Ультразвукова чистка обличчя очищає шкіру і ініціює процеси її оновлення
Апаратні методики очищення шкіри обличчя мають одну незаперечну перевагу: на відміну від чищення шкіри механічними способами вони безболісні, не травмують тканини і не несуть загрози подальшого інфікування шкіри патогенними агентами. Серед апаратних методів впливу широкого поширення набула лазерна чистка обличчя, вакуумне очищення і ультразвукова чистка обличчя. Останній метод має ряд особливостей, про які ми поговоримо в даному матеріалі.
Етапи ультразвукової чистки обличчя
- Як і будь-який інша методика очищення шкіри обличчя, процедура ультразвукового чищення починається з щадного механічного видалення з поверхні шкіри всіх забруднень і шкірного жиру. Для цього косметолог видаляє макіяж, завдає на шкіру крем-гомаж або скраб і, уникаючи травматичної дії, м'яко видаляє відлущить епітелій, частинки пилу і шкірного сала.
На цьому ж етапі проводиться вапоризация шкіри за допомогою пари, масок або спеціального розпарюють гелю. Метою даної процедури є максимальне розширення пір, усть волосяних фолікулів і проток сальних залоз.
- Після того, як шкіра належним чином підготовлена, косметолог приступає до самої процедури. Прилад для ультразвукової чистки обличчя є ні що інше, як багатофункціональний ультразвуковий апарат, який в даному випадку застосовується в косметологічних цілях. Спеціальна насадка у вигляді лопатки передає ультразвукові хвилі зволоженим шкірних покривів. Під дією ультразвуку відбувається кавітація молекул води і формуються мікроструі повітря. Вони видаляють відмерлі клітини епітелію, проникають в протоки сальних залоз, вимивають комедони і очищають закупорені пори. Щоб краще уявити собі методику впливу при процедурі ультразвукова чистка обличчя, відео сеанс буде доречний.
- На завершальному етапі, коли видалені всі комедони і очищені пори, необхідно провести ряд заходів, спрямованих на те, щоб заспокоїти шкіру після інтенсивного впливу і закрити пори. Для цього на шкіру наносяться спеціальні маски, які мають протизапальну, антибактеріальну і поросужівающім дією.
Особливості ультразвукової чистки обличчя
Дана процедура має ряд особливостей, про які обов'язково потрібно згадати. По-перше, на відміну від лазерної чистки особи, чистка обличчя за допомогою ультразвуку може застосовуватися навіть у дуже молодому, якщо не сказати, юному віці - з 14 років. Нагадаємо, що лазерний пілінг не рекомендують проводити до досягнення 25-річного віку.
{ad1}По-друге, процедура займає набагато менше часу: чистка лазером вимагає близько півтори години, і лише 45 хвилин на весь сеанс вимагає ультразвукова чистка обличчя. Відгуки пройшли цю процедуру свідчать про повну відсутність травмуючого дії на шкіру: обличчя виглядає молодшим відразу по завершенню процедури, плюс чистка абсолютно безболісна, а навпаки, швидше за приємна.
По-третє, ультразвуковий апарат для чищення особи не тільки видаляє ороговілий епітелій і очищає пори від комедонов і елементів вугрової висипки, а впливає набагато більш комплексно. Ультразвук підвищує температуру шкірних покривів, підсилює процеси кровообігу, стимулює постачання тканин артеріальною кров'ю, покращує відтік венозної крові і лімфодренаж. Все це сприяє активації трофічних процесів і процесів регенерації шкірних покривів. Завдяки цьому швидше відновлюється епітелій і шкіра виглядає здоровою і молодий!
Ультразвукова чистка обличчя - протипоказання
Дану процедуру при всіх її достоїнствах можна рекомендувати далеко не всім, і вона має значний перелік протипоказань.
- Не можна проводити ультразвукову чистку особи при наявності онкологічної патології будь-якої локалізації.
- Процедура протипоказана при наявності важких форм серцево-судинної патології, при високому артеріальному тиску, при хронічній серцевій недостатності, при порушеннях серцевого ритму. Також не можна призначати процедуру людям, яким імплантовано штучний водій ритму.
- Наявність патології кровотворних органів робить проведення процедури неможливим, так само як і патологія судин, тромбофлебіти.
- Можливі протипоказання і з боку безпосередньо шкірних покривів. Так при наявності гострих запальних або інфекційних захворювань шкіри, при вірусному ураженні (герпес), при загостренні хронічних дерматозів, при екземі і псоріазі чистка ультразвуком не проводиться.
- Протипоказана ультразвукова чистка обличчя при вагітності, так що майбутнім мамам доведеться трохи почекати і обійтися іншими методами по догляду за шкірою обличчя.
- При гострих соматичних захворюваннях, що супроводжуються підвищенням температури тіла, процедура не рекомендована.
А у тих, хто не бажає з якихось причин відвідувати салон краси, останнім часом з'явилася прекрасна альтернатива: завдяки невеликим і компактним апаратам ультразвукова чистка обличчя будинку стала можливою. Такий прилад для самостійного використання складається з блоку, генеруючого ультразвукові промені, і невеликий лопатки в формі трапеції, якій і проводиться пілінг. Достатньо лише нанести відповідне зволожуючий засіб на шкіру обличчя, декольте або іншій галузі, і можна починати процедуру в домашніх умовах.