Партнерські пологи. Що для цього потрібно, що важливо знати
17.07.2018 0

Партнерські пологи. Що для цього потрібно, що важливо знати

Вагітність
В закладки


Багато хто знає про партнерські пологи, сьогодні такі спільні пологи користуються все більшою популярністю серед молодих сучасних людей. Поговоримо про плюси і мінуси партнерських пологів, і про те, що необхідно приготувати для цього важливого заходу, якщо ви на нього вже зважилися.

Партнерські пологи - те, про що замислюються багато пар. Цю тему варто обдумати і ретельно вивчити обом партнерам і прийняти зважене рішення.

Кожній жінці хочеться в важкі моменти підтримки, але чи зможе чоловік надати цю підтримку в такому непростому процесі як пологи. Пологи в присутності чоловіка практикуються в багатьох пологових будинках, по Федеральним законом на пологах може бути присутнім чоловік або інший близький родич абсолютно безкоштовно.

Перш, ніж прийняти рішення про партнерські пологи, потрібно зважити мінуси і плюси, а також точно знати, що для цього потрібно.

Партнерські пологи - що для цього потрібно
Партнерські пологи - що для цього потрібно

З позитивних моментів спільних пологів можна звернути увагу на наступні моменти:

- психологічна і реальна (масаж, контроль сутичок, дихання та ін.) Допомогу породіллі;

- тато усвідомлює тяжкість родів і страждання жінки, більше і глибше прив'язується до дружини;

- тато зможе побачити новонародженого в момент появи на світло;

- майбутній батько зможе проконтролювати дії медичного персоналу.

Але поряд з плюсами є й ряд мінусів:

- на 100% жоден чоловік не зможе передбачити свою поведінку на пологах. Адже пологи і для чоловіка і для жінки стрес. Замість реальної допомоги від чоловіка на пологах можна отримати цілу купу проблем. Він може просто дратувати жінку, що народжує, надмірно нервувати або злякатися виду крові.

- як показує практика, у деяких чоловіків після побачених пологів знижується сексуальний потяг до дружини або зовсім пропадає на деякий час;

- часто жінки відчувають купу прихованих комплексів, що стосуються свого зовнішнього вигляду, в присутності чоловіка, від цього процес пологів може утруднити і затягнутися, оскільки всі думки мами повинні бути про дитину і про те, що потрібно робити при пологах.

{ad1}

Якщо все-таки рішення про спільні пологи прийнято і чоловік зважився бути присутнім в пологовому будинку, то потрібно виконати ряд необхідних умов.

Партнерські пологи - що для цього потрібно

Для партнерських пологів майбутньому татові потрібно здати аналізи на ВІЛ, сифіліс та гепатити В і С, пройти флюорографічне дослідження, а також отримати висновок лікаря-терапевта про відсутність медичних протипоказань.

Партнерські пологи - що для цього потрібноТакож для цього потрібно згода дружини і медичного персоналу. Крім того, потрібно, щоб в обраному пологовому будинку були створені умови для партнерських пологів.

У багатьох пологових будинках таку процедуру можна проводити за контрактом, тоді бажання обох подружжя буде достатнім.

Крім медичних довідок майбутньому татові знадобляться паспорт, страховий поліс та заяву на пологи з підписом головного лікаря пологового будинку, бавовняний одяг або спеціальний хірургічний костюм (халат), змінне взуття, бахіли. При собі можна мати фотоапарат або відеокамера, головне - щоб бажання відобразити момент появи на світ малюка не перешкоджало діям лікарів.

Спільні (партнерські) пологи не призводять до якихось складнощів, тому що в першу чергу вони покликані полегшити процедуру пологів для жінки. Однак, якщо у чоловіка трапиться нервовий напад, це може сильно ускладнити ситуацію в палаті, настрій матері і медичного персоналу. Тому, кажучи про те, що потрібно для партнерських пологів, слід задуматися про психологічну підготовку обох подружжя до цього надзвичайно важливого і незабутньому життєвого події.

Ну і, звичайно, дуже важливо, щоб тато йшов на спільні пологи без страхів і комплексів, не забував, що його роль - надати підтримку коханої жінки, для цього необхідно протягом всієї процедури зберігати мужність, впевненість в собі і позитивний настрій, тоді обов'язково все буде добре.

Бережіть себе і будьте здорові!

(Box type = "shadow»)Не пропустіть найпопулярніші статті рубрики:

● Зверніть увагу на поради лікарів: чи можна вагітним купатися в річці?

● Що кажуть лікарі про те, чи можна вагітним засмагати на сонці.

{/ Box}

Далі ви можете ознайомитися з Відео-роликом на тему: Партнерські (спільні) пологи - плюси і мінуси, переваги і особливості.

Комментарии (0)
Додати коментар
Чому з'являються розтяжки
Чому з'являються розтяжки
Чому з'являються розтяжки
23.12.17 Догляд за тілом
Розтяжки виглядають, як біло - рожеві рубці на шкірі. Найбільш уразливими для розтяжок місцями є живіт, груди, стегна і сідниці, іноді подібні нерівності виникають на
Чи можна займатися йогою під час вагітності і чому під час вагітності важливо це робити
Коли жінці доведеться пережити пологи, важливо не забувати про вправи для підтримки тонусу і загального здоров'я організму. При цьому бажано знайти такі вправи, які б
Страхи при вагітності
Страхи при вагітності
Страхи при вагітності
03.07.17 Психологія
Як не парадоксально, але сьогодні, в часи інформаційного достатку період виношування дитини може бути затьмарений багатьма неприємностями.
Страх перед пологами - як побороти
Людина завжди боїться нового, невідомого. Але як же здорово, що ми відчуваємо не тільки страх темряви, страх перед пологами, побоювання польоту, але ще й величезну
Відносини після розлучення - як почати, налагодити контакти з дітьми, поради психолога
Вже отримані свідоцтва про розірвання шлюбу, вирішені матеріальні проблеми, і у кожного чоловіка почалася інша життя. Але якими мають стати відносини після розлучення,