Чим корисна ячна каша: дієта для ефективного схуднення!
Настільки популярна в колах тих, що худнуть ячна каша, дієта на основі якої найчастіше показує позитивні результати, останнім часом все частіше затребується в силу своїх неоціненних переваг. Так, готувати крупу не складає труднощів, а користь, яку вона надає на організм, помітна вже через тиждень. При цьому каша допомагає не тільки знаходити стрункість, а й підкреслює красу, оскільки стимулює виробок колагену. А також підвищує енергійність і працездатність, яких зазвичай і не вистачає в період дієт. Тому крупа з ячменю - найкращий варіант для жінки, яка вирішила схуднути.
Ячка - оптимальна основа для низькокалорійної дієти
Насправді ячна крупа і перловка відтворюються з однієї злакової культури. Однак завдяки тому, що ячка створюється шляхом дроблення зерна, вона вміщує в себе набагато більше корисних речовин злаку. На 100 г крупи 15 г займають вуглеводи. Всі вони легко засвоюються організмом і є складними, тобто повільно-засвоюваними вуглеводами. Тому один прийом їжі, що складається з ячної крупи, дозволяє довго відчувати почуття насичення і приплив енергії. Ще одна важлива властивість крупи - здатність вбирати в себе токсичні речовини, непотрібні організму.
Ячна крупа для схуднення корисна і тим, що вона м'яко обволікає стінки шлунка. На відміну від багатьох інших сучасних дієт, ячка не шкодить організму, створюючи для нього стресову ситуацію, а допомагає безпечно, але ефективно скидати зайву вагу за рахунок очищення організму. Зерна ячменю містять велику кількість вітамінів, мінералів і органічних речовин - практично все, чого потребує організм для нормального функціонування. Тому худнути на ячке не тільки безпечно, але і в деякій мірі корисно. Сама дієта включає такі правила:
{ad1}- З основних прийомів їжі дозволено їсти тільки ячну кашу, зварену за особливим рецептом. Можна додавати в неї деякі овочі і фрукти.
- Будь-які продукти, крім знежиреного кефіру, забороняються. Це стосується будь-якої їжі: від м'яса до солодощів.
- Основних прийомів їжі повинно бути не менше 3. Між ними важливо влаштовувати перекушування, на яких можна з'їсти фрукт або випити склянку кефіру.
- Важливо пити достатню кількість води. Звичайно, дозволені свіжовіджаті соки, зелений чай і каву, але кількість чистої води не повинно бути менше 1,5-2 л.
- За 30 хвилин до будь-якого прийому їжі потрібно пити склянку води.
Для приготування каші потрібно залити в каструлю 5 склянок води. Після закипання рідини, в неї потрібно всипати половину кілограма крупи. Додавати масло або сіль в кашу заборонено, готувати крупу на молоці також не рекомендується. Можна кашу не варити, а запарювати в термосі: на 2 склянки каші знадобиться 4 склянки окропу.
Схуднення без правил
Дуже часто жінки, помічаючи результати дієти, продовжують її незалежно від допустимої норми. Так, дієта на ячної крупі повинна триває не більше 7 днів і не частіше, ніж один раз на місяць. Нехтуючи цим правилом, можна не тільки принести шкоду фігурі, але і здоров'ю в цілому. Незважаючи на численний склад крупи, вона не містить в собі всіх необхідних організму для нормальної життєдіяльності речовин. В результаті починається нестача вітамінів, знижується імунітет, розвиваються захворювання.
Більш того, надлишок каші нерідко призводить до набору зайвої ваги. Хоч каша і низької калорійності - всього 78 ккал, але вона містить в собі крохмаль, який розщеплюється на глюкозу. Коли глюкози стає в надлишку, відбувається набір зайвих кілограмів, від яких жінки так старанно намагаються позбутися, сидячи на дієтах. Так що не забувайте краще про правила і худніть із задоволенням!