Болі в промежині при вагітності: причини і наслідки, що робити
Вагітність
В закладки
Всі ці больові відчуття не є патологією і не вимагають якого-небудь лікування. Однак існують вправи, які не тільки позбавляють від дискомфорту, але і допомагають уникнути розривів в процесі пологів, так як покращують еластичність м'язів і зв'язок.
Гімнастика від болю в промежині
Виконання будь-яких вправ можливо, тільки якщо на це дано дозвіл лікаря, який веде вагітність. Без консультації з ним займатися спеціальною фізкультурою не слід, так як в деяких випадках вона може негативно позначитися на стані плоду.
- Неглибокі присідання – дозволяють зміцнити м'язи промежини і збільшити їх еластичність. Для такої вправи жінка повинна, спираючись руками на спинку стільця або ліжка, виконувати неглибокі присідання, широко розводячи ноги в колінах. У процесі вправи не повинна виникати сильне навантаження на поперек. Робити слід не більше 7 присідань за 1 раз.
- Махи ногою – також корисні для м'язів промежини. Для виконання вправи стають, спираючись на спинку стільця. Прийнявши зручну позу, роблять нешвидкі махи ногою вперед і назад, а після – вправо і вліво. Для кожної ноги вправа виконується по 10 разів. Якщо при його виконанні відчувається тиск на живіт або поперек, від нього слід відмовитися.
Інші вправи неприпустимо робити в домашніх умовах, так як повинні виконуватися під контролем фахівця. Вони входять в комплекс спеціальної гімнастики, яка включається в курси для підготовки до пологів, наявних при пологових будинках та жіночих консультаціях.
Комментарии (0)
Під час вагітності жінки нерідко відчувають різні нездужання, болю. Деякі болю можна назвати цілком природними для вагітності - їх доводиться терпіти, втішаючи себе тим,
Страх публічних виступів властивий всім людям. Але існують ефективні методики його подолання, які складаються з спеціальних вправ і практики.
Страх падіння, як одна з різновидів страху висоти, пов'язаний з переживаннями людини щодо власної безпеки.
Страх – звичайна емоція людини, необхідна для самозбереження. Сьогодні різні фобії мають 9 чоловік з 10, і тому питання: «Як подолати страх» досить актуальне.