
Механічна чистка обличчя - болюча, але ефективна процедура
Механічна чистка обличчя - косметологічна процедура, за допомогою якої вдається досягти глибокого очищення шкіри від міліуми, комедонов і вугрової висипки. Проводиться фахівцем з використанням ручного інструменту, апаратні методи для механічного чищення не застосовуються, хоча вони можуть бути використані в якості додаткових процедур (на інших сеансах).
етапи процедури
Чистка особи механічним способом складається з декількох етапів, в яких умовно можна виділити підготовчі процедури, безпосередньо саму чистку особи і процедури, спрямовані на якнайшвидше загоєння і регенерацію шкірних покривів після чистки.
1. На першому етапі проводиться демакияж і щадна поверхневе очищення шкіри скрабом. Далі необхідно підготувати шкіру до процедури глибокого очищення, для чого використовуються порооткривающіе лосьйони або вапоризация (розпарювання шкіри обличчя). Останнім часом перевага віддається саме порооткривающім засобів.
2. Наступним етапом є безпосередньо механічне чищення особи. Відео допоможе вам зрозуміти особливості процедури: спеціальним ручним інструментом (металеві петлі, ложки Унни і т.п.) косметолог в стерильних рукавичках видаляє найбільш поверхнево розташовані осередки забруднення, спочатку не зачіпаючи комедони і елементи висипу. Тільки після обробки найменш проблемних зон фахівець переходить до глибоко забрудненим ділянках і приступає до видалення вугрової висипки, міліуми і комедонов. У разі множинних вогнищ глибокого забруднення видалення останніх може зажадати проведення декількох процедур, щоб уникнути масивного одномоментного травмуючої дії на шкіру.
{ad1}3. Після закінчення глибокого очищення на обличчя наносять спеціальні засоби, які мають протизапальну і антибактеріальну дію. Завдання косметолога на даному етапі - «заспокоїти» шкіру і збагатити її елементами, які стануть на заваді розвитку запалення і прискорять процеси регенерації. На завершальному етапі наноситься поросужівающім маска і крем, відповідний типу шкіри і володіє лікувальним захисною дією. Відзначимо, що деякі клініки пропонують доповнити перелік відновлювальних процедур дарсонвалізацією особи (вплив на поверхню шкіри електричними струмами високої частоти, але малої сили).
Тривалість сеансу від півтора до двох годин, а після механічного чищення обличчя слід деякий час (близько 20 хвилин) залишатися в приміщенні, щоб дати шкірі час закрити пори і не допустити їх повторного забруднення.
Показання для механічного чищення обличчя
1. Процедура рекомендована людям з жирним типом шкіри.
2. Наявність на поверхні шкіри комедонов і міліуми.
3. Ознаки вугрової висипки середнього та легкого ступеня вираженості.
4. Наявність сальних пробок.
5. Розширені пори шкіри обличчя.
Обов'язково потрібно звернути увагу і на наступний пункт, оскільки далеко не всім показана дана процедура, в тому числі і по суто медичних причин.
Механічна чистка обличчя - протипоказання
1. Процедуру можна проводити людям, які страждають важкими захворюваннями внутрішніх органів і артеріальною гіпертензією.
2. Виражена вугрі у важкій формі також є протипоказанням для чищення особи.
3. Ураження шкіри вірусної етіології (герпес).
4. гнійничкові патологія шкірних покривів.
5. Екзема і гострий дерматит.
До вищесказаного обов'язково потрібно додати, що механічне чищення особи не можна назвати приємною, бо вона надає на шкіру травмує ефект. Період відновлення триває кілька днів, в цей час зберігається гіперемія, може мати місце свербіння і лущення епітелію, і це абсолютно нормальні наслідки процедури механічне чищення особи. Відгуки адептів даного методу очищення рекомендують планувати процедуру на ті дні, після яких ви зможете побути вдома і приділити своїй шкірі максимум уваги, а саме: наносите на неї регенерирующие кошти і крему, обробляйте лосьйоном, що не містить спирт, не користуйтеся жирними кремами, які не користуйтеся протягом декількох днів скрабом, а влітку - Не засмагати. При дотриманні цих рекомендацій все пройде благополучно.



