Ручна, хімічна або апаратна чистка обличчя - яка краще?
06.03.2018 0

Ручна, хімічна або апаратна чистка обличчя - яка краще?

Косметологічні процедури
В закладки


Безумовно, шкіра обличчя вимагає постійного догляду, але з розвитком сучасних методів косметології розібратися з існуючому різноманітті і зупинитися на певну послугу стає все складніше. Хімічна або механічна, лазерна або ультразвукова чистка обличчя - яка краще? Універсального ради немає, а ось для того, щоб допомогти зорієнтуватися в цьому морі методик, нам доведеться ненадовго зупинитися на кожному виді пропонованих процедур і оцінити його позитивні сторони і недоліки.

Починаємо з найбільш «стародавнього» методу - механічне чищення особи. Цей вид чистки можна рекомендувати тим, у кого є глибокі косметичні дефекти. Міліуми і комедони, що засіли глибоко в протоках сальних залоз, зможе ефективно видалити лише механічне чищення. Її ви можете виконати вдома, але краще все ж довірити своє обличчя кваліфікованим фахівцям.

З недоліків варто назвати хворобливість процедури і її шкідливу дію на шкірні покриви. Після механічної чищенні на шкірі довгий час можуть залишатися ознаки запалення, є ризик інфікування шкіри, а при неправильному виконанні після процедури можуть навіть з'явитися невеликі рубці і шрами. Саме з цієї причини величезну роль набуває кваліфікація фахівця, якому ви довірите чистку. Все вищесказане повною мірою відноситься і до мануальної чищення особи, яка виконується пальцями косметолога без допомоги допоміжних інструментів.

Коли краще робити чистку особи? Механічне чищення краще проводити напередодні вихідних, щоб протягом кількох днів дати шкірі можливість відновитися після травмуючого впливу. Лазерний пілінг проводиться в будь-який час, проте, фахівці рекомендують протягом декількох днів перед процедурою утримуватися від впливу УФ-променів.

{ad1}

Недоліків механічного чищення позбавлені апаратні методи впливу. Які бувають чистки особи? Ультразвукова чистка обличчя заснована на дії на шкірні покриви ультразвуку. При його допомозі вдається безболісно видалити поверхневі забруднення і навіть запустити процеси природного репарації і відновлення шкірних покривів.

Подібна дія робить і лазерний пілінг. Процедура проводиться за допомогою вуглекислого лазера, і, в залежності від глибини впливу, лазерна чистка обличчя може бути як поверхневої, так і глибокою. Перевага лазера в тому, що дія на шкірні покриви здійснюється без безпосереднього контакту, а це повністю відсутній ризик інфікування. Глибокий пілінг стимулює процеси відновлення сполучної тканини, що дозволяє ефективно боротися з рубцевими змінами шкіри, вогнищами гіперпігментації і розтяжками.

Від поверхневих косметичних дефектів позбавляє і вакуумна чистка обличчя. Вона не настільки ефективна, як механічна, зате повністю позбавлена ​​її недоліків. Однак, зважаючи на обмеженість дії вакууму поверхневими шарами шкіри, вакуумну чистку рекомендується поєднувати з іншими видами очищення шкіри обличчя.

Комбінована дія на шкіру (механічну і апаратну чистку) можна порадити, коли метою процедур є чистка обличчя від прищів. З огляду на високий ризик інфікування неуражених ділянок, рекомендуємо довірити виконання всіх процедур косметолога.

Одним з найбільш безпечних методів очищення шкіри обличчя є хімічний пілінг (хімічне чищення особи). Принцип його дії заснований на ефекті фруктових кислот та інших хімічних компонентів. Під дією реагенту відбувається ексфоліація ороговілих клітин епідермісу, руйнуються зв'язку між віджилими своє клітинами і змінюється структура шкірного сала, що дозволяє ефективно очистити шкіру від багатьох косметичних дефектів.

Кислотний пілінг застосовується і для лікування вугрової хвороби, допомагає він і в боротьбі з віковими дефектами шкіри, однак, для ефективного згладжування зморшок і видалення інших вікових змін застосовується глибока чистка обличчя, а ось пілінг розведеними АНА-кислотами в цьому випадку не дасть очікуваного результату. Глибокий пілінг відноситься до числа медичних процедур, в домашніх умовах його проводити категорично протипоказано.

Для боротьби з віковими змінами застосовуються і сучасні методики догляду за шкірою, в числі яких плазмоліфтінг, термоліфтінга, радіохвильової пілінг.

Комментарии (0)
Додати коментар
Глибока чистка обличчя, що вибрати - ручний, хімічний або радіохвильової пілінг?
Наша шкіра постійно контактує з факторами зовнішнього середовища, з яких, мабуть, жоден не можна назвати сприятливим. Невтомно трудяться потові і сальні залози, що
Чистка особи від прищів - очищення обличчя, пошук і усунення причин
Які зміни в шкірних покривах ведуть до утворення вугрової висипки (акне, прищі)? Провідну роль дерматологи і косметологи відводять зміни складу і структури шкірного
Чистка особи у косметолога - чому варто звертатися до професіоналів?
Кожній людині можна сміливо рекомендувати виконати косметичну чистку особи. Чому? Тому що ми живемо в світі, в якому кількість патогенних агентів і забруднює факторів на
Вакуумна чистка обличчя, технологія і рекомендації
Вакуумна чистка обличчя - це сучасний спосіб очищення шкіри, не поступається ефективністю ручної чистки.
Механічна чистка обличчя
Механічна чистка обличчя
Механічна чистка обличчя
13.02.18 Догляд за обличчям
Механічна або мануальна чистка обличчя - один із старих і дієвих методів очищення шкіри від різного виду забруднень.