Сирники з гарбузом і сиром, рецепт з фото
Сирники – один з популярних рецептів сирних виробів, які люблять як дорослі, так і діти. Вони добре впливають на травну систему, підвищують життєвий тонус, прискорюють обмін речовин і роблять міцніший імунітет. У класичні сирники входить сирна маса, змішана з іншими інгредієнтами, такими як борошно або манка, а також яйця. Іноді в склад продуктів додається родзинки або ваніль. Саме такий варіант десерту можна зустріти в місцевих кафетеріях або столових. Але оскільки в сьогоднішній час вітається здорова їжа, Твоя Родзинка пропонує урізноманітнити звичні і повсякденні страви і приготувати сирники з гарбузом. Вони володіють м'яко-помаранчевим кольором і приємним гарбузовим смаком. Крім того, у складі страви присутні висівки і апельсинова цедра. Тому переоцінити смак і користь сирників важко. Кожен присутній інгредієнт для нашого організму життєво необхідний і дуже корисний. Такі сирники сприяють зміцненню суглобів, кісток і м'язів, насичують організм білком, і не створюють навантаження на шлунок, печінку і нирки. За бажанням і для різноманіття смакових відчуттів і додання страві більшої насолоди і користі, ви можете сирники доповнити рубаною курагою або родзинками. Подавати десерт можна з різноманітними солодкими сиропами, сметаною, варенням або медом. Отже, рецепт приготування сирників з гарбузом, сиром і висівками з покроковим фото.
Інгредієнти:
Сир – 500 гр Гарбуз – 200 гр Апельсин – 1 штука Манна крупа – 4 столові ложки Висівки – 50 гр Яйце – 2 штуки Цукор – за смаком Сіль – щіпка Рослинна рафінована олія – для смаження
Для того, щоб приготувати сирники з гарбузом і сиром спочатку потрібно:
1. Гарбуз очистити від шкірки, нарізати кубиками і поставити варити у воді протягом 20 хвилин до м'якості. Після зіллємо воду, і гарбуз подрібнити блендером або истолчем товкачиком, щоб вона набула пюреобразную консистенцію. До речі, варити гарбуз можна відразу для декількох страв. Наприклад, для гарбузової каші, запіканки, пирогів, кексів і т. д.
2. Тим часом сир кладемо в миску для замісу тіста. Додамо манну крупу, висівки, цукор, щіпку солі і перемішати продукти. Сир, є запорукою вдало приготованих сирників, тому від правильного його вибору буде залежати успіх страви. Купуйте сир свіжий, однорідний і без крупинок, Краще всього використовувати домашній. А якщо у вас сир занадто сухе, то додайте в тісто 1-2 столові ложки сметани, або збільшити кількість яєць в рецепті.
3. Взобьем яйця і знову все перемішати.
4. Апельсин помиємо, высушим і натремо цедру на дрібній тертці.
5. Покладемо в тісто апельсинову цедру. Також за бажанням можете видавити з апельсина трохи соку.
6. Додамо гарбузове пюре.
7. Добре перемішаємо продукти і дамо постояти 20 хвилин, щоб манна крупа трохи розбухла. Якщо у вас немає зайвого часу на очікування і треба швидко приготувати сніданок, то манку замініть борошном.
8. Сковороду поставимо на плиту, наллємо рослинного рафінованого масла і нагріємо його. Руки потрібно змочити прохолодною водою або змастити олією, потім будемо формувати маленькі овальні коржики і викладати їх смажитися на сковороду. Сирне тісто завжди повинно липнути до рук, тому за цей нюанс, ніколи не переживайте. Якщо ви будете додавати більше манки або борошна, щоб тісто не прилипало, то сирники вийдуть важкими і не пропеченными всередині.
9. Прожарим сирники при середній температурі до рум'яного кольору з одного боку близько 5 хвилин, після перевернемо і прожарим таку ж кількість часу із зворотного.
Подавайте з гарбузом гарячими, відразу після приготування. За бажанням зверху полийте їх згущеним молоком, гарбузовим варенням або шоколадним кремом.
Приємного апетиту!