Ензимний пілінг
В останні десять років поняття «ензими» досить часто зустрічається в житті тих жінок, які стежать за собою і захоплюються новинками в косметології.
Сьогодні можна зустріти різні засоби, що містять ці речовини, які, за словами професіоналів здатні вирішити багато проблем шкіри.
Ензими є ферментами. Їх впливу схильна імунна та ендокринна система, а дія заснована на стимулюванні кровообігу і припливу крові до шкіри, за рахунок чого відбувається підняття її тонусу.
Винятком є «ензимний пілінг», пропонований багатьма спеціалізованими салонами і який набирає все більшої популярності.
Як позиціонують його косметологи - це процедура, яка практично не має недоліків і побічних явищ, зате володіє масою переваг перед іншими пілінгами.
Ензимний пілінг особи: гідності процедури
Ензимний пілінг - це поверхневий хімічний пілінг. Він бореться з незначними шкірними проблемами - дрібними зморшками, невеликими дефектами і веснянками.
Однак на те, що він видалить рубці і шрами на шкірі розраховувати не треба.
Ензимний пілінг чудово підходить для жирного типу шкіри і успішно справляється із зайвою виділенням жиру і розширеними порами.
Компонентами, що входять до складу ензімного пілінгу можуть бути ретинол, фруктові кислоти і інші речовини. Така суміш набагато ефективніше, коли вона працює комплексно, адже кожен з складових грає певну роль, сприяючи очищенню, харчуванню, відбілюванню і зволоженню шкірного покриву обличчя.
З розвитком косметології до складу ензимних пілінгів додаються все нові і нові компоненти. Це - кислота апельсина, лимона, грейпфрута.
Так як даний вид пілінгу відноситься до щадним процедур, його допустимо робити двічі в тиждень. Регулярність проведення процедури визначається типом шкіри.
Проводити ензимний пілінг можна як в косметологічної клініці, так і в домашніх умовах.
Однак вперше використовуючи його, найкраще звернутися до фахівця для отримання консультації. Саме він і підбере правильний склад кошти. Адже при цьому слід врахувати багато показників - тип шкіри, її особливості і проблему, яку необхідно вирішити.
{ad1}Існує певна схема проведення ензимного пілінгу, що складається з декількох етапів.
Протвопоказанія:
Дану процедуру ні в якому разі не можна виконувати при запаленої і роздратованою шкірі, особливо, якщо вона схильна до алергічних реакцій на будь - якої компонент складу.
Категорично заборонено використовувати ензимний пілінг при загостренні хронічних шкірних захворювань і вугрової висипки. Також ензимний пілінг протипоказаний жінкам хворим на цукровий діабет.
Однак, що стосується смаглявої шкіри, то в цьому випадку ніяких протипоказань не існує.
Ензимний пілінг славиться мінімальним відновним періодом, під час якого при виході на вулицю на обличчя необхідно наносити сонцезахисний крем з високим рівнем захисту.
Ензимний пілінг: схема проведення процедури
В першу чергу особа перед проведенням процедури необхідно ретельно очистити. У салоні для цього служать спеціальні засоби.
Потім використовується спеціальний розчин, за допомогою якого шкіра готується до процедури і відбувається її адаптація до дії кислоти.
Триває сам пілінг 10 - 30 хвилин в залежності від показань. На час впливає також чутливість шкіри і її сприйнятливість до дії кислоти.
Далі відбувається видалення омертвілого шкірного шару і регенерація нової шкіри. Щоб захистити ніжну шкіру, наносять зволожуючий склад.
Ензимний пілінг слід проводити курсом двічі на тиждень. Однак, що стосується сухої та комбінованої шкіри, процедуру не слід проводити більш ніж один раз на тиждень.
Зловживати ензимним пілінгом не слід, інакше замість очікуваного ефекту можна отримати тьмяну шкіру, яка втратила свою захисну реакцію.
Ензимний пілінг в домашніх умовах
При уявній простоті процедури, будинки ензимний пілінг необхідно виконувати з великою обережністю, дотримуючись рекомендацій фахівців - косметологів. Все - таки в його складі міститься кислота.
Спочатку проводяться попередні дії до процедури. Шкіру обличчя необхідно очистити. Для цього можна використовувати лосьйон і тонік.
Наступним дією є нанесення на обличчя спеціального підготовчого складу, який змивається за допомогою води кімнатної температури.
Далі на шкіру наносять склад для пілінгу, придбаний в аптеці, не забуваючи про повіки, шию і зону декольте. Через півгодини засіб видаляється.
Нічого страшного, якщо при проведенні процедури відчувається легке пощипування. Однак якщо воно сильне, склад потрібно відразу ж змити. Після процедури рекомендується деякий час не торкатися шкіри, щоб зайвий раз не травмувати її.
Ензимний пілінг особи - це самостійна процедура. Принцип його дії такий же, як і у масок на основі фруктів. За допомогою нескладного регулярного догляду можна отримати свіжу пружну шкіру і прекрасний колір обличчя.
Його можна комбінувати і з іншими косметологічними діями, наприклад, використовувати як підготовчий етап для подальших омолоджуючих процедур.
Автор статьі6 Комлева Ірина