Хлопець сильно ревнує - що робити, поради психологів
25.07.2017 0

Хлопець сильно ревнує - що робити, поради психологів

Психологія
В закладки


Хлопець дістав своїми ревнощами? Хочеться припинити відносини і втекти від нього на край світу? Дізнайтеся, як вирішити проблему, не вдаючись до крайніх заходів!

Чоловіча ревнощі являє собою складний і нерідко хворобливе почуття, в основі якого лежать боязнь втратити свою дівчину, болісні сумніви в її вірності, а також прагнення неподільно володіти душею і тілом коханої людини.

При цьому молоді люди схильні ревнувати своїх обраниць не тільки до осіб протилежної статі, але і до всього, що так чи інакше привертає їх увагу до родичів, подруг, захопленням і навіть навчанні.

Якщо хлопець дуже сильно ревнує – це може обернутися великими проблемами для дівчини, оскільки ще Вольтер зауважив, що «шалена ревнощі робить більше злочинів, ніж користь». Впадаючи в стан афекту, юнак відчуває бажання зірвати на кому-небудь свій гнів і найчастіше під «гарячу руку» потрапляє жаданий об'єкт, ще не пійманий, але, на його думку, вже винний у всіх смертних гріхах.

Хлопець сильно ревнує: чому

Досить часто від юних представниць жіночої статі можна почути наступне питання: чому мій хлопець ревнує мене, якщо я не даю йому приводу?! Милі дівчата, заспокойтеся, і перестаньте переживати почуття провини.

Як позбутися від ревнощів до минулого дружини? Читай в статті.

Розвитку маніакальної підозрілості нерідко сприяють такі фактори, як:

  1. Занижена самооцінка. Молодий чоловік, з ніг до голови напханий комплексами, рідко виявляється здатний на створення міцних і довірчих відносин. Відчуваючи постійні сумніви у власній повноцінності, він потай вважає себе недостойним обраниці і намагається приховати невпевненість за регулярними нападами ревнощів.
  2. Синдром власника. Хлопець, повсюдно демонструє оточуючим, що дівчина належить йому цілком і не має ніяких прав і свобод, скоріше за все, страждає гострим психічним розладом. Зустрічатися з подібним типом, значить, піддавати своє життя небезпеці, адже невідомо, що прийде йому на думку в наступний момент.
  3. Алкогольна або наркотична залежність. Як би сумно це не звучало, але юнаки, що потрапили в кабалу до зеленого змія, досить часто стають патологічними ревнивцем. Виною всьому – п'яний чад, затуманивающий мізки, що не дозволяє реально оцінювати дійсність і, до того ж, нерідко провокує людину на найбільш ганебні та сміливі вчинки.
  4. Неправильне виховання. Виростити справжнього чоловіка, що вміє нести відповідальність за свої слова і дії – завдання не з легких. В результаті помилкового виховання хлопчики перетворюються в самозакоханих егоїстів, безпринципних тиранів або ж матусиних синків. І ті, і інші, і треті є потенційними ревнивцем, не визнають право жінки на незалежність і самовизначення.
  5. Схильність до зрад. В окремих випадках ревнощі без приводу може виникнути у хлопця, який має за плечима таємний грішок. В цьому випадку його підозрілість частково продиктована почуттям провини, а її головна причина - відсутність віри в порядність коханої дівчини, яку він оцінює, виходячи з власного досвіду.
  6. Дуже багата уява. Про людину, що живе у світі буйних фантазій, нерідко говорять, що він знаходить більше, ніж шукає. І це твердження абсолютно справедливо, адже взяти сюжет з голови і мучити обраницю марною ревнощами набагато легше, ніж повернутися в реальний світ нудний і власноруч відокремлювати «зерна від плевел».
  7. Страх самотності. Хлопець, відчуває панічний страх перед самотністю, підозрює всіх і вся в бажанні вкрасти в нього кохану дівчину. Чим більше боїться втратити її – тим більше ревнує. Його б енергію, та в корисне русло, однак, на жаль, найчастіше виходом з положення для такого персонажа стають люті атаки на предмет свого обожнювання.

0010020904N-849x565

Що робити

Стикаючись з необґрунтованою ревнощами, молоденькі дівчата, не мають великого досвіду в сердечних справах, зовсім губляться і навіть починають занурюватися у депресію.

Повернути собі гарний настрій, а також звичний спосіб життя, їм допоможуть наступні поради:

  1. Частіше говоріть про свої почуття. Хоча «любити вухами» - прерогатива прекрасної статі, багато хлопці ревно потребують тривалих задушевних бесідах, протягом яких досить часто звучать слова «люблю», «ціную» і «обожнюю». Переконавши обранця, що він найкращий і неповторний, можна значно знизити частоту приступів ревнощів.
  2. Тримайте емоції під контролем. Звичайно, неймовірно складно залишатися спокійною, чуючи на свою адресу безглузді, а часто і образливі звинувачення, проте відповідна агресія тільки посилить ситуацію, але ніяк не виправить її. Зате взявши себе в руки і надавши йому можливість «випустити пар», можна домогтися права на конструктивний діалог.
  3. Ігноруйте будь-які прояви ревнощів. Бурхливо реагуючи на допитливі розпитування коханої людини, можна до нескінченності підігрівати його інтерес до цього заняття. У той же час стриманість і незворушність обраниці виб'ють ревнивця з колії, змусивши його шукати більш підходящі способи оживити і зміцнити відносини.
  4. Перевірте, чи правда клин клином вибивають. Якщо хлопець вважає цілком прийнятним мучити свою дівчину необґрунтованою ревнощами, хто може перешкодити їй надходити аналогічним чином?! Хоча б на кілька днів влаштувавши коханому солодке життя, повну упереджених допитів і непристойних витівок, отримаєте можливість поквитатися з кривдником і дещо зменшити його запал.
  5. Викладіть своє бачення ситуації на папері. Не вдається достукатися до коханої людини в бесіді, значить, настав час вдатися до допомоги канцелярських товарів. Докладний лист, що містить справжній «крик душі» – остання надія на те, що обранець схаменеться і зрозуміє всю безпідставність своїх підозр.
ревнощі до колишніхНапружують контакти дружина з екс-дружиною? Дізнайся про те, як позбутися від ревнощів до колишньої дружини чоловіка.

Про ознаки патологічної ревнощів читай далі.

Як реагувати на дитячу ревнощі? Читай тут.

Рекомендації психологів

  • Остання справа – виправдовуватися перед ревнивцем

Людини, твердо і навіть болісно впевненого у своїй правоті, неможливо переконати ніякими способами. Чим більше ви будете доводити йому, що ні в чому не винні, тим менше він буде вірити. Змінити існуючий порядок речей можна тільки перейшовши на спокійний тон, і твердо заявивши про повну абсурдність будь-яких припущень, що стосуються вашої невірності.

  • Не справляєтеся самі – звертайтеся до фахівців

В даний час знайти хорошого психолога, успішно допомагає людям справлятися з усілякими проблемами, не представляє особливої складності. Інша справа - умовити коханого вдатися до допомоги сторонньої людини. Самий вагомий аргумент на користь останнього – щиро і гаряче бажання зберегти, а також налагодити відносини.

  • Якщо нічого не допомагає – знайдіть сили розірвати порочне коло

Ні одна жінка не заслуговує спільного існування з патологічним ревнивцем і тим більше цього «щастя» не заслуговують молоденькі дівчата, що тільки починають свій життєвий шлях. Звичайно, розставання з коханою людиною – важке випробування, але якщо він навіть не намагається впоратися з проблемою, свято вірячи у власну непогрішимість, значить, потрібно піти на цей крок, поки не стало занадто пізно.

Відео: Чому чоловік ревнує жінку

Комментарии (0)
Додати коментар
Ревнує - значить любить
Ревнує - значить любить
Ревнує - значить любить
21.07.17 Психологія
Любов – це величезна, різнобарвне, багатофункціональний стан, частиною якої може бути ревнощі. Ревнощі – це таке власницьке, маленьке почуття, в якому любов ну ніяк не
Ревнощі до колишнім - дружині, чоловікові, як побороти
Ревнуєте партнера до колишніх відносин? Не дають спокою його діти? Ми розповімо, як залишити минуле в спокої і повернути собі душевну рівновагу!
Ревнощі - це добре чи погано
Ревнощі – яскраве, сильне почуття. І часом так важко відповісти на питання: ревнощі це добре чи погано?
Ревнощі - що це, чоловіче, жіноче, причини, види
Ревнощі зводить з розуму і загрожує зруйнувати стосунки?! Дізнайтеся, як впоратися з нею, поки вона не знищила вас і вашу любов!
Патологічна ревнощі - ознаки, у жінок, у чоловіків, лікування
Патологічна ревнощі – це досить серйозне і небезпечне явище, яке може привести до непоправних наслідків. З нею можна і треба боротися.