень.
Кріоліфтінг в домашніх умовах
Аналогом процедури для домашнього застосування є використання кубиків льоду для протирання обличчя. Для їх виготовлення слід використовувати фільтровану воду, а краще відвари трав або сік фруктів.
Слід проводити процедуру акуратно, не тримаючи крижинку довго на одному місці, щоб виключити можливість обмороження.
Обробляйте поверхню шкіри крижаними кубиками 2 рази в день, і ви вже дуже швидко оціните ефективність процедури: зволоження шкіри, вирівнювання кольору обличчя, підтягуючий ефект.
Кріотерапія далеко не нова методика в косметичному світі. Але вона не втрачає своєї актуальності завдяки прекрасним позитивних ефектів: омолодження шкіри, поліпшення роботи сальних залоз, усунення набряклості. Ще однією перевагою процедури є наявність аналога для домашнього використання. Візьміть кріоліфтінг на озброєння краси і ваше відображення в дзеркалі буде радувати вас щодня!