Кислотний пілінг для обличчя
В сучасній діловій жінці повинно поєднуватися безліч якостей, серед яких і природна краса. Особлива увага при цьому приділяється шкірі обличчя.
Стреси, погана екологія і скажений ритм життя призводять до швидкої стомлюваності шкіри. Це є причиною втрати кольору і появи зморшок.
Обійтися одними кремами і масками виходить не завжди, оскільки омертвілі клітини перешкоджають всмоктуванню косметологічних речовин.
Вихід у цій ситуації один - пілінг обличчя. З усіх його різновидів варто виділити найефективніший - кислотний пілінг для обличчя.
Чи потрібно боятися?
Ні не потрібно. Багато дівчат лякаються самої назви «кислотний», збільшують їх побоювання і негативні відгуки в інтернеті.
Дійсно, в даному виді пілінгу є протипоказання і побічні ефекти. Але де в косметології їх немає?
Насправді уникнути негативних наслідків досить легко. Потрібно тільки серйозно точно підійти до процедури. Адже кислотний пілінг унікальний тим, що очищає будь-які типи шкіри, справляючись зі всіма косметологічних проблемами. При цьому він не пов'язаний з ін'єкціями і хірургічним втручанням. Тому є найбільш щадним.
Кислотний пілінг для обличчя: що за процедура
Різновидів кислотного пілінгу досить багато. Все залежить від того, які речовини використовувати.
Умовно процедура розділяється на три види: поверхневий, серединний пілінг і глибокий.
Виглядає це таким чином: спочатку шкіру знезаражують і знежирюють. Потім розчин, пензликом або марлею, наноситься на обрану ділянку шкіри. Протягом декількох хвилин він буде вбиратися, потім його змивають водою, але краще водно-молочним розчином. Для зниження больових відчуттів на місце пілінгу направляється потік повітря.
Ось, в принципі, і все - далі шкіра почне лущитися. Тут і запускається процес омолодження. Зазвичай це займає 1 - 14 днів або 2 - 6 тижнів, в залежності від типу розчину. Шкіра із зморшками, закупорена омертвіли клітинами і шкідливими токсинами, відходить, генеруючи в нову - молоду.
Глибина кислотного пілінгу
Процедури відрізняються тільки глибиною проведення пілінгу. На це впливає концентрація кислот, кількість шарів і проміжок часу для вбирання. Давайте ж розберемося по типам.
{ad1}-
поверхневий пілінг
М'який і найбезпечніший метод кислотного скрабування. Можуть використовуватися різні фруктові кислоти. Застосовується для пожвавлення і тонізації шкіри. Позбавляє від вугрових закупорок і найдрібніших мімічних зморшок.
Він настільки безпечний, що може застосовуватися і в домашніх умовах. Але все ж, з приводу вибору препарату, краще проконсультуватися у косметолога. Це можуть бути винна, лимонна, яблучна, молочна і гліколева кислоти, одержувані з натуральних інгредієнтів.
-
серединний пілінг
Проникаючи глибше в шкіру, викликає опіки другого ступеня, через що утворюється тверда скоринка на обличчі. Але ефективний при небажаної пігментації, також для усунення більш сильних зморшок на лобі, носо-губних складок і для відбілювання.
Важливим недоліком є хворобливе відчуття, просто печіння. Утворене почервоніння буде триматися кілька днів. Зате після регенерації шкіра повністю оновиться, ставши свіжою і вільної від зморшок.
У всіх типах даного пілінгу використовується трихлороцтової кислота - дуже сильна речовина. Тому, при проведенні процедури в домашніх умовах, необхідно точно слідувати інструкції і обов'язково проконсультуватися з дерматологом. А якщо час і фінанси дозволяють, то краще взагалі звернутися для проведення серединного кислотного пілінгу в салон.
-
глибокий пілінг
Це сама екстремальна процедура, і її можуть проводити лише лікарі.
Основним речовиною глибокого пілінгу є фенол, який знову ж таки викличе опіки другого ступеня, але проникає в кілька шарів шкіри. Використовується для відбілювання, а також усунення серйозних дефектів, таких, як шрами.
У домашніх умовах він точно не може проводитися, так як через сильні больових відчуттів застосовуються седативні препарати.
Як уникнути травм?
Щоб потім не писати на форумах негативні відгуки, дотримуйтеся наступних порад.
До початку кислотного пілінгу: протягом тижня, кілька разів за день, користуйтеся м'якими скрабами, а також бальзамами.
Заборонено виходити на вулицю без сонцезахисного крему і потрібно утриматися від застосування декоративної косметики. По крайней мере, в тих місцях, де буде безпосередньо здійснюватися пілінг.
Також варто користуватися кремами, які захищають шкіру від інфекцій.
Після пілінгу: прохолодний трав'яний компрес і потік повітря допоможе зняти біль після закінчення процедури. У разі глибокого пілінгу, ділянка обробленої шкіри потрібно покрити шаром заспокійливого крему. Це зменшить твердість кірки, яка утворюється.
Протягом всього періоду відновлення необхідно постійно вмиватися лікувальними розчинами. Наприклад, водою з парацетамолом. Частіше міняти пов'язку і не економити мазі, прописані косметологом.
У щоденному використанні обов'язково повинен бути зволожуючий крем. Ні в якому разі не виходити на сонце. А на ніч застосовувати креми з натуральних трав. Особливо важливо берегти шкіру від заражень і застуди в перші кілька діб.
Протипоказаний кислотний пілінг при зараженні шкіри, хворобах, ослабленому імунітеті, вагітності і після недавніх косметичних процедур на шкірі.
Кислотний пілінг для обличчя - це не дешеве задоволення, так як вимагає додаткових витрат на крему і мазі. Не терпить він і халатного ставлення до заходів безпеки. Але, в разі правильного застосування, результат несказанно порадує будь-яку дівчину. Так що будьте уважні і красиві!