Чистка обличчя в домашніх умовах
23.01.2018 0

Чистка обличчя в домашніх умовах

Догляд за обличчям
В закладки


домашня чистка обличчяЧистка шкіри є обов'язковою процедурою догляду за обличчям. Адже глибоке очищення не тільки видаляє залишки макіяжу і накопичилася пил, але і також істотно зменшує згустки скупчився шкірного сала, прояв чорних крапок і вугрів, сприяє видаленню відмерлих клітин.

В результаті чищення особи в домашніх умовах поліпшується кровообіг в клітинах, шкіра знову набуває здатності вільно дихати, що благотворно позначається на кольорі особи і загальний стан шкіри.

Зрозуміло, що щоденне очищення шкіри має бути невід'ємною процедурою догляду за обличчям. А ось глибока чистка повинна проходити 1 раз в 1-2 тижні, залежно від потреб шкіри.

До речі, про потребу. Перед проведенням будь-якої процедури з очищення шкіри, попередньо потрібно позначити для себе набір косметичних дій.

Якщо ваша шкіра суха, тонка, чутлива до подразнень - необхідно проводити більш щадну чистку.

Якщо ж шкіра жирна або комбінована - особливий акцент необхідно зробити на розкриття пір і видалення скупчився шкірного сала.

Якщо у вас нормальний тип шкіри, без особливих проблем, до глибокого чищення особи ви можете вдаватися не частіше, ніж 1 раз в 1-2 місяці для підтримки тонусу шкіри і підвищення її пружності.

Не забувайте і про протипоказання до глибокої очищенні шкіри. У їх числі - запалені вугри, екзема, підвищена чутливість шкіри і інші шкірні хвороби.

Чистка обличчя в домашніх умовах: основні етапи

  • Чистку особи починають з поверхневого очищення шкірного покриву. Для цього при жирній (комбінованої) шкірі можна використовувати спиртовий лосьйон.

При сухій (нормальної) шкірі перевагу слід віддати більш щадному засобу, так як засоби, що містять спирт, стягують шкіру і посилюють відчуття сухості.

{ad1}
  • Наступним і важливим етапом очищення є розпарювання шкіри за допомогою парових ванночок.

Парова ванночка відкриває пори, і значна частина забруднень без праці видаляється при цій процедурі. Під час прийняття парової ванни слід видаляти виступаючий піт чистою сухою серветкою.

Парова ванна не тільки очищає, але і нормалізує водний баланс шкіри, покращує дихання клітин. Дуже ефективні парові ванни з настоєм лікарських трав. Наприклад, з ромашкою, яка незамінна як дезінфікуючий, очищає і заспокійливу шкіру засіб.

Розпарена шкіра стає більш чутливою і «слухняною» для обробки. Тому після розпарювання можна переходити до інтенсивного скрабірованіе шкіри.

Пам'ятайте, що для сухої, чутливої ​​шкіри потрібно більш м'який метод. чистка обличчя в домашніх умовахВівсяні пластівці допоможуть делікатно і ефективно очистити шкіру і видалити ороговілі клітини.

Більш жорсткий для шкіри метод очищення - це скрабірованіе меленою кавою. Про корисні властивості цього напою, думаю, нагадувати, не варто.

Якщо ж цього вам здалося мало, і ви прийшли до думки про необхідність видалення вугрів і чорних крапок методом «витискування», пам'ятайте - ця процедура повинна проходити тільки в 100% чистоті.

Продезінфікуйте руки спиртом, і при видавлюванні чорних крапок не забувайте змащувати проблемні ділянки спиртовим лосьйоном. Видавлювання чорних крапок на распаренной шкірі відбувається досить легко, за допомогою двостороннього натискання на проблемну зону.

Видалити чорні точки допоможе і звичайна піна для гоління. Піну збивають і наносять на необхідні ділянки. М'якими рухами пальців її як би втирають в клітини шкіри. Після того, як піна на обличчі підсохла, беруть якусь дерев'яну паличку (наприклад, ніж для паперу), обертають її шаром марлі і щільно притискають до шкіри. Так не тільки знімають піну з особи, але і очищають шкіру від чорних крапок.

  • Завершити чистку шкіри необхідно закриттям пір і зволоженням шкіри.

Для цього жирну / комбіновану шкіру протирають лимонним соком. Для нормальної і сухої шкіри підійде огірковий сік або настій з тієї ж ромашки. Останнім наносять на шкіру легкий зволожуючий крем, відповідний вашому типу шкіри.

І запам'ятайте, чистка обличчя в домашніх умовах - це не тільки процедура, викликана необхідністю і .... плачевним станом шкіри, але і обов'язкова міра для підтримки здоров'я шкіри і її красивого зовнішнього вигляду.

Комментарии (0)
Додати коментар
Чистка особи содою і піною для гоління - рецепти пілінгів
Очищення - невід'ємна частина по догляду за шкірою, стверджує ilady.kharkiv.ua. Регулярне чищення особи допомагає звільнити пори від накопиченої в них пилу, бруду і
Типи шкіри
Типи шкіри
Типи шкіри
26.01.18 Догляд за обличчям
Для того, щоб забезпечити шкірі належний догляд, необхідно правильно визначити її тип.
Сауна для обличчя, як користуватися
Сауна для обличчя, як користуватися
Сауна для обличчя, як користуватися
30.12.17 Догляд за обличчям
Парове очищення шкіри - один з найдавніших і ефективних способів глибокого очищення обличчя. Незважаючи на те, що до парових ванночок вдавалися ще наші прабабусі, цей
Догляд за проблемною шкірою
Догляд за проблемною шкірою
Догляд за проблемною шкірою
23.12.17 Догляд за обличчям
Проблемна шкіра завдає чимало неприємностей. Жирний блиск, запалення і вугри - все це істотно псує не тільки зовнішній вигляд шкіри, але і настрій. Виправити ситуацію
Чистка обличчя влітку, як правильно провести процедуру
У літню пору року сонячні промені відносяться до нашої шкірі безжально. А тому, якщо про неї не піклуватися або робити це неправильно, не застосовувати спеціальні засоби