Маски з тіста
Прагнення завжди виглядати доглянуто і привабливо зрозуміла кожній дівчині. На жаль, кошти, які вибирають для цього, не завжди виправдані.
Так, при появі будь-яких недоліків шкіри (лущення або запалення), багато представниць прекрасної половини кидаються маскувати недоліки за допомогою всіляких коригувальних засобів. Але чи доцільний цей підхід?
Правильний догляд за шкірою, в тому числі за допомогою натуральних компонентів, не тільки виправить ситуацію, але і дозволить запобігти таким недоліки шкіри.
І в сьогоднішній статті ми хочемо поговорити про такий дивовижний продукті кулінарії, як тісто. Маски для обличчя та тіла з тіста дбайливо доглядають за шкірою, надаючи явне благотворний вплив. Яке? Дізнаєтесь із сьогоднішньої статті.
Маски для обличчя та тіла з тіста: косметичні властивості.
Що таке тісто? У найпростішому варіанті - це вода і борошно. Вода повинна бути питною, очищеною, в такому випадку прояв косметичних властивостей борошна не змусить себе чекати.
Маски з тіста, в першу чергу на основі борошна, відомі своїми очисними властивостями, вони здатні підсушувати шкіру, знежирюючи і трохи знезаражуючи її.
Борошно в рецептах краси дозволить впоратися з лущення шкіри, видаливши ороговілі клітини, а також з прищами і вуграми, підсушити і знизивши ступінь запалення на шкірі.
Але це далеко не все! Комбінуючи інгредієнти тесту на власний розсуд, можна з успіхом приготувати м'яку, поживну маску для нормальної або сухої шкіри.
В якості основи ідеально підійде рисова або вівсяна мука. Також не варто забувати, що борошно в складі домашніх масок є м'яким скрабом, що дозволяє дбайливо очищати шкіру і доглядати за нею.
Як бачите: маски для обличчя і тіла з тіста - універсальне косметичний засіб, що підходить будь-якого типу шкіри і володіє найрізноманітнішим впливом на шкірний покрив.
Ну а як приготувати маску з тіста в домашніх умовах самостійно, розповість Комора Краси.
Тісто для обличчя і тіла: народні рецепти
-
Освіжаюча маска з тіста для жирної шкіри.
Щоб освіжити жирну шкіру, усунути жирний блиск і надати шкірі матовості, тісто готують за таким рецептом: білок яйця збивають, додають до нього 1 чайну ложку молока, ½ чайної ложки натурально меду і 2 столові ложки борошна.
{ad1}Кількість борошна для приготування маски з тест можна регулювати таким чином, щоб вийшла однорідна сметанообразная маса. Маску наносять на шкіру на 10-15 хвилин, змивають прохолодною водою.
-
Тонізуюча маска для жирної / комбінованої шкіри.
Підняти тонус шкіри, а також наповнити її вітамінами допоможе маска, в складі якої борошно і сік свіжих ягід, наприклад, червоної смородини, винограду або вишні.
Така маска освіжає шкіру, підвищує її еластичність і покращує колір шкіри.
-
Очищаюча маска для сухої шкіри.
Як вже було сказано, при сухому типі шкірі краще використовувати рисову або вівсяну муку. Якщо готового продукту немає під рукою, можна ретельно подрібнити вівсяні пластівці або рис в кавомолки. 1 столову ложку борошна змішують з 12 столовими ложками теплого молока до отримання однорідної маси, зручною в нанесенні.
Тісто для обличчя рівним шаром наносять на шкіру, по закінченню 15-20 хвилин обполіскують шкіру прохолодною водою.
-
Поживна маска для сухої шкіри.
У цьому рецепті, крім борошна і молоко, маску слід збагатити яєчним жовтком - саме він наповнити шкіру поживними речовинами. При дуже сухій шкірі в рецепт можна додати 1 чайну ложку масла шипшини або зародків пшениці.
Однорідну масу наносять на 10-15 хвилин, змивають теплою водою.
Маска для шкіри шиї та зони декольте. Для цієї області тіла якнайкраще підійде маска з простого дріжджового тіста, яке можна навіть придбати в магазині. Пласт тесту розкочують тонким шаром і, за аналогією з шарфом, обертають шию і область грудей, досить щільно придавлюючи тісто до відкритої шкірі. Тісто прибирають через 15-20 хвилин.
-
Тісто від другого підборіддя.
Так само, як в попередньому рецепті, нам знадобиться дріжджове тісто, яке інтенсивно живить, зволожує шкіру і наповнює її повним комплексом необхідних мікроелементів.
Для приготування маски в теплому молоці (100 мл.) Повністю розчиняють ½ чайної ложки дріжджів, потім додають яйце, борошно і замішують не дуже круте тісто, зручно по консистенції для нанесення. На завершення в маску додають ½ чайної ложки рослинної олії (наприклад, оливкової).
Тісто розкочують і обертають шию і друге підборіддя. Через 30 хвилин тісто знімають, шкіру протирають водою з додаванням лимонного соку. На завершення наносять живильний крем. Маску виконують 1 раз в тиждень.
-
Очищаюча маска з тіста і глиною.
Ця маска може застосовуватися для проблемних ділянок шкіри, зокрема, уражених целюлітом - на стегнах, сідницях або животі. Для приготування суміші 1 чайну ложку порошку косметичної глини (блакитний або зеленої) змішують з 2 чайними ложками борошна. Тісто замішують з допомогою охололого зеленого чаю і ½ чайної ложкою лимонного соку.
Однорідну отриману масу масажними рухами наносять на шкіру, виконуючи масаж 3-5 хвилин. Змивають через 15-20 хвилин. Залишки маски змивають прохолодною водою.
-
Антицелюліт скраб з тіста.
Як відомо, для приготування скрабу необхідна основа і діюча речовина. В якості першого ідеально підійде сметана мінімальної жирності. В якості другого - мілка крихта мигдалевого або лісового горіха.
Щоб суміш виявилася придатною до використання, за допомогою 1-2 столових ложок борошна замішують некруте тісто, яким і масажують шкіру. До речі сказати, якщо горіхи достоточно ретельно перемелені, приготований скраб підійде і для чутливої шкіри обличчя.