Лимонний пілінг
Пілінг обличчя і тіла в домашніх умовах сьогодні є доступною процедурою, що дозволяє кожній жінці якісно доглядати за шкірою.
Очищення, харчування, захист і омолодження шкіри - ось ті завдання, які стоять перед домашнім пілінгом. При цьому, виконана процедура не повинна займати багато часу або віднімати сили.
І в сьогоднішній статті мова піде про лимонному пілінг, який без особливих зусиль допоможе очистити шкіру і навіть вирішити деякі специфічні проблеми шкіри. Яким чином? Читайте далі ...
Як відомо, будь-який засіб для пілінгу має включати основу і спеціальні компоненти, що містять фруктові кислоти. Ось тут-то нам і стане в нагоді ароматний лимон!
Звичайно, треба визнати, що лимонний пілінг сьогодні - не найпоширеніша процедура домашній косметології, але це все тільки через те, що багато жінок або не здогадуються про дивовижні властивості лимона, або ж просто дивуються, як його можна приготувати в домашніх умовах. Ми відкриємо секрет і того, і іншого.
Пілінг лимоном: косметичні властивості
Ні для кого не секрет, що яскравий представник цітросових - лимон - джерело корисних вітамінів і мікроелементів для організму. Вітаміни групи В, вітаміни С і Е, цинк, мідь, залізо, кальцій, калій, фосфор, органічні кислоти - далеко не повний перелік необхідних нам речовин в його складі.
Косметичні властивості лимона також не залишаються непоміченими. Свіжий лимонний сік звужує пори, трохи знезаражує шкіру, чим перешкоджає появі прищів, вирівнює колір шкіри, освітлює веснянки і пігментні плями, так як має випаженним відбілюючим впливом на шкіру.
Крім цього, лимон має антиоксидантні властивості і здатність зміцнювати судини. У поєднанні з рослинними оліями лимонний пілінг живить і захищає шкіру, в комсплексе з молочними продуктами - попереджає появи передчасних зморшок.
{ad1}Але якою б рецепт домашнього пілінгу Ви не обрали, завжди слід пам'ятати про правила його застосування.
Лимонний пілінг: правила застосування
1 Засіб для пілінгу готують заздалегідь, дотримуючись рекомендації по типу шкіри і становить інгредієнтів. Приготовану маску ретельно розмішують до однорідного стану.
2 Перед нанесенням скрабу шкіру розпарюють в душі або ванні, і тільки на очищену, розігріту шкіру наносять засіб м'якими, масажними рухами.
3 Маску витримують на шкірі 5 - 15 хвилин, в залежності від типу шкіри і власних відчуттів. Як правило, для сухої, нормальної шкіри оптимальний час складає 5-8 хвилин, для жирної, комбінованої шкіри - 8-12.
4 Змивають засіб теплою водою, на шкіру наносять зволожуючий крем.
5 Також, як і будь-який інший пілінг, лимонний рекомендують робити не частіше 1-го разу на тиждень для жирної шкіри, 1-го разу в 10-14 днів для нормальної шкіри і для сухої шкіри не частіше ніж 1 раз в 2-3 тижні.
Лимонний пілінг: народні рецепти
-
Рецепт пілінгу для жирної та комбінованої шкіри обличчя
1 столову ложку меду нагрівають на водяній бані і ретельно змішують з 200 мл. натурального нежирного йогурту і соком ½ лимона. Потім збивають яєчний білок і додають до основної маси. Ще раз розмішують
-
Для сухої і нормальної шкіри
Для приготування цього пілінгу знадобиться лимонна цедра - 1 чайна ложка, яку змішують з 1 столовою ложкою вівсяної або рисової муки. У маску додають невелику кількість вода, щоб отримала консистенція була зручна в нанесенні. При відсутність чутливості шкіри в маску можна додати ½ чайної ложки лимонного соку.
-
англійська пілінг
Ще один рецепт лимонного пілінгу традиційно називають англійським. Для його приготування цедру одного лимона змішують з однією столовою ложкою натурального рослинного масла. Рецепт збагачують 1-2 краплями ефірної олії лимона.
Запобіжні заходи
Лимонний пілінг в домашніх умовах протипоказаний при пошкодженої шкірі, наявності «свіжих» ран або подряпин. Чи не рекомендовано виконувати лимонний пілінг при судинних зірочках.
Також слід пам'ятати і про індивідуальної чутливості шкіри - при найменший проявах алергічних реакцій засіб негайно змивають, і більше його не застосовують.