Як упаковувати речі при переїзді
Практично кожній людині здається, що для його нормального життя і комфорту потрібно зовсім небагато речей, але істинний масштаб їх кількості можна усвідомити лише тоді, коли починаєш готуватися до переїзду. Здавалося б, достатньо взяти особисті речі та улюблені книги і можна вирушати в дорогу, але насправді процес підготовки до переїзду може зайняти не один день з-за величезної кількості речей. Існують деякі рекомендації, які допоможуть правильно зібратися і нічого не забути. Є кілька правил, які потрібно дотримуватися. Отже, як упаковувати речі при переїзді.
Правило 1
Ніколи не варто відкладати збори на останній день. Безумовно, іноді бувають ситуації, коли часу на збори зовсім немає, але в цих випадках краще звернутися до родичів або друзів за допомогою. Якщо ж вони також не можуть по тим або іншим причинам вам допомогти, то можна скористатися послугами спеціальних фірм, які займаються переїздами і транспортуванням речей. До речі, звернення в одну компанію за цілим комплексом послуг може допомогти суттєво зекономити, так як фірма зацікавлена в своїх клієнтів і може надати вагому знижку. Працівники таких компаній вже точно знають, як пакувати речі при переїзді правильно, так як у них великий досвід у цій справі.
Правило 2
відразу Продумайте, що саме ви б хотіли взяти на нове місце проживання. Якщо ви збираєтеся переїжджати в інше місто, то треба взяти з собою максимум необхідних речей, однак не варто тягти за собою дивани або обідні столи, особливо якщо вони вже досить старі, а користувалися ними лише тому, що викидати шкода. Зараз як раз з'являється прекрасна можливість назавжди позбутися від усіх тих речей, які здавалися потрібними, але ними довгий час не користувалися. Як би ви не старалися, кількість коробок з всякому мотлохом може перевищити кількість ящиків з дійсно потрібними речами, а цього допускати не можна.
Правило 3
Не везіть з собою зайвий "сміття". Окремі зошитові листочки, старі, але ще пишуть ручки, дитячі альбоми або рулон шпалер, що залишилися з попереднього ремонту - все це повинно залишитися в минулому. Весь цей непотріб буде тільки заважати нормально облаштуватися на новому місці, так як буде все так само красти простір. Пам'ятайте, що при переїзді краще брати з собою тільки найважливіше, а все інше докупити вже на місці, інакше послуги з транспортування можуть обійтися не дешевше, ніж покупка нової меблів та посуду. Якщо ви все-таки вирішили щось взяти з собою, то посуд слід скласти по можливості одну в іншу, меблі потрібно везти в розібраному вигляді.
Правило 4
Одне з найскладніших завдань - правильно упакувати свої особисті речі. Оскільки далеко не всі знають, як пакувати речі при переїзді, часом одяг не влазить в сумки та валізи не з причини свого великого кількості, а з-за неправильного взаєморозташування. Речі, які легко мнуться, потрібно класти зверху, а на самий низ сумки або валізи визначити взуття. Косметику та інші дрібниці потрібно скласти в окрему сумочку чи розіпхати по кутах валізи для економії простору.
Сподіваюся, що ці нескладні правила Твоєї Ізюминки про те, як пакувати речі при переїзді, допоможуть вам з найменшими витратами нервів і часу здійснити стихійне лихо під назвою переїзд.