Сауна для обличчя, як користуватися
Парове очищення шкіри - один з найдавніших і ефективних способів глибокого очищення обличчя. Незважаючи на те, що до парових ванночок вдавалися ще наші прабабусі, цей спосіб догляду за шкірою не втратив своєї актуальності і сьогодні.
Парову ванну для особи застосовують як для профілактичного базового очищення, так і для лікування шкірних недоліків, таких як зайва жирність, забиті пори, схильність до появи прищів і вугрів.
Але що ж пропонує натомість нам сучасна косметологія? Адже прогрес не стоїть на місці, і кожен день інноваційні технології не перестають дивувати нас черговими новинками для здоров'я і краси.
Нарешті знайшлася гідна альтернатива і домашньої парової ванні. І це - сауна. Що це таке, і як користуватися сауною для особи в домашніх умовах - знає Комора Краси.
Сауна для обличчя: загальні властивості
Сауна стандартній комплектації чимось нагадує домашній фільтр для води зі спеціальною поверхнею. Це своєрідна, автоматична парова лазня, для приготування якої досить заповнити посудину водою, і дочекатися появи пара.
Сауна для обличчя вельми зручна у використанні, ну а про користь такого пристрою, думаємо, говорити багато не доведеться. Так само, як і парова ванночка, вона сприяє відкриттю пір, глибокого очищення шкіри і звільнення пір від скупчилися частинок бруду, пилу, токсинів.
Не варто забувати, що прилад покращує кровообіг в клітинах шкіри, що благотворно позначається на її пружності і зовнішньому вигляді. Залежно від типу шкіри і її стану, існує певні рекомендації до застосування даного приладу в домашніх умовах.
{ad1}Як користуватися сауною для особи
Сауну застосовують тільки на попередньо очищену від макіяжу шкіру обличчя. Краще виконати процедуру ввечері, так як за час сну шкіра зможе відпочити і відновитися.
Для сухої, нормальної шкіри оптимальний час процедури не перевищує 5-7 хвилин, для жирної, комбінованої його збільшують до 8-12.
На завершення процедури нормальну, суху шкіру злегка просочують серветкою, жирну шкіру можна протерти лосьйоном з додаванням лимонного соку.
Домашня сауна для обличчя - це не тільки базовий догляд за шкірою. За допомогою нескладних хитрощів цей прилад допоможе вам відновити здоровий стан проблемної шкірою, освіжити і тонізувати її. Помічниками стануть ефірні масла, якими збагачують воду перед використанням сауни.
Так, для жирної, проблемної шкіри відмінним рішенням стануть ефірні олії чайного дерева, кедра, сосни, бергамоту і евкаліпта.
Для харчування сухого, чутливого типу ідеально підійдуть масла ромашки і лаванда. Наповнити шкіру вітамінами під силу ефірних масел цитрусових - грейпфрута, лимона, апельсина. На дно посудини з водою можна опустити і жменю сухих суцвіть лікарських трав.
Для жирної або комбінованої шкіри це може бути ромашка або шавлія, для сухої підійдуть листя м'яти або квітки ромашки.
Як бачите, в залежності від обраного Вами компонента, сауна для обличчя може додатково надавати антибактеріальну, протизапальну, зволожуючу або тонізуючу дію на шкіру. Слід лише пам'ятати, що при занадто чутливо шкірі, а також при розширених судинах застосовувати сауну для особи не рекомендують.
Сауна для обличчя: короткий огляд ринку
Сауна для догляду за обличчям стала доступна нам не так давно. Проте, вже зараз у продажу можна зустріти моделі, як вітчизняного виробництва, так і імпортного.
Серед останнього лідирують позиції, представлені Німеччиною (BEURER FS 50, MEDISANA FSS), Італією, Швейцарією.
Різняться і ціни на даний прилад. Якщо на вітчизняний продукт (наприклад, торговельної марки Витек) зажадає віддати від 1000 рублів, то вартість імпортної сауни складе від 2000 до 7000 рублів.
Що ж стосується функціональності, тут теж є відмінності. Потужність домашніх саун, як правило, становить від 70 до 120 Вт, деякі моделі оснащені функцією регулювання пара, інші мають спеціальні насадки. Дорожчі моделі оснащені функцією іонізації повітря і спеціальним відсіком для ефірних масел.
Який же прилад вибрати - вирішувати вам, тут все залежить від ваших уподобань, і, зрозуміло, можливостей.