Глибока чистка обличчя, що вибрати - ручний, хімічний або радіохвильової пілінг?
17.02.2018 0

Глибока чистка обличчя, що вибрати - ручний, хімічний або радіохвильової пілінг?

Косметологічні процедури
В закладки


Наша шкіра постійно контактує з факторами зовнішнього середовища, з яких, мабуть, жоден не можна назвати сприятливим. Невтомно трудяться потові і сальні залози, що виробляють шкірний жир; останній, як відомо, має властивість з часом накопичуватися в протоках, утворюючи міліуми і комедони. Нівелювати дію цих факторів допоможе глибока чистка обличчя, довіряти яку слід тільки професійним косметологів.

Які методи глибокого очищення нам відомі? Найбільш популярним є механічне чищення особи, з певного віку косметологи рекомендують глибокий хімічний пілінг, при відсутності гнійничкових уражень можна використовувати брашінг (броссаж), а кому-то підійде і методу вакуумної чистки або дезинкрустации гальванічним струмом. Серед сучасних видів чистки популярні глибокий лазерний пілінг і радіохвильової.

Найбільш «стародавній» метод глибокого очищення - механічне чищення особи, однак, він і до цього дня зберігає свою актуальність. Причина цього криється в тому, що механічна або ручна чистка дійсно забезпечує максимально глибокий ефект. Так, процедура досить болюча, має ряд протипоказань і може привести до небажаних наслідків у вигляді пошкодження шкірних покривів, інфікування і формування рубців, але цих наслідків можна уникнути, якщо довірити виконання механічної чистки кваліфікованого фахівця і дотримуватися всі його рекомендації під час відновного періоду (обробляти шкіру протизапальну тоніком, захисним кремом, якийсь час не користуватися косметикою).

У числі недоліків механічного чищення назвемо не надто широкий спектр ефектів - ексфоліація ороговілої епідермісу не є метою процедури, не відбувається і активації процесів трофіки і регенерації в тканинах дерми. Однак, з видаленням елементів вугрової висипки, комедонов і міліуми механічне чищення справляється на відмінно, а глибока чистка обличчя будинку можлива тільки механічним способом.

{ad1}

У клініці естетичної медицини вам можуть запропонувати хімічний пілінг. Варто зауважити, що серед хімічних пілінгів є як методи поверхневого впливу, так і процедури, що забезпечують глибокий ефект. Глибокий хімічний пілінг виконується концентрованими кислотами (гліколева в концентрації вище 70%, феноловий пілінг) і відноситься до медичних процедур, які можуть виконувати тільки фахівці з відповідною кваліфікацією. Цей пілінг не тільки дозволяє очистити шкіру, але і має омолоджуючий ефект, сприяє розгладженню зморшок, поліпшення рельєфу шкіри.

Схожий ефект надає радіохвильової ліфтинг і лазерний пілінг. Як і у випадку з хімічним пілінгом, довірити процедуру можна тільки професіоналові, а проводиться вона під дією місцевої анестезії. На шкіру попередньо наноситься зволожуючий розчин, після чого шкіра обробляється радіохвилею або лазером.

При радіохвильової пілінг на шкіру діють радіохвилі певної довжини, які викликають абляцию клітин (випарювання і руйнування) і стимулюють процеси регенерації тканин. Глибокий пілінг радіохвилями - тривала процедура, яка займає не менше години, а й ефект буде пропорційний ступеню впливу: поліпшується рельєф шкіри обличчя, вдається усунути вогнища гіперпігментації, звужуються розширені пори, згладжуються зморшки. У дермі активуються процеси синтезу колагену та інших елементів міжклітинної матриксу, завдяки чому поліпшується гідратація шкіри, підвищується її тургор, і шкіра виглядає підтягнутою і молодшою ​​(з цієї причини метод і отримав назву радиоволнового ліфтингу).

Описані вище ефекти ми отримаємо і при дії на шкіру вуглекислим лазером, проте, багато хто вважає лазерний глибокий пілінг більш травмуючої процедурою. Якщо період відновлення після радіохвильового пілінгу триває близько десяти днів, то після лазера він затягується до півтора місяців. Це, звичайно, не означає, що весь цей час шкіра буде запаленої, набряклою і червоною, але дотримуватися рекомендацій лікаря (захищатися від УФ-променів, уникати сауни, водних процедур, безконтрольного прийому медикаментів тощо) доведеться протягом усього реабілітаційного періоду. Правда, варто зауважити, що і ефект після цих видів пілінгу зберігається до п'яти років.

Глибока чистка обличчя радіохвилями та лазером, звичайно, відноситься до методів очищення лише формально, оскільки її ефект куди більш виражений. Фактично, це безопераційні методи омолодження шкіри, які дозволяють вилікувати багато косметичні дефекти.

Комментарии (0)
Додати коментар
Який пілінг краще від рубців і зморшок?
Який пілінг краще, сьогодні з тобою поговоримо на сайті ilady.kharkiv.ua. Універсальної відповіді на це питання немає. Все залежить від цілей проведення, в першу чергу.
Ложка Уно: як користуватися для чищення особи в домашніх умовах
ilady.kharkiv.ua завжди в курсі пристосувань, які використовують сучасні косметологи, тому сьогодні говоримо про такий виріб, як ложка Уно: що це і як користуватися.
Вакуумна чистка обличчя, технологія і рекомендації
Вакуумна чистка обличчя - це сучасний спосіб очищення шкіри, не поступається ефективністю ручної чистки.
Серединний пілінг
Серединний пілінг
Серединний пілінг
30.12.17 Догляд за обличчям
Серединний пілінг вважається жорстким способом очищення, адже він відбувається на рівні дерми, тобто зачіпає більш глибокі шари шкіри, при цьому пілінг дозволяє
Чистка обличчя в домашніх умовах
Чистка обличчя в домашніх умовах
Чистка обличчя в домашніх умовах
23.01.18 Догляд за обличчям
Чистка шкіри є обов'язковою процедурою догляду за обличчям. Адже глибоке очищення не тільки видаляє залишки макіяжу і накопичилася пил, але і також істотно зменшує