Трави для схуднення: які саме трави і як допоможуть скинути вагу
Травами населення всієї планети користувалося тисячоліттями. З них будували житло і ліжка, годували худобу, харчувалися самі, робили ліки. Використовуються трави для лікування багатьох захворювань, в тому числі ожиріння і проблем із зайвою вагою, і в даний час.
Щоб витримати дієту потрібні терпіння і сила волі, а трави для схуднення дуже добре в цьому допомагають: вони знижують апетит і прискорюють в організмі обмін речовин, допомагаючи схуднути набагато швидше, вони входять в низькокалорійні рецепти із зазначенням калорій. Тому в останні роки трави все частіше стали використовувати дієтологи. Окремою дієти, заснованої на лікувальних травах, немає, вони використовуються в якості доповнення, адже містять багато корисних і необхідних організму речовин і вітамінів.
Чому трави знижують апетит?
Трави завжди були ефективним засобом, просто в сучасному світі про це забули, адже набагато простіше купити готові таблетки і не морочити собі голову, ще й застосовуючи комплекси вправ для схуднення. Хоча за допомогою трав'яних настоїв можна легко знизити апетит, не шкодячи організму. Наприклад, є такі, які на оболонці шлунка утворюють багато слизу, яка перешкоджає виробленню надлишкового шлункового соку в організмі. Шкоди організму немає ніякого, зате людина довгий час відчуває себе ситим і не відчуває почуття голоду.
Після кількох днів адаптації і звикання до нового режиму харчування обсяг вашого шлунка зменшиться, отже, і потреби в їжі будуть меншими, що і потрібно в процесі схуднення. Крім того, трав'яні збори покращують роботу кишечника і сприяють прискоренню обмінних процесів в організмі.
Збори трав для схуднення
Якщо є можливість, всі необхідні трави можна заготовити ще влітку, в іншому випадку краще купити готові збори в аптеці.
Зробити збір для зниження апетиту запросто можна самостійно в домашніх умовах.
лопух має сечогінний ефект, знижує апетит, а також відмінно сприяє поліпшенню жирового обміну в організмі. Він містить безліч корисних речовин (жирні кислоти, інулін, поліфеноли, залізо). 2 ст.л. рубаного кореня лопуха заливають 200 гр. гарячою водою і протягом тридцяти хвилин проварюють на повільному вогні. Проціджений і охолоджений відвар приймають по 2 ст. ложки хвилин за 30 до їжі.
Дуже хороший збір з листя меліси, звіробою, берези, суниці і ягід шипшини. Всі інгредієнти перемішують, заливають окропом і підігрівають на водяній бані (хвилин 10), потім протягом 3 годин наполягають в термосі. Приймають настій процідженим по 100 грам 4 рази на день за 30 хвилин до їди.
Таких рецептів існує величезна кількість, головне - при самостійному складанні збору бути вкрай уважним, тому, що багато трави, на жаль, застосовуються неправильно.