Гарбуз для особи
Зволожуючі, живильні, захисні властивості натуральних продуктів завжди привертали увагу домашній косметології. Адже такі продукти - не тільки спосіб простого і доступного догляду за шкірою, але і в деяких випадках відмінний засіб для вирішення специфічних проблем шкіри.
Візьмемо, наприклад, гарбуз, м'якоть якої не тільки глибоко живить клітини шкіри, але і при правильному застосуванні дозволяє позбутися від прищів, освітлити проблемні ділянки обличчя, в тому числі кола під очима і пігментні плями, вирівняти тон шкіри.
І про те, як застосовують гарбуз для особи в домашніх рецептах - розповідає сьогодні Комора Краси.
Гарбуз для особи: косметичні властивості
Гарбуз - продукт, більшу частину якого становить вода (близько 90%), необхідна шкірі. Ось чому гарбуз здатна забезпечити шкірі необхідне зволоження і заповнити недолік вологи.
Крім цього, вітаміни, білки, клітковини, жирні кислоти, а також деякі мікроелементи в складі гарбуза, забезпечують шкірі комплексний догляд і допомагають зберегти красу і молодість. За останній фактор «несе відповідальність» вітамін Е, зміст якого також виявлено в гарбузі.
Як бачите, гарбуз - справжній подарунок і знахідка для кожної жінки, яка піклується про свою шкіру, адже в домашніх рецептах гарбуз застосовують для харчування, тонізації, очищення від прищів, омолодження і відбілювання особи.
У рецептах домашньої косметології використовують м'якоть вареної гарбуза. Ну а як саме це можливо - дізнаєтеся з наших рецептів.
Маски з гарбуза для особи: народні рецепти
-
Гарбузова маска від прищів
Гарбузово-медова маска проста в приготуванні і при застосуванні курсом 10-15 процедур допомагає боротися з прищами. Для того щоб приготувати її в домашніх умовах досить в рівних, невеликих кількостях змішати натуральний мед і м'якоть гарбуза, додавши в маску 1 столову ложку міцного зеленого чаю без добавок.
{ad1}При проблемній шкірі замість чаю можна використовувати кілька крапель ефірного масла чайного дерева.
-
Маска для сухої шкіри з гарбуза
Суха шкіра вимагає додаткового живлення і зволоження, в комплексі з медом і гарбузом його забезпечує і яєчний жовток, що містить лецитин. Для приготування маски достатньо додати збитий жовток яйця до вже приготовленого першим рецептом. Маску витримують 8-12 хвилин, змивають теплою водою.
-
Маска для дуже сухої, зрілої шкіри
В даному рецепті живлення шкіри підсилюють за рахунок того, що гарбуз необхідно проварити в молоці, протягом 15-20 хвилин, після чого розім'яти і теплу м'якоть (2-3 столові ложки) змішати з 1 чайною ложкою жирних вершків (краще домашніх).
Маску товстим шаром наносять на обличчя, змивають через 10-15 хвилин.
-
Маска для чутливого особи
Цей простий рецепт підійде для зняття роздратування, а також очищення чутливої і роздратовано шкіри. Для приготування маски 2 столові ложки м'якоть гарбуза змішують з чайною ложкою білої косметичної глини, попередньо розведеної в невеликій кількості остиглого відвару ромашки.
Маску рівним шаром наносять на шкіру, змивають через 10-15 хвилин. Процедуру повторюють 1-2 рази на тиждень.
-
Маска з гарбуза для жирної шкіри обличчя
Не дивлячись на те, що в догляді за жирною / комбінованої шкіри рекомендують використовувати сирий гарбуз, Комора Краси залишає цей нюанс на Ваш розсуд і пропонує скористатися рецептом, в якому 2 столові ложки м'якоті гарбуза (сирої або трохи провареної) змішують з попередньо збитим яєчним білком . Маску витримують 8-12 хвилин, змивають прохолодною водою. Така маска звужує пори і освіжає обличчя.
-
Маска від веснянок
Народна мудрість воістину не знає меж, і тому її комора зберігає перевірені рецепти з насіння гарбуза, які допомагають освітлити веснянки і пігментні плями.
Для приготування простий такої маски 1 столову ложку насіння слід потовкти, змішавши з такою ж кількістю кислого молока. Перед нанесенням на шкіру в маску додають 1 чайну ложку свіжого лимонного соку, і ретельно розмішують всі компоненти маски.
Важливо! Приготований продукт рекомендують наносити не на все обличчя, а тільки на проблемні ділянки, витримуючи при цьому маску 10-15 хвилин. Змивають в завершенні прохолодною водою.
Слід зауважити, в адаптованих рецептах сучасності гарбуз від веснянок і прищів застосовують у чистому вигляді. Для цього размягченную м'якоть товстим шаром наносять на шкіру, витримуючи не менше 10 хвилин. Процедуру повторюють 2-3 рази на тиждень.
Зауважимо, що комплексні маски з гарбуза для особи завжди надавали більш виражений і швидкий ефект, в порівнянні з застосуванням чистого продукту. Проте, і такі односкладові рецепти користуються популярністю, адже вони вимагають мінімум витрат часу і сил.