Лляне насіння від запорів: як приймати правильно
На сьогоднішній момент існує маса причин виникнення запору у людини. Це і постійні стресові ситуації, неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, зловживання алкоголем, тютюнопаління.
Для людей, які мають проблему з запором, вельми важливо знайти дієвий засіб, яке змогло б одразу ж вирішити питання. На сьогоднішній день аптечні засоби пропонують різні препарати для усунення запорів. Але нерідко вони мають ряд негативних наслідків і протипоказань, тому хочеться, щоб в такому питанні стало на захист натуральний засіб.
Насіння льону ще здавна вважаються найбільш ефективним засобом, що володіє проносним властивістю. Але багато хто тільки з чуток чули, що таке лляне насіння від запорів, як приймати. Неправильне використання може тільки ускладнити ситуацію і людина не втратити проблеми, а тільки отримає нові неприємні відчуття.
Вчимося правильно застосовувати
Обов'язковою умовою застосування льону є чимала кількість спожитої води, не менше 350 мл. Саме така кількість дозволяє разбухнуть насінню до потрібної форми. Рекомендується перед використанням льону попередньо його вимочувати в теплій воді. А для того, щоб клітковина швидше засвоюється, насіння необхідно розтовкти або розмолоти.
Існує кілька способів прийому всередину цієї рослини:
У будь-який зварений фруктовий кисіль додається одна велика ложка льону, після чого насіння розбухають і готові до вживання.
Можна лляне насіння від запорів, як приймати у вигляді настоїв, так і відварів. Одна велика ложка рослини заливається кількома склянками окропу і настоюється одну ніч. Далі слід вживати по півсклянки настою перед кожним вживанням їжі.
В окріп потрібно покласти 1 столову ложку насіння і тримати на маленькому вогні близько 40-50 хвилин, помішуючи кашку в обов'язковому порядку. Приймати готовий відвар слід 4 рази на день.
Додавання в будь-яку їжу, наприклад кашу. Така каша з льоном стане відмінним помічником у вирішенні проблеми з запором.
Вживання сухого порошку, отриманого шляхом роздрібнення в кавомолці. Отриману суху суміш вживають протягом дня в кількості 2 великі ложки на добу.
Можна використовувати насіння льону не тільки в чистому вигляді, але і з іншими травами. Наприклад, можна ромашку і корінь дуба змішати з льоном, додати окріп і дати настоятися близько 20 хвилин. Випивати такий відвар слід на голодний шлунок.
слід запам'ятати головні правила приготування і вживання лляного насіння: Воно повинно бути приготовлено безпосередньо перед самим вживанням; зберігати можна відвари і настої не більше однієї доби.
За рекомендаціями лікарів-дієтологів, слід випивати щодня кефір або йогурт з додаванням насіння льону. Такі продукти стануть незамінними помічниками при хронічних запорах. А також рекомендують вживати ця рослина тим, хто тільки помітив перші ознаки запорів.
Добре себе зарекомендувало лляне масло як проносний засіб. Його отримують з насіння льону методом подрібнення і преса. Головним переваг такого продукту є те, що воно не викликає звикання. У разі використання лляної олії, його слід випивати по 2 маленьких ложки на добу на ніч, щоб реакція організму не застала людини в денний час зненацька.
Кому протипоказані лляні насіння
Лляне насіння від запорів знають, як приймати не всі, тому вживати це натуральне рослина слід з великою обережністю людям, які мають метеоризм, панкреатит, цукровий діабет, гепатит, нефрит, загострення хвороб шлунково-кишкового тракту, при наявності каменів у жовчному міхурі, які годують і вагітним жінкам.
З огляду на всі позитивні і негативні фактори, існує реальний шанс позбутися від проблем скрутного спорожнення кишечника.
Дізнайтеся прямо зараз, в яких продуктах містяться найкорисніші Вітаміни для організму.