Прибуток і очищення води сріблом: здоровий кишечник і міцне здоров'я
Як часто ви вживаєте кисломолочні продукти? Якщо регулярно, а не час від часу, то робите своєму організму безцінний подарунок у вигляді корисних бактерій, які у великій кількості містяться в натуральних йогуртах, ряжанка і кефірі. Найбільш цінна ця група продуктів важливими для людського здоров'я мікроорганізмами - лакто-і біфідобактеріями.
Уявіть на хвилину: в нашому організмі живе незліченна кількість бактерій. Основна їх частина - корисна, менша - патогенна. При будь-якому збої в організмі корисні бактерії масово гинуть, а патогенні, навпаки, активно розмножуються. Причин для дисбалансу безліч: стреси, інфекції, неправильне харчування, прийом антибіотиків і антибактеріальних препаратів.
Що отримує людина в підсумку? Хворий шлунок і кишечник, порушення травлення. Ось тут-то і приходять на допомогу пробіотики: лактобактерії допомагають протистояти різним інфекціям, а біфідобактерії надійно і швидко відновлюють мікрофлору. Гарним доповненням до кисломолочним продуктам буде «срібна« вода », яку можна отримати за допомогою Осрібнювач води, здатних посилювати захисні резерви шлунково-кишкового тракту і організму в цілому.
{ad1}Не варто забувати, що саме на кишечник припадає 50% імунної системи, тому кефіри і йогурти в чималому ступені корисні і для імунітету. Але врахуйте, що не всі продукти з приставкою біо- або біфідо можуть гарантувати здоров'я. Щоб досягти кишечника і принести йому користь, бактеріям необхідно вистояти в агресивно-кислої шлункової середовищі. Регулярно робіть очищення води сріблом і випивайте хоча б по склянці такої рідини з ранку перед сніданком або прийомом кисломолочного страви.
Купуючи йогурти, звертайте увагу на написи на упаковках: в одному грамі такого продукту повинно міститися біфідобактерій не менше десяти в сьомий ступеня. Якщо цей показник менший, то користі від такого йогурту, нехай навіть і дуже смачного, не буде. В користь пробіотиків для здоров'я вже мало хто сумнівається, але головні відкриття тільки очікуються. Вчені заявляють, що в майбутньому за допомогою препаратів, що містять пробіотики, можна буде протистояти кишковим патологій і навіть запобігати онкологію.
Нещодавно неонатологи за сприяння ТОВ «Технології для життя» провели дослідження, які показали, що пробіотики допомагають виживати і швидко розвиватися навіть недоношеним дітям, які народжуються з критично низькою вагою. Вони краще чинять опір інфекціям і швидше набирають відсутні кілограми. Медики радять знайомити діток з пробиотическими продуктами, починаючи вже з півтора місяців.