Передвесільна депресія - у жінок, у чоловіків, причини
07.07.2017 0

Передвесільна депресія - у жінок, у чоловіків, причини

Психологія
В закладки


Передвесільна депресія – це небезпечний ворог усіх пар, які вирішили одружитися. Якщо ви виявили перші її ознаки, швидше потрібно вживати заходів, поки не з'явилися наслідки.

Особливості апатії перед торжеством

Зневіру перед весіллям – це, виявляється, досить часте явище. Просто багато хто не знають про те, як називається стан, який геть відбиває все бажання одружуватися або виходити заміж. І чим ближче заповітна дата, тим більше сумнівів, паніки і поганих думок.

З цим станом можна і потрібно розправлятися, щоб не тільки не зіпсувати день весілля, але і не зробити велику помилку – скасувати торжество.

У жінок

У нареченої найчастіше проявляються хвилювання в основному з наступних випадках:

  • досягнення ідеального образу (як наслідок – дієти, зміна способу, довга добірка весільної сукні та ін);
  • організація весільного торжества (як не забути самі дрібниці, скільки потрібно ще зусиль);
  • думки гостей (треба зробити все так, щоб всі залишилися задоволені, особливо тієї-то особі потрібно «утерти ніс»).

00330664

Всі ці хвилювання, в принципі, обґрунтовані. Проте варто пам'ятати, що ви – доросла людина, якій вже має бути неважливо чужу думку. Довіртеся другій половинці, адже цей день планується не для когось, а тільки для вас.

У чоловіків

У нареченого теж може бути передвесільна депресія. Але відчувають страхи вони вже зовсім з інших приводів:

  • втрата свободи (це для будь-якого чоловіка дуже важливо);
  • засудження і приколи друзів (більшість людей з його оточення, швидше за все, будуть дивитися на нього здивовано, коли він повідомить про одруження);
  • подальшу поведінку новоспеченої дружини (може, після весілля вона одягне потертий халат і стане відмовлятися від сексу, грунтуючись на те, що вона сьогодні дуже втомилася).

Так, чоловіків більше хвилюють зміни, ніж жінок. Особливо це стосується тих змін, які вимагають від них обмеження волі, бажання, певних діях та ін

Однак найчастіше страхи не виправдані: ви вже довго зустрічаєтесь/живете разом, і кардинально поведінку молодої дружини змінитися не повинна. А що стосується решти – все рано чи пізно одружуються і також «одягнуть цей хомут на шию».

Передвесільна депресія: причини

Сумніви в правильності вибору

Сьогодні, за тиждень до весілля, ВІН прийшов від друзів трохи пізніше, ніж обіцяв, або ВОНА «забила» на прибирання, і ось вони вже ці думки: «Ага, а що ж буде далі?!». А нічого не буде. Зовсім. Якщо ви не перестанете так думати.kakie-neozhidannosti-mogut-proizoyti-svadbe-vert

зверніть увагу на те, що:

  • раніше ви не зациклювалися на виявлений брак, або він не був для вас таким значущим;
  • ви в цілому стали набагато прискіпливіше, що провокує дратівливість обох сторін;
  • «раптом виявилися праві» ті подружки і друзі, які говорили вам про те, що ви помилилися з вибором.

Якщо це так, то проблема як раз-таки в вас, і напевно вам просто варто трохи заспокоїтися. Лише в рідкісних випадках друга половинка дійсно починає вести себе неадекватно, чим і викликає ці самі сумніви правильності вибору. Тоді може вам просто потрібно тихо і спокійно обговорити проблему?

Про ознаки хронічної депресії читай далі.

Певної ради вам дати не можна. Це вже вам вирішувати – ви змиріться з тим, що вас раптом почало бентежити в обранця або обраниці, або вирішите все кинути, незважаючи на всі ті прекрасні моменти, які між вами були...

Боязнь не справитися з роллю дружини

Кожна наречена рано чи пізно про це думає. Для того щоб не допустити депресію, вам необхідно пам'ятати про те, що:

  • всі починали «з нуля» (запитайте навіть у вашої мами чи свекрухи);
  • уміння робити все так, як треба, прийде з досвідом;
  • ви завжди можете вступити хитро: частіше цікавтеся про те, як правильно зробити те-то і те-то саме у свекрухи – так ви не тільки отримаєте відповіді на свої запитання, але й зміцните ваші з нею стосунки;
  • в періоди великого сумніву спілкуйтеся з чоловіком, розповідайте про свої підозри – напевно від нього ви знайдете потрібну підтримку.

Боязнь весілля

1272178993_www.open.az-80

Напевно ви вже несвідомо прокрутили мінімум 5 варіантів того, що може зіпсувати ваше весілля... Хочеться поспішити заспокоїти вас: такі думки виникають у всіх напередодні якогось важливої події.

Ось кілька порад для того, щоб вам заспокоїтися:

  • думайте тільки про хороше, адже не дарма кажуть, що наші думки матеріальні: прокручуючи в голові щось погане, ви залучаєте до себе негатив;
  • зрозумійте, що не буває нічого ідеального, навіть якщо трапиться щось не «за сценарієм», не засмучуйтеся;
  • зрештою, на всі надумані нестандартні моменти весілля придумайте, як ви зможете вигідно вийти із ситуації.

Перед урочистою частиною, якщо це прийнятно для вас, вашого нареченого і його батьків, випийте келих вина або шампанського, але майте на увазі, що під час міцних обіймів при вітаннях, вам не вдасться приховати свій «секрет».

Все не так і все не те

Звісно, ви уявляєте у себе в голові те свято, який ну просто ідеальний! Але несподівано трапляється так, що одні гості відмовляються приходити з-за конфлікту з іншими запрошеними, кафе вже зайнято або вимагає велику передоплату, ніж ви очікували, статус свідка всіх лякає, а сценарій тамади нікуди не годиться...100302688_1367163922_small200912060914391

Не треба зриватися на рідних і близьких, в серцях проклинати день весілля і замикатися в собі. Дотримуйтесь деяким правилам:

  1. Для організації свята знайдіть собі помічника. Краще, якщо це буде ваш наречений, мама, брат, подруга або будь-який інший чоловік, який дійсно зацікавлений в тому, щоб все пройшло гладко.
  2. Знайте, що у вас завжди є кілька виходів. Таке торжество у вашому місті організовують різні люди щотижня, так чому ж ви думаєте, що вас зможе зупинити те, що ви цілком можете виправити власними силами?
  3. Не зациклюйтеся на одному. Головне – це не вибране кафе і гарно прикрашений зал, а те, що незабаром ви вступите в законний шлюб з коханою людиною.
  4. Будьте егоїстами. У це свято ви зі своєю другою половинкою просто зобов'язані собі це дозволити. Не думайте про те, як гості будуть ставитися один до одного, яке враження на запрошених справить певний момент і пр. Веселіться і відривайтеся, адже нічого так не прикрасить весілля, ніж розкуті і веселі молодята!

Сварки із-за дрібниць

Цьому сприяє нервове напруження, що з'являється напередодні весілля. Причому, чим ближче цей заповітний день, тим більше причіпок і дратівливих факторів з'являється. Все це цілком нормально.

Однак щоб легше пережити цей момент вам необхідно розуміти, що:

  • так, дрібниці – це дуже важливо, але вся суть полягає не в них;
  • якщо ви крупно посваритеся зараз через якийсь дурниці, то ваш довгоочікуваний день може взагалі не відбутися;
  • всі проходили через це, але не «зламалися»;
  • якщо трапляються сварки, це, насправді, добре – це означає, що весілля для вас є відповідальним кроком, а не поривом безпечності;
  • ви просто НІЯК не пройдете цей етап по-іншому, тому потрібно просто перетерпіти і ставитися один до одного з розумінням.

Якщо ви думаєте, що часті передвесільні сварки стосуються тільки вас, ви помиляєтеся. Через це пройшли всі. Просто багато хто про це не кричать». Зрозумійте, що це тимчасове явище, яке згодом дозволить вам об'єднатися ще більше.b11254

Ознаки

Свідчити про те, що у вас передвесільна депресія, може сукупність кількох наступних факторів:

  • невелика паніка при одній думці про весілля;
  • небажання займатися організацією свята;
  • безсоння;
  • дратівливість;
  • втрата апетиту;
  • підозра в тому, що кожен хоче до вас причепитися;
  • зарозумілість у сварках;
  • відчуття безвихідності;
  • раптом з'явилися негативні думки проти другої половини і його/її родини та ін
депресія після п'янкиВчорашня вечірка не залишилася непоміченою для організму? Дізнайся, чому після п'янки настає депресія.

Як впасти в депресію швидко? Топ-антисоветов читай в статті.

Яка користь психотерапії при депресії? Дізнайся зі статті.

Не дозволяйте депресії оволодіти вами! Обов'язково боріться з нею на користь своєї щасливого сімейного життя.

Як позбутися

Щоб позбутися від передвесільної депресії, вам необхідно слідувати нижчепереліченим правилами:

  1. Зрозумійте, що ідеальних весіль не буває. На кожному святі є свої «косяки». Проте, з них ніхто не роздуває цілу феєрію, тому вони не помітні для чужого погляду.
  2. Частіше розмовляйте з обранцем/обраницею. Будь-які проблеми, істотні для одного, зовсім нікчемні для двох.
  3. Намагайтеся мислити позитивно і перебувати в гарному настрої. Так у вас справи підуть веселіше і швидше.
  4. Є ймовірність, що вам допоможе метод «клин клином»: подивіться топ найбільш невдалих весіль в інтернеті. Швидше за все, вам не вдасться їх переплюнути.
  5. Не звертайте уваги ні на кого. Це ваше свято, і ви не зобов'язані догоджати кому-то. Веселіться і відривайтеся.
  6. Не переживайте щодо подальшого подружнього життя. Навряд чи штамп у паспорті істотно змінить вас і вашу другу половинку.

Відео: Група довіри: сумніви

Комментарии (0)
Додати коментар
Важка депресія - симптоми, ознаки, як вийти, лікування
Важка депресія – складна форма депресивного стану. Ознаки захворювання проявляються в поведінці, фізіології, емоційній сфері. Як діагностувати і вилікувати цю недугу, не
Ознаки депресії - неврозу, стресу, у жінок, у підлітків
Для сучасної науки депресія являє собою захворювання. Воно виникає внаслідок біологічних, психологічних і соціальних факторів.
Депресія після відпустки - причини, поради психолога
Депресія після відпустки – це часте явище: люди повертаються додому і незабаром починають відчувати нудьгу, апатію, стрес і небажання працювати. Стаття допоможе
Біполярна депресія - що це, симптоми, лікування
Біполярна депресія є психогенним захворюванням, що супроводжується частими і різкими перепадами настрою. У статті розглядаються причини, симптоми захворювання,
Як упаковувати речі при переїзді
Практично кожній людині здається, що для його нормального життя і комфорту потрібно зовсім небагато речей, але істинний масштаб їх кількості можна усвідомити лише тоді,