Вакуумна чистка обличчя, технологія і рекомендації
Вакуумна чистка обличчя - це сучасний спосіб очищення шкіри, не поступається ефективністю ручної чистки.
Крім цього, сама процедура - безболісна і не травмує шкірний покрив.
Результат чистки вакуумом - гладка шкіра, позбавлена вад.
І в сьогоднішній статті Комора Краси розповідає про тонкощі цієї процедури, відкриває її переваги і недоліки.
В чому полягає суть процедури
Ні для кого ні секрет, що здоров'я починається з чистоти. Ось чому саме цьому питанню приділяють таку пильну увагу.
Бабусині рецепти і сучасні досягнення косметології не перестають змагатися, знову і знову доводячи свою першість.
Не так давно лікувальної косметології стала доступна апаратна техніка, одним з представників якої є метод вакуумної чистки. За допомогою спеціального апарату і трубки-наконечника шкіра очищається під впливом негативного тиску, що витягає з пор скупчилися частинки бруду і звільняє їх.
Сучасна технологія дозволяє провести процедури ефективно і абсолютно безболісно при повному дотриманні всіх правил і рекомендацій.
Рекомендації до проведення процедури
В першу чергу ця процедура рекомендована людям з проблемною шкірою, при наявності чорних крапок і вугрів не в запальної стадії.
При зайвої жирності шкіри дана процедура також зробить благотворний вплив на шкірний покрив, оскільки дозволить очистити шкіру від сальних пробок і скупчилися згустків шкірного жиру.
Свіжа, пружна, чиста шкіра - логічний результат коректно виконаний процедури.
{ad1}Технологія вакуумної чистки
Не дивлячись на те, що технологія читки особи досить проста, вона вимагає чіткого і непохитного дотримання всіх встановлених норм.
Так, шкіру перед процедурою необхідно підготувати, розпарити її спеціальним інструментом за допомогою пари. У деяких випадках розпарювання паром протипоказано (наприклад, при хронічному перебігу захворювань легенів), тому пори розкривають за допомогою розігріваючого крему.
Деякі салони краси пропонують ще один вид підготовки шкіри - Дезінкрустація, під час якої особа піддають слабкому впливу електричного струму, що дозволяє розчинити жир і забруднення.
Сам процес чищення особи полягає в тому, що косметолог, прикладаючи трубку до лиця, водить його по поверхні протягом 10-20 хвилин. При цьому розрізняють суху чистку і вологу, в останньому варіанті додатково наносять наявності очищувальну маску, що забезпечує більш глибоке очищення.
Проте, суха чистка не поступається в популярності, і залишається затребуваною. На завершення процедури слід нанести легкий зволожуючий крем або протерти обличчя тоніком, що володіє терпкою дією.
Протягом перших 12-ти годин після процедури рекомендують утриматися від застосування інших косметичних засобів і тим більше декоративної косметики.
Залежно від необхідності, косметологи рекомендують вдаватися до вакуумної чищенні 1-2 рази на місяць, щоб підтримувати зовнішній вигляд шкіри в «рівному» стані.
Якщо ж регулярне відвідування салонів краси не входить у ваші плани, можна придбати спеціальний апарат і навчитися проводити процедуру в домашніх умовах.
Серед апаратів для вакуумного чищення підвищеним попитом користуються моделі SuperCleaner Gezatone і Gezatone Super Wet Cleaner.
Вартість же самої процедури в салоні краси різна і варіює від 500-700 до 2000-3000 рублів за 1 сеанс. Різниця в ціні пояснюється і якістю апарат, і кваліфікацією майстра, і навіть престижністю закладу і його розташування.
Протипоказання:
Не дивлячись на безболісність процедури, вакуумна чистка обличчя підходить зовсім не всім. Утриматися від процедури слідують людям з сухою і чутливою шкірою.
Дана процедура протипоказана при запалених вуграх, відкритих запальних процесах, рожевих вуграх, дерматиті, судинних зірочках і травмах шкіри. Грамотний косметолог зможе оцінити стан шкіри і рекомендувати проведення або відмову від очищення особи вакуумом.