Пілінг Джесснера
Пілінг Джесснера відноситься до ряду хімічних, тому активними речовинами в ньому є, звичайно ж, кислоти, в складі цього пілінгу їх дві: молочна і саліцилова.
Перша має пом'якшує і зволожує, а також сприяє виробленню колагену, що, природно, веде до підтягування шкіри.
Друга перешкоджає виробленню шкірного жиру і сприяє очищення пір.
Третім компонентом пілінгу є резорцин, він надає антибактеріальний ефект, а також очищає шкіру від ороговілих клітин.
Пілінг Джесснера можна віднести як до поверхневих, так і до серединним, все залежить від кількості нанесених шарів розчину.
До поверхневому пілінгу він відноситься тоді, коли було завдано лише один шар розчину не більше 2 хвилин. Від такої процедури варто очікувати малого ефекту, такого, як легке очищення, зникнення жирного блиску, вирівнювання кольору і тону.
Серединний пілінг вимагає нанесення трьох, іноді більше шарів, тривалістю до 2 хв кожен. Від такого очищення можна очікувати розгладження зморшок, зникнення пігментних плям, а також рубців від акне і інших шрамів.
Іноді виділяють, окремим видом, глибокий пілінг Джесснера. Але це дуже болюча процедура і її проводять лише під постійним наглядом лікаря - косметолога.
Також варто враховувати, що відновлювальний ефект від такої процедури займає іноді більше місяця.
Пілінг Джесснера: ефект від процедури
Ефект від процедури видно після першого сеансу - здоровий колір шкіри, зникає жирний відблиск. Ви назавжди позбавитеся від постакне і веснянок. Шкіра стає дуже рівною, а сама текстура бархатистою.
Також пілінг відмінно впорається з висипом вугрів і добре підтягує шкіру, не залишаючи слідів.
{ad1}Протипоказання
Оскільки пілінг відноситься до хімічних, є ряд протипоказань до виконання процедури. це:
- гнійні захворювання шкіри;
- вагітність і лактація;
- герпес;
- підвищена температура тіла;
- індивідуальна непереносимість складових пілінгу;
- онкологія;
- соматичні захворювання;
- сонячні опіки обличчя.
Пілінг Джесснера: хід процедури
Процедура проходить в кілька етапів.
Перший етап - це підготовка шкіри. У неї входить нанесення спеціального лосьйону і сонцезахисного крему. Тривалість нанесення лікар косметолог призначить індивідуально.
Другий етап - це, власне, очищення пілінгом. Для початку лікар очистить обличчя спеціальним розчином з нейтральним рН. Варто зауважити, що мило використовувати не можна. Через кілька секунд стоїть змити засіб водою.
Потім лікар знежирює шкіру, і тільки після того завдає сам пілінг. При цьому шкіру може палити, але це нормальна реакція на хімічний пілінг.
Потім через 1-2 хвилини на шкірі з'являються свого роду кристали з саліцилової кислоти, це свідчить про рівномірний нанесення пілінгу. Залежно від кількості шарів лікар спостерігає за реакцією і може зупинити процедуру в будь-який момент. Потім наноситься зволожувач для шкіри.
Третій етап включає себе постпілінговой догляд за шкірою.
Догляд за шкірою після процедури
Відповідно до кількості нанесених шарів, доглядати за шкірою після процедури іноді варто місяцями. Кілька тижнів варто мити обличчя підкисленою водою, також уникати сонця і прийняття сонячних ванн. Обов'язково варто використовувати захисні креми. Не варто самому здирати шкіру, яка лущиться. Не потрібно робити масаж або користуватися косметичними засобами.
Пілінг Джесснера в домашніх умовах
Дану процедуру можна робити і в будинку. Вам не варто робити самостійно глибокий пілінг, адже неправильна концентрація може призвести до непередбаченої реакції на шкірі. Досить поверхневого або серединного варіанту.
Для одношарового пілінгу вам знадобиться очистити шкіру обличчя і нанести розчин. Ніяких дискомфортних відчуттів ви не відчуєте. Такий пілінг дозволить прибрати почервоніння і жирний блиск на обличчі.
Другий етап - це нанесення реагенту в два шари. При цьому у вас буде відчуття поколювання і стягування шкіри, на наступний день шкіра почне лущитися, і триває це буде приблизно 5 - 6 днів.
Будьте уважні щодо концентрації, пам'ятайте ви працюєте з кислотами.