Фруктовий пілінг в домашніх умовах
Процедура пілінгу шкіри необхідна кожній жінок. Пов'язано це з фізіологічними змінами в шкірному покриві, які відбуваються з часом.
Справа в тому, що здорові молоді клітини здатні самостійно очищатися і виводити з пір шлаки і токсичні накопичення. Згодом клітини відмирають, утворюються нові, а старі частково залишаються на шкірному покриві. Це в свою чергу гальмує процес повноцінного дихання клітин, внутрішньоклітинного обміну речовин і утворення нових клітин.
Ось тут на допомогу і приходить пілінг шкіри. Ця процедура дозволять ефективно видалити з поверхні шкіри невидимий шар ороговілих клітин, а значить допомогти шкірі оновитися і на довший термін зберегти свою привабливість і красу.
Справжньою знахідкою для догляду за шкірою в цьому відношенні є професійні засоби на основі фруктових кислот. Це можуть бути лимонна, винна чи яблучні кислоти. Вони як не можна краще очищають шкіру, тонізують її і сприяють активізації обмінних процесів в клітинах шкіри. За допомогою таких засобів Вам можуть запропонувати виконати пілінг обличчя в салоні краси. А як зробити фруктовий пілінг в домашніх умовах розповість вам Комора Краси.
Тепер, коли ми розібралися в суті даної процедури і переконалися в її необхідності, давайте приділимо кілька рядків тому, як правильно зробити фруктовий пілінг в домашніх умовах. Для цього необхідно запам'ятати кілька простих правил.
Фруктовий пілінг в домашніх умовах - основні правила.
- Пілінг проводитися тільки на попередньо очищену шкіру обличчя. Для цього можна скористатися очищає пінкою або тоніком. На крайній випадок можна вмитися звичайної теплою водою.
- Масу для пілінгу необхідно готувати безпосередньо перед застосуванням. Не слід заготовляти її на кілька процедур вперед.
- Пілінг обличчя проводять не частіше, ніж 1 раз в 7-10 днів. При нормальній або сухій шкірі частоту проведення пілінгу можна знизити до 1 разу на два тижні.
Для приготовлення фруктового пілінгу в домашніх умовах найчастіше використовують тропічні фрукти ананас і папайю, або ж більш буденні для нашого краю яблука, виноград, лимони.
{ad1}Ананас і папайя є лідерами в рецептах домашніх фруктових пілінгів, тому що містяться в них ферменти дозволяють дбайливо очистити шкіру і видалити з її поверхні ороговілий шар клітин.
Кілька рецептів домашніх фруктових пілінгів.
- Рецепт № 1. Папайя + ананас.
Для приготування маси для пілінгу знадобиться 200 мл. м'якоті ананаса, 100 мл. м'якоті папайї. Інгредієнти змішують до отримання однорідної маси, після чого додають 2 столові ложки натурального меду. Масу рівним шаром наносять на обличчя, змивають холодної води.
Тривалість першої процедури пілінгу не повинна перевищувати 3-х хвилин, надалі її можна збільшити до 5 хвилин.
- Рецепт № 2. Фруктовий пілінг в домашніх умовах з м'якоттю ананаса.
У цьому рецепті нам знадобиться ананас, мед і кілька ложок вівсяної муки. У 200 мл. м'якоті ананаса додають 2 столові ложки рідкого меду. Для отримання більш густо стану масу замішують з невеликою кількістю вівсяної муки. Отриману суміш наносять на обличчя на 8-10 хвилин, змивають прохолодною водою.
- Рецепт № 3.Пілінг з лимонним соком.
Для приготування очищає суміші слід змішати по кілька столових ложок (2-3) оливкової олії і масла шипшини. На завершення додають 1 чайну ложку свіжого лимонного соку. Перед застосуванням масу бажано трохи нагріти. За допомогою ватного тампона суміш наносять на обличчя на 5-7 хвилин.
- Рецепт № 4. Банан + ківі + ананас.
Для приготування такої фруктової суміші знадобиться один середній банан, один стиглий ківі і (аналогічно вже написаним рецептами) 200 мл. м'якоті ананаса. М'якоть фруктів ретельно подрібнюють і перемішують до отримання однорідної маси. Фруктову суміш наносять на обличчя на 10-15 хвилин, змивають прохолодною водою.
- Рецепт № 5. Червона смородина + ягоди винограду.
«Пілінг з грядки» - інакше цей рецепт і не назвеш. Все, що для нього знадобиться - це стакан стиглих ягід червоної смородини і півсклянки ягід винограду кислих сортів.
Для отримання фруктового пілінгу в домашніх умовах ягоди слід вимити і розім'яти в окремих ємностях. Сік і м'якоть ягід (без шкірки) змішують між собою. Масу наносять на обличчя на 7-12 хвилин. Змивають прохолодною водою.