Рецепт приготування ароматної солянки
Будь-перша страва – це бальзам для шлунку. Щоб у людини не було проблем з травною системою, йому необхідно частіше є рідкі страви. Якщо вам набрид червоний і зелений борщ, навчитеся готувати смачну і ароматну солянку. Цей суп варять на м'ясному бульйоні, додаючи в нього сосиски, ковбасу і копчене м'ясо. Унікальність цієї страви полягає в тому, що ви можете самостійно придумувати нові інгредієнти і експериментувати зі смаками.
Склад
Перш ніж приступити до приготування солянки, треба купити певні продукти. І якщо у багатьох господинь інгредієнти для цього супу завжди є в холодильнику, то чоловікам, швидше за все, доведеться їхати на ринок або супермаркет. Ось базовий набір продуктів, необхідних для приготування традиційної солянки:
- Червоне м'ясо на кістці. Підійде яловичина або свинина, також можна використовувати телятину. Для каструлі на 2.5-3 літри води потрібно купити 600 грам м'яса.
- Шинка, копчені реберця і копчена ковбаса.
- Цибуля, морква і масло для їх обжарювання.
- Солоні огірки, оливки. Можна замінити оливки маслинами або взагалі прибрати їх з страви.
- Спеції і добавки. Традиційна солянка збірна м'ясна готується з використанням солі, свіжозмеленого перцю, петрушки, вершкового масла та томатного соусу. При подачі це страви на стіл прийнято додавати в тарілку лимон і сметану.
Це список основних інгредієнтів для приготування традиційної солянки. Ви можете додати сюди свої продукти або спеції, щоб отримати унікальний смак страви.
Нюанси приготування
Спершу потрібно помити і порізати м'ясо на невеликі шматочки. Після цього можна приступати до варінні бульйону. Поки основа для супу готується, потрібно взяти сковороду і розігріти на ній рослинне масло. Сюди кидаємо попередньо подрібнені цибулю і моркву для гасіння. Через кілька хвилин на сковороду можна додати дрібно порізані огірки і томатну пасту. Всю цю суміш зі сковороди потрібно покласти в гарячий бульйон і продовжувати варити на маленькому вогні. Поки основа для супу стоїть на плиті, необхідно почистити і порізати картоплю, а також дрібно порізати ковбасу і сосиски. Картоплю можна кидати в каструлю, а м'ясні продукти потрібно обсмажити на сковороді. Коли ковбаса і сосиски будуть в бульйоні, його необхідно продовжувати варити до готовності картоплі. Потім слід додати маслини, порізану петрушку і лимон.