Механічна чистка обличчя
13.02.2018 0

Механічна чистка обличчя

Догляд за обличчям
В закладки


Механічна чистка обличчя в домашніх умовахМеханічна або мануальна чистка обличчя - один із старих і дієвих методів очищення шкіри від різного виду забруднень.

За допомогою нього можна очистити навіть глибокі пори.

Проводиться така процедура вручну як в салоні, так і в домашніх умовах.

З мінусів можна виділити хворобливість процедури і порушення цілісності шкіри.

Кому потрібна механічна чистка обличчя: показання

Цим методом можуть скористатися люди з жирною і проблемною шкірою.

При наявності сильної невоспаленной вугрової висипки.

Також ця процедура потрібна людям з розширеними порами і нездоровому кольорі особи.

Ще таку чистку використовують перед застосуванням деяких масок або сироваток, коли необхідно відкрити пори.

Протипоказання

1. Шкірні захворювання.

2. Період менструацій.

3. Чутлива шкіра.

4. Близько розташовані до шкіри кровоносні судини.

5. Ламкість судин.

6. Гіпертонічна хвороба.

Механічна чистка обличчя: етапи процедури

Проводиться тільки вручну. Для кращої роботи косметолог використовує ситечко, спеціальну ложечку для носа, ложечку Уна, голку Відаля. За один сеанс, який триває від 40 хвилин до 1,5 годин, майстер видаляє майже всі забруднення і камедони.

Підготовка до механічної чищенні

Для цієї процедури необхідно максимальне відкриття пір. Перед початком роботи необхідно змити з себе всю косметику за допомогою спеціальних лосьйонів або гелів.

Якщо вашу шкіру можна віднести до проблемної, на ній багато камедонів і застарілих вугрів, то для кращого ефекту можна нанести спеціальну маску. Вона максимально очистить шкіру обличчя. Після використання маски потрібно провести процедури, що розкривають пори. Найчастіше - це розпарювання особи.

Протипоказання для розпарювання особи:

- бронхіальна астма;

- суха шкіра;

- близькість судин.

Якщо у людини є протипоказання, косметологи користуються спеціальними кремами, що володіють розігріваються ефектом.

хід процедури

Після проведення підготовчих процедур, косметолог починає свою роботу. З початку він, спеціальним ситечком, видаляє ороговілий шар шкіри і жирний наліт з особи. Ця процедура триває 5 хвилин.

Після цього косметолог починає чистити обличчя. Він повинен очистити пори від секрету. Використовує він при цьому стерильні серветки і спеціальні інструменти. Для більшого ефекту на клієнта направляється лампа з яскравим світлом і лупа.

{ad1}

Завдання косметолога встигнути очистити шкіру за 20 хвилин, так як після цього часу шкіра починає остигати і пори звужуються. Якщо косметолога не вдалося видалити всі забруднення за цей час, клієнту потрібно знову розпарити обличчя, інакше чистка буде доставляти тільки біль.

Після процедури важливо не занести інфекцію в відкриті і травмовані пори. Для цього використовують антисептичні лосьйони. Крім того, дезінфікувати шкіру може інфрачервона лампа або д'Арсонваля, а також маски з лікувальної глиною, яка заспокоює шкіру і знімає запалення.

Ще один спосіб заспокоїти шкіру - це криомассаж. Він звузить пори і поліпшить кровообіг.

Догляд за шкірою після механічного чищення обличчя

Після такої процедури постарайтеся не вмивати обличчя 10 - 12 годин. Протягом наступних 3 днів обробляти обличчя спиртовмісних лосьйонами. При утворенні кірочок, акуратно їх обробляти і не зривати. В іншому випадку на обличчі можуть з'явитися рубці.

Заборонено засмагати 3-4 дня після чистки, навіть в солярії.

Після такої процедури краще побути вдома. Не призначайте в цей день зустрічей. Побережіть свою шкіру.

Механічна чистка обличчя в домашніх умовах

Помийте обличчя за допомогою мила або інших засобів, що очищають. Потім, почистіть особа за допомогою скрабу. Скраб можна виготовити самим, а можна скористатися вже готовим.

Рецепти приготування скрабів.

1. Взяти ложку йогурту або сметани і додати туди мелений кави.

2. Взяти ложку подрібнених пластівців і змішати з вершками або молоком.

3. Взяти ложку меду, додати туди корицю або подрібнені пластівці і виноградне масло.

Масажувати обличчя скрабом потрібно близько 3-х хвилин. Скраб не повинен містити великі частки, так як може поранити шкіру. При використанні скрабу, не потрібно сильно тиснути на шкіру, це також може привести до пошкоджень.

Після скрабу распарьте особа. Розпарити обличчя можна над тазом з окропом або в лазні.

Після цього приступайте до чищення особи. Обробіть обличчя якимось антисептичним засобом, що не містить спирт. Це може бути перекис водню або хлоргексидин. Руки потрібно обробити спиртом.

Щоб видавити чорну крапку, потрібно натиснути на неї з двох сторін вказівними пальцями. Тисніть акуратно, якщо чорна крапка не видавлюється, залиште її. Спробуєте видавити після повторного розпарювання особи. Не тисніть точки нігтями. Через них на шкірі можуть залишитися сліди. Під час чищення необхідно обробляти шкіру антисептиком.

Після закінчення процедури обробіть шкіру спиртом або спиртовим тоніком. Потім нанести зволожуючий крем.

Таку чистку обличчя краще робити ввечері перед вихідним днем. Шкіра хоча б добу повинна відпочити без макіяжу. Після мануальної чистки обличчя може почервоніти, але це не страшно. Почервоніння спаде через 20 - 30 годин.

Процедуру можна повторити через кілька днів, але робити її постійно не варто. Для шкіри обличчя це справжнє випробування, тому проводити таку процедуру потрібно не частіше 1 разу на місяць.

Механічна чистка обличчя дозволяє очистити глибокі пори і застарілі камедони. У домашніх умовах є небезпека внесення інфекції, тому будьте обережні і дотримуйтесь правил асептики. Використовуйте тільки стерильний інструмент.

У разі підозри на занесення інфекції, зверніться до лікаря.

Комментарии (0)
Додати коментар
Чистка обличчя в домашніх умовах, або наша краса знаходиться в наших руках!
Апаратні методи очищення шкіри стали доступні порівняно недавно, і довгий час жінкам доводилося обходитися простий механічної чищенням. Ця методика не втратила своєї
Ложка Уно: як користуватися для чищення особи в домашніх умовах
ilady.kharkiv.ua завжди в курсі пристосувань, які використовують сучасні косметологи, тому сьогодні говоримо про такий виріб, як ложка Уно: що це і як користуватися.
Чистка особи содою і піною для гоління - рецепти пілінгів
Очищення - невід'ємна частина по догляду за шкірою, стверджує ilady.kharkiv.ua. Регулярне чищення особи допомагає звільнити пори від накопиченої в них пилу, бруду і
Чистка обличчя влітку, як правильно провести процедуру
У літню пору року сонячні промені відносяться до нашої шкірі безжально. А тому, якщо про неї не піклуватися або робити це неправильно, не застосовувати спеціальні засоби
Чистка обличчя в домашніх умовах
Чистка обличчя в домашніх умовах
Чистка обличчя в домашніх умовах
23.01.18 Догляд за обличчям
Чистка шкіри є обов'язковою процедурою догляду за обличчям. Адже глибоке очищення не тільки видаляє залишки макіяжу і накопичилася пил, але і також істотно зменшує