Японський масаж обличчя
13.03.2018 0

Японський масаж обличчя

Догляд за обличчям
В закладки


омолоджуючий японський масаж обличчяОстаннім часом серед російських жінок користується великою популярністю масаж, техніка якого відома з давніх-давен і вдосконалена японським стилістом Юкуко Танака.

Ця жінка у віці старше 60 років прекрасно виглядає, що свідчить про те, масаж дуже ефективний.

Ознайомитися з виконанням масажу можна в інтернеті, де представлені відеоматеріали за участю самого відомого стиліста, а також її послідовників, в тому числі і в Росії.

Іноді він зустрічається під назвою «Ранкове сонце».

Особливості японського масажу обличчя

Цей масаж одночасно грає роль гімнастики. Він є остеопатіческая, так як дозволяє кісткам перебувати в правильному положенні.

Вже практично після першого заняття, можна помітити позитивні результати - пожвавлюються м'язи обличчя, які закладені глибоко, пробуджується енергетика організму, завдяки чому розгладжуються зморшки, а шкіра обличчя починає просто сяяти.

Регулярне виконання масажу, повертає шкірі обличчя молодість, і вона стає буквально на 10 років молодше.

Загальновідомо, що з часом, слабшають і стають млявими м'язи обличчя, і, отже, шкіра. Легкими масажними рухами їх неможливо повернути в початковий стан. Для цього необхідно привести в рух глибокі м'язи.

Перший раз, побачивши масаж, виконаний в цій техніці, може здатися, що він призведе до утворення нових зморшок. Однак це не так. Насправді, шкіра тільки буде вдячна розтягуванню і відгукнеться красою і молодістю, отримавши таку необхідну життєву навантаження.

Крім того, що даний масаж є остеопатіческая, він, одночасно, грає роль лімфодренажа і сприяє підвищенню тонусу шкіри. Так як він виконується інтенсивними рухами, його необхідно виконувати з обережністю в зонах, де розташовуються лімфатичні вузли.

Перш ніж приступати до процедури масажу, особа потрібно очистити, щоб лімфа безперешкодно проходила по звільненим протоках.

Разом з тим, що цей масаж, без сумніву дуже корисний для шкіри, він має деякі протипоказання.

  • Його не можна виконувати жінкам, які мають проблеми з лімфатичною системою і страждають захворюваннями горла, носа і шкірними захворюваннями.
  • Не слід виконувати масаж також при наявності будь - яких запалень, адже вони будуть поширюватися разом з потоком лімфи.

Так як масаж усуває набряки, після його виконання спостерігається схуднення особи. І якщо жінка має від природи худе обличчя з запалими щоками, виконувати його необхідно досить делікатно, роблячи перерви.

Японський масаж обличчя: підготовка

Для виконання масажу на обличчя слід нанести спеціальний засіб. На його батьківщині, в Японії, для цих цілей використовують косметичні вершки з додаванням бавовни.

Так як найголовніше, це те, щоб руки добре ковзали по шкірі, можна використовувати пінку або молочко для зняття макіяжу. Можна застосовувати і натуральне рослинне масло, наприклад, мигдальне або оливкове.

Юкуко Танака рекомендує виконувати масаж, сидячи або стоячи, тримаючи правильну поставу. Неприпустимо спиратися на спинку крісла або стіну. Деякі європейські косметологи вважають, що найбільш вдала поза для такої процедури - лежачи, коли м'язи і тканини розслаблені і слухняні. Такий стан вважається найбільш вдалим для їх корекції.

Основне правило при виконанні масажу - неприпустимість сильного натискання на лімфатичні вузли.

Кожна вправа відповідає за певну зону і всі вони, за винятком одного, закінчуються заключним рухом. Починається воно від точки, розташованої на ділянці між скронею і козелком вуха. Затримавшись на ній на пару секунд, і зафіксувавши її пальцями, необхідно почати рух від неї вниз по боковій лінії контуру обличчя і шиї. Зупинившись на мить на точці, розташованій приблизно на 2 см нижче щелепи, закінчити шлях потрібно на внутрішній частині ключиці, на лінії яремної западини. Тут також необхідно зафіксувати точку, завершивши маршрут руху.

{ad1}

Отже, прийнявши зручну позу і завдавши на обличчя засіб для масажу, приступають до процедури. Кожну вправу слід виконувати 3 - 5 разів.

Омолоджуючий японський масаж обличчя: техніка

  • Перша вправа - розгладження чола. Для цього необхідно щільно притиснути до середини лоба три пальці рук - вказівний, середній і безіменний, розташувавши їх перпендикулярно лінії лоба. На рахунок 3 їх необхідно відвести в сторону скронь і рухаючись вниз, виконати заключне рух.
  • Друга вправа служить для усунення набряків в області очей, що сприяє їх збільшенню. Окремо працюють спочатку з нижнім, а потім з верхньою повікою очей.

Зовнішній куточок очей необхідно зафіксувати подушечками пальців. При цьому руки розташовуються паралельно підлозі.

Тепер необхідно м'яко і плавно, не сильно натискаючи, підвести пальці по нижньому століттю до внутрішнього куточка ока і з великим натиском повернутися в початкове положення по верхній повіці. Зафіксувавши цю точку на 3 секунди, і послабивши натиск, необхідно по колишньому маршруту знову прийти до внутрішнього куточка ока.

Далі, посиливши натиск потрібно повернутися по шляху вздовж нижньої повіки до вихідної точки, натиснувши на неї, і виконати заключне вправу.

  • Наступна вправа направлено на усунення зморшок навколо носогубной складки і допомагає підняти куточки губ. Для цієї вправи пальці слід скласти в «пучку» і поставити їх в точку середини підборіддя. На цю точку слід натиснути і витримати 3 секунди.

Далі необхідно рухатися з натиском по носо-губної складки і завершити рух в точці, яка розташована над центром верхньої губи. Потім потрібно посилити натиск і зафіксувати це положення протягом 3 секунд, піднімаючи знизу перегородку носа.

Ця вправа не закінчують заключним прийомом.

  • Четверта вправа допомагає розгладити шкіру щік. Пальці рук необхідно розташувати в ямці, яка знаходиться під крилами носа і активно розтерти 5 - 6 рухів знизу вгору по обидва боки носа. Далі пальці необхідно перемістити в верхню частину перенісся, причому без натиску і розтерти перенісся від центру до щік. Після закінчення вправи, пальці рук слід підвести до вихідної точки заключного вправи і виконати його.
  • П'ята вправа розробляє щоки, вилиці, куточки рота і верхню щелепу. Для цього три середніх пальця слід розташувати в центрі підборіддя. Далі, з натиском необхідно рухатися від цієї точки до очей. Біля очей слід затриматися на 3 секунди і виконати завершальне вправу.

Якщо цю вправу виконано правильно, то відчувається, що верхні вилиці як би піднялися, а щоки налилися рум'янцем.

  • Наступна вправа сприяє підняттю нижній частині обличчя. Ця вправа виконується по черзі для кожної сторони особи. Центром долоні слід зафіксувати одну сторону особи, спершись ліктем на стіл. Далі слід з сильним зусиллям рухатися від центру підборіддя до скроні, розташувавши руку таким чином, що вказівний палець ковзає по верхній межі щелепи, а великий палець - під щелепою. В області скроні слід затриматися на 3 секунди і закінчити вправу завершальним прийомом.
  • Сьоме вправу, щоб виконувати завдання із середньою частиною щік. Для цієї вправи на щоки слід покласти руки, пальці яких розташовуються плазом. Причому руки знаходяться паралельно підлозі і рухаються горизонтально від носа до вух. В кінці не слід забувати про заключне вправу.
  • Наступна вправа служить для підйому особи. Для нього руки необхідно скласти таким чином, що з'єднані великі пальці впираються в ямку під щелепою, а з'єднані вказівні пальці з'єднуються в центі перенісся. Далі руки слід, як би розкрити таким чином, що великі пальці залишаються на місці, а вказівні пальці рухаються з натиском по обличчю до його краях. Закінчується вправа завершальним прийомом.
  • За допомогою наступної вправи можна позбутися від подвійного підборіддя. Долоню слід розташувати під підборіддям так, щоб пальці розташовувалися у напрямку до вуха. Потім слід захопити область під щелепою і над нею і рухатися з натиском до вух. Такі вправи проводять по черзі з кожною стороною особи. Завершує все заключний прийом.
  • І остання вправа. Воно сприяє усуненню зморшок, розташованих на лобі. Воно виконується по черзі для кожної сторони лоба. Правою рукою слід виконувати зигзагоподібні руху від центру до правої скроні, а потім лівою рукою - від центру до лівого скроні.

Після закінчення процедури виконується один раз першу вправу і заключний прийом.

Всі вправи японського масажу необхідно проводити в певній послідовності. Причому виконувати їх потрібно регулярно, бажано щодня і результат не змусить себе довго чекати.

Комментарии (0)
Додати коментар
Як правильно робити японський масаж обличчя - відео, техніка, особливості та секрети
Чи можна освоїти без допомоги дорогих курсів і платних онлайн уроків японський масаж обличчя? Відео ролики з детальними рекомендаціями широко представлені у всесвітній
Масаж Асахі для обличчя - ліфтинг і корекція своїми руками!
Буквально за три-чотири роки масаж Асахі для обличчя придбав величезну популярність у всьому світі. Ролики, в яких про методику розповідає автор (стиліст Юкуко Танако з
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
14.12.17 Догляд за обличчям
Медовий масаж обличчя - процедура не тільки косметична, але і загально оздоровча для організму. Адже медовий масаж - це не тільки масаж в класичному його розумінні.
Масаж особи проти зморшок
Масаж особи проти зморшок
Масаж особи проти зморшок
02.02.18 Догляд за обличчям
Масаж - річ не тільки приємна, але і корисна. Розслабляючий або тонізуючий, коригувальний або оздоровчий, він в будь-якому випадку піднімає тонус клітин, розслаблює
Баночний масаж обличчя
Баночний масаж обличчя
Баночний масаж обличчя
06.01.18 Догляд за обличчям
Що являє собою баночний масаж обличчя? У чому його переваги або недоліки в порівнянні з класичними масажними рухами?