Чистка обличчя в домашніх умовах, або наша краса знаходиться в наших руках!
10.02.2018 0

Чистка обличчя в домашніх умовах, або наша краса знаходиться в наших руках!

Косметологічні процедури
В закладки


Апаратні методи очищення шкіри стали доступні порівняно недавно, і довгий час жінкам доводилося обходитися простий механічної чищенням. Ця методика не втратила своєї актуальності і до цього дня, бо тільки вона здатна забезпечити по-справжньому глибоке очищення пір і проток сальних залоз. Так, у процедури є свої недоліки - вона болюча і пов'язана з певним ризиком інфікування шкірних покривів, але це привід для того, щоб назавжди відмовлятися від ефективної процедури.

Незаперечна перевага механічного очищення - його доступність. Припустимо, в силу якихось суб'єктивних причин ви не бажаєте відвідувати косметологічний кабінет: ви знаходите, що ціни на послуги сильно завищені, або виною тому банальна відсутність часу, або ж ви звикли все робити самостійно і не бажаєте довіряти своє обличчя нікому, навіть професіоналу . В цьому випадку залишається один вихід - чистка обличчя в домашніх умовах.

Протипоказання

Перш ніж приступити до самої процедури, уважно ознайомтеся з протипоказаннями. Механічна чистка протипоказана, якщо на шкірі є осередки вірусної інфекції (герпес) і гострі запальні процеси. Не можна проводити чистку при важких формах вугрової висипки і в стадії загострення хронічних захворювань шкірних покривів (екзема). Якщо протипоказання вас не стосуються - переходимо до процедури.

Чистка обличчя в домашніх умовах: етапи процедури

1. На першому етапі необхідно ретельно підготувати шкіру. Спочатку очистимо особа за допомогою спеціального лосьйону, гелю або молочка для вмивання, після чого на 2-3 хвилини нанесемо на нього скраб. Зверніть увагу, що скраб повинен містити дуже дрібні зерна, щоб не пошкодити шкіру перед і без того травмуючої процедурою. До речі, в домашніх умовах скраб ви зможете приготувати самостійно з меленого натурального кава і сметани. Кілька хвилин масажуємо шкіру за допомогою скрабу, після чого видаляємо його і переходимо до вапоризації.

{ad1}

2. Вапоризація - це звичайне розпарювання шкіри обличчя. Будинки цей етап найрозумніше виконувати наступним чином: потрібно закип'ятити в каструлі пару літрів води. У воду ви можете додати трави: для жирної шкіри рекомендують ромашку і хвощ, а для нормальної і сухої - деревій, полин і розмарин. Можна кинути в каструлю і дрібку м'яти - вона не тільки має приємний аромат, але і надасть деякий протизапальну дію.

Коли розчин готовий, укутують в махровий рушник і знаходимось точно над каструлею. Рушник бажано щільно притиснути до країв посуду, щоб такий необхідний нам пара не розсіювався даремно. Вже на початку процедури ви відчуєте, як особа покривається крапельками поту. Його слід промокати рушником, але робити це потрібно акуратно, щоб не пошкодити розпарені шкірні покриви.

Розпарює шкіру близько 15 хвилин, після чого приступаємо до самої процедури механічного чищення. Попередньо обробляємо шкіру обличчя перекисом водню, ретельно миємо руки і протираємо їх медичним спиртом. Подушечки пальців, якими ви будете здійснювати всі маніпуляції, можна обмотати стерильним бинтом.

3. Частка особи в домашніх умовах полягає в дбайливому видаленні зі шкіри «чорних крапок», комедонов і пробок, закупорити протоки сальних залоз. Для цього акуратно натискаємо на шкіру по обидва боки від «об'єкта» подушечками пальців. Можливо, вам не вдасться видалити всі точки - це не страшно. Не варто дуже старатися, так само як і не варто підключати до процедури нігті - цим самим ви ризикуєте замість однієї малопомітною чорної точки отримати один неглибокий шрам. Крім того, надмірно завзяті виконання процедури загрожує пошкодженням шкіри, що створить шикарні умови для приєднання інфекції.

4. Після того, як ви видалили всі осередки забруднення, переходимо до завершального етапу операції домашня чистка обличчя. Раніше ми розширили пори, тепер же настав час з звузити. Для цієї мети підійдуть маски і лосьйони, що володіють поросужівающім ефектом. Не буде зайвим, якщо маска крім цього надасть протизапальну і антибактеріальну дію. Наносимо її на кілька хвилин, після чого змиваємо і обробляємо шкіру спеціальним захисним кремом, що сприяє регенеративним процесам.

загальні рекомендації

На завершення висловимо деякі міркування «організаційного» характеру. Чистка обличчя в домашніх умовах проводиться ввечері, і після процедури вам не слід залишати приміщення. Непогано, якщо і на наступний ранок вам не потрібно буде бігти на роботу. Почервоніння після механічного чищення може зберігатися до доби, а використання тональних кремів і косметики на розтривоженої шкірі не вітається, так що, постарайтеся протягом цього часу не дратувати шкіру додатковими факторами. І не варто зловживати чищенням особи - намагайтеся виконувати її не частіше двох або навіть одного разу на місяць.

Комментарии (0)
Додати коментар
Як вибрати прилад для очищення шкіри обличчя?
Прилад для очищення шкіри обличчя - один з варіантів рішень для тих, у кого проблемна шкіра. Якщо правильно її очищати, тоді, стверджує ilady.kharkiv.ua, ти зможеш мати
Сауна для обличчя, як користуватися
Сауна для обличчя, як користуватися
Сауна для обличчя, як користуватися
30.12.17 Догляд за обличчям
Парове очищення шкіри - один з найдавніших і ефективних способів глибокого очищення обличчя. Незважаючи на те, що до парових ванночок вдавалися ще наші прабабусі, цей
Очищення обличчя в домашніх умовах
Очищення обличчя в домашніх умовах
Очищення обличчя в домашніх умовах
18.12.17 Догляд за обличчям
Ви ведете активний спосіб життя і перебуваєте в постійному русі? А коли приходите додому, то першим що робите, це відправляєтеся в душ, для того, щоб змити з себе всю
Чистка обличчя в домашніх умовах
Чистка обличчя в домашніх умовах
Чистка обличчя в домашніх умовах
23.01.18 Догляд за обличчям
Чистка шкіри є обов'язковою процедурою догляду за обличчям. Адже глибоке очищення не тільки видаляє залишки макіяжу і накопичилася пил, але і також істотно зменшує
Білі вугри на обличчі
Білі вугри на обличчі
Білі вугри на обличчі
14.01.18 Догляд за обличчям
Проблема білих вугрів на сьогоднішній день є досить поширеною. Разом з тим, вона зовсім не є приводом для паніки, і являє собою скоріше косметичний дефект, ніж серйозне