Психологія стосунків між хлопцем і дівчиною - особливості, проблеми, відео
20.07.2017 0

Психологія стосунків між хлопцем і дівчиною - особливості, проблеми, відео

Психологія
В закладки


Психологія стосунків між хлопцем і дівчиною безперервно пов'язана з роботою над собою і коханим/коханою. Важливо бачити проблеми, їх суть і знаходити рішення. Все це зробить вашу пару більш згуртованою і змусить любов міцніти з кожним днем.

Психологія стосунків між хлопцем і дівчиною

Взаєморозуміння

Мабуть, це найголовніше у всіх відносинах. Напевно частина гармонії у вас все-таки є, якщо ви вже разом. Однак деякі все ж скаржаться на нерозуміння всередині пари.x_d5815985

Викорінити це допоможуть:

  1. Часті розмови (про все, а не тільки про те, що цікаво тільки вам). Це допоможе вам завжди бути в курсі справ своєї коханої людини, краще розуміти його психологію (чому саме так він вчинив у цій ситуації).
  2. Обговорення конфліктних ситуацій. Тут вам потрібно спробувати розуміти і доносити до партнера, що викликає невдоволення. Тільки в цьому випадку у вас вийде виключити сварки з багатьох приводів.
  3. Вміння йти назустріч. Іноді вам може бути незрозуміла поведінка вашого супутника/супутниці навіть після довгих пояснень. Значить, це його особливість. Прийміть цей факт і заспокойтеся – не треба намагатися його/її виправити.

Взаємодовіру

Перемогти недовіру ви зможете наступними способами:

  • частіше розмовляйте (так ви будете в курсі справ вашого обранця);
  • з'ясовуйте причини недовіри (якщо не виходить довести відсутність ваших поганих намірів, просто спробуйте виключити провокують ситуації);

aab4-vert

  • відмовтеся від брехні у ваших відносинах (але для цього вмійте говорити і приймати правду, яка б вона не була, ніяких винятків тут бути не може; це воістину згуртує ваш союз);
  • не змушуйте ревнувати (часто саме на цьому тлі розвивається недовіра);
  • як можна частіше будьте на виду один в одного (гуляйте в одній компанії (при цьому можете спілкуватися з різними людьми), разом відпочивайте та ін);
  • покажіть свій приклад довіри (можливо, це допоможе вашому обранцеві заспокоїтися).

Взаємопрощення

Вмійте прощати, і вибачатися. Пам'ятайте: нескінченним образ немає місця в житті.

Вам подобається, що у вас буквально випрошують прощення? Знайте: одного разу терпець у вашої другої половини лопне, і тоді ви залишитеся наодинці зі своїми образами і тим одурманюючим вас почуттям лестощів і горделивості. Подумайте, настільки сильні ваші образи, щоб нескінченно «надувати» губи?76701774_3571750_432660

І, навпаки, вмійте просити вибачення за свої промахи. Якщо ви дійсно винні, не відвертайтеся «сухий» смс «Прости». Всім виглядом дайте зрозуміти, що вас переповнює любов і жаль – усвідомлювати свої дії і будьте щирими.

Вміння вчасно зупинитися

Іноді, якщо конфлікт не зупинити, сварка переростає в перекидання приниженнями. Зрозуміло, що все було сказано, швидше за все, несвідомо, а в пориві люті. Однак це заподіює певну біль коханій людині.

І цього можна спробувати уникнути:

  • якщо відчуваєте, що зараз «взорветесь», залишіться наодинці (вам треба заспокоїтися, подумати, чи праві ви);
  • виключіть хамство (це неминуче губить відносини);
  • намагайтеся звести все до жарту (якщо дозволяє характер співрозмовника і ситуація в цілому);
  • зупиніться, просто обнявшись з коханою людиною (можливо, це його заспокоїть і зворушить).

cupluПодолання рутини

Бути завжди разом – це так здорово... Спочатку. Потім, як би ви не заперечували, вас почне «з'їдати» побут. «Кожен день одне і те ж!», «Ніякого різноманіття!», «Здається, нам стало не про що розмовляти...» - ці фрази з'являться у вашій розмові. І це нормально. Так-так, і навіть для вас і вашої такою непереможною любові!

Всі сімейні психологи навперебій говорять: якщо хочете менше конфліктів – не проводите багато часу разом. Потрібно відпочивати один від одного.

Так ви більше нудьгуватимете, «наберете» теми для розмов і навіть найпростіші посиденьки в обнімку перед телевізором знову здадуться вам найбільш романтичними!

Толерантність і молодь. Про проблеми морального голодування читай в статті.

Поширені проблеми

sex_posle_ssory_2Королі драми

Люди-енергетичні вампіри з часом забирають дуже багато сил. З вашої пари це потрібно викорінювати відразу.

Замість того, щоб влаштовувати драму, потрібно:

  • вміти все обговорювати спокійно;
  • контролювати себе;
  • вчитися довіряти;
  • пошкодувати партнера.

Якщо ви скажете, що ви так не зможете, знайте, ви – слабка особистість, яка не вміє працювати над собою, тому відмовтеся від людини, якій, якщо все не виправити зараз, доведеться страждати стільки, наскільки у нього вистачити терпіння.

Королів драми навіть можна прирівняти до вбивцям, які роблять свою справу повільно: день з дня вони виснажують свої і чужі нерви, забирають енергію, спустошують людину, поселяють в ньому невпевненість, відчай, злість і образу.

48398_1Найчастіше це приводить до розриву відносин, зрад або того гірше... Ну, не будемо про погане. А, здавалося б, вся драма починалася «жартома» або для перевірки почуттів... Нерозумно, дуже нерозумно!

Невдоволення друзями

Рідко буває так, що ваші інтереси по відношенню до людей ніяк не збігаються. Якщо це характерно і для вашої пари, то потрібно:

  • змиритися, адже коли ці особи були названі друзями за певні заслуги (до речі, запитайте, за які, можливо, це змінить вашу думку);
  • одноразово і акуратно розкажіть їй про своїх поглядах: чому ви не хочете, щоб вони продовжували спілкування, може, він і задумається (більше фактів! і не «капає» на мізки постійно – так ви отримаєте зворотний ефект);
  • зверніть увагу на те, в чому полягає проблема. Може, це просто ваша або його примха. Погодьтеся, відсутність у «супротивників» загальних інтересів і побивання другої половини на зраду – це критично різні речі, де на першу можна не звертати уваги, а друга вимагає підприємства яких-небудь заходів.

119906_kokteylНевміння брати відповідальність

Перш за все, варто засвоїти те, що не кожному це дано апріорі. Почуття відповідальності може прийти з віком, досвідом, у зв'язку з якимись подіями. Але якщо ви хочете самостійно «поселити» цю готовність, то вам потрібно набратися величезного терпіння.

Частіше показуйте свою безпорадність, і, може, тоді ця людина зрозуміє про те, що він має більшу значимість, ніж він думав раніше.

! Ніколи не смійтеся над ним і не приводите в приклад інших – так ви оселіть в ньому образу і вб'єте весь стимул.

Важливо: не зліться на другу половинку за невміння відповідати за щось. Просто раніше йому це було не потрібно (батьки з надмірною опікою, багатство, політика минулих відносин тощо).

88497256_3249162_1340100081_1Дивацтва

Теж можуть стати певними проблемами. Однак вони відносяться до тих, з якими можна змиритися. Адже ви, швидше за все, знали про них під час цукерково-букетного періоду і напевно навіть не думали їх викорінювати.

У будь-якому випадку завжди можна поговорити з людиною і акуратно йому натякнути, що його дивацтва приносять вам які-небудь незручності.

Якщо переконати партнера не вдалося, нічого страшного. Найголовніше – ставитеся до цього не як до дивацтва, а як до особливості, яка тільки доповнює людини. Психологічне навіювання – сила!

Зарозумілість

Якщо зараз ви на це не звертаєте особливу увагу, то в майбутньому це почне викликати у вас роздратування. Це факт. Часто зарозумілість навіть провокує деякий огиду. Тому цю проблему – теж геть!51372711_gorduynya5

Але варто враховувати, що викорінюватися це, швидше за все, буде ну дуже довго. Найчастіше воно проходить саме, коли людина потрапляє в ситуацію, в якій життя його «спускає з небес на землю». Однак можна донести людині про те, що він не прав шляхом демонстрації значущості кожної людини.

Важливо: Якщо ваш улюблений чоловік зарозумілий, не намагайтеся принизити його гідність приниженнями і спробами «відкрити очі».

Це буде приводити до величезним скандалів. Краще якомога частіше приводьте випадки з життя, говорите про «простих людей» (але не в чудовій формі, а то ваш партнер помітить прагнення щось у ньому змінити).

Невирішені конфлікти

Постійні суперечки

З-за чого ви сперечаєтесь? От пригадайте: найчастіше це просто абсурдні речі. І саме вони вимотують у вас стільки часу і нервів. Вам це треба? Відразу потрібно згадати про те, що для виключення спорів деяких знадобиться дуже багато терпіння.42-16417012

Проте вся суть проста:

  1. Вступати в дискусії можна лише в тих випадках, коли ви на 200% впевнені у своїй правоті. Спочатку вам буде здаватися, що ви завжди сперечаєтесь тільки, коли повною мірою знаєте всю суть справи, однак потім, якщо ви звернете увагу, переконайтеся, що це далеко не завжди так. Адже людям властиво помилятися. Так що подумайте, чи потрібно вам доводити те, в чому ви не впевнені повністю?
  2. Не скандальте, а залиште спір до того моменту, як з'явиться можливість разом перевірити інформацію. Зайдіть в Інтернет, запитайте у дорослих і ін
  3. Навмисно не вступає у суперечки. Так, хай буде так, як він говорить. Якщо ви заздалегідь не будете показувати свою зацікавленість в суперечці, то у нього пропаде бажання вам щось доводити.
  4. Вмійте визнавати помилки і ніколи не смійтеся над промахами другої половини. Це іноді дуже складно, але тримайте себе в руках. Ви ж не хочете виглядати нерозумно або принизити коханого/кохану?
  5. Припиняйте грубості і підвищення тонів. У тому, щоб донести що-то це зовсім недоречно.

Важливо: Якщо спори у вашій парі – часте явище, одного разу просто зітхніть і скажіть про те, як ви від них втомилися. Це зменшить запал вашого співрозмовника.

b_1_27249Проблеми з батьками

Буває і так, що все начебто добре, але стосунки з вашими або його родичами ніяк не складаються.

На це можуть вплинути багато факторів:

  • скептичність;
  • чутки (часто неправдиві);
  • перше враження;
  • відсутність очікуваного результату та ін

Як з цим боротися:

  • спробуйте довести, що у них склалося хибна думка, але не словами, а діями;
  • не потрібно нав'язуватися;
  • не відмовляйтеся відпочивати разом, однак в процесі не зачіпаючи тему ваших відносин, поки дорослі самі не заговорять про це;
  • не показуйте свого байдужості до даної ситуації;
  • приділяйте якомога більше уваги вашій другій половинці (часто розтопити серце батьків допомагають щасливі очі дитини);
  • НІКОЛИ не розповідайте про своїх конфліктах, які відбуваються всередині відносин.

bd30465a34ea9cІноді достатньо просто відпустити ситуацію. Через деякий час все само собою налагодиться.

Відсутність гнучкості

Часто це характерно для підлітків або розбещених людей. Людина не хоче ні під кого «прогинатися», адже він – король життя, весь світ крутиться навколо нього. Таких людей завжди шкода, тому що часто їм життя підносить сюрпризи у вигляді величезних розчарувань.

Деякі називають відсутність гнучкості норовистістю. Начебто це круто – «я норовистий, добивайся мене!». Однак це підходить тільки для тих, хто хоче прожити все життя в конфліктах. Адже не буває такого, що все робиться так, як забажає один з партнерів.

Подумайте самі – чи зможете ви дружити з тією людиною, яка завжди «гне свою лінію»? Напевно, немає. А ваш обранець – це, перш за все, ваш друг по життю, і вже потім – коханець, чоловік, партнер, колега і ін

Отже, робимо висновки: горделивості і небажання йти назустріч немає місця у відносинах, тому що працювати тут повинні обоє.

badrelationships_3Жорстокість

Жорстокість, або по-іншому, тиранство нічого не мають спільного зі щастям. Якщо вам властива така риса, і ви думаєте, що вашій парі це не заважає – ви щасливі – знайте, що ваш партнер страждає від таких відносин. Залишатися з вами йому допомагає лише його терпіння або страх.

Які особисті позитивні якості людини? Відповіді тут.

Про специфіку філософського світогляду читай в статті.

Щоб перестати приносити другій половині певні муки, потрібно проводити над собою величезну роботу. Насамперед – навчитися цінувати людину, який знаходиться поруч. Потім – зрозуміти, що, продовжуючи дотримуватися своєї жорстокості, ви можете втратити його у будь-яку хвилину. Це відбудеться після чергового скандалу або зовсім мовчки.

Якщо ж жорстокість – це відмінна риса вашого партнера, і ви змушені щодня з цим стикатися, то:

  • як можна частіше розмовляйте з ним, відкривайте йому душу;
  • говорите, який біль він вам приносить своєю поведінкою;
  • постарайтеся вслухатися в його вимоги і почніть їх виконувати: не будете заперечувати – зведете до мінімуму його гнів.

17d1c6ca

! Ні в якому разі не «козыряйте» тим, що ви від нього підете, не викликайте ревнощі, не смійтеся над цією людиною і не сперечайтеся з ним. Це все завжди буде діяти проти вас.

Відсутність схожості цінностей

Кажуть, що протилежності притягуються. Це багатьох вводить в оману.

Різниця між дівчиною і хлопцем повинні бути «зручними» один для одного, щоб кожен з них доповнював свого обранця. Саме тому і кажуть – «друга половинка».

Так, це може проявлятися в тому, що один з партнерів запальний до божевілля, а другий може зберігати позамежне спокій у будь-якій ситуації. Саме другий завжди зможе звести всі конфліктні ситуації на «ні», і для першого цей чоловік стане воістину безцінним – йому не буде ні з ким так комфортно.

Але ось що стосується відсутності схожість цінностей, це може стати певною проблемою пари, яка часто навіть призводить до їх розриву.page_dvdv20_w696_h500

Якщо і у вас є така ситуація, то у вас три виходу:

  1. Спробувати розповісти про свої уподобання та погляди, донести до партнера, чому все це для вас має більше значення. Однак у той же час необхідно вислуховувати і партнера: що він про це думає. АЛЕ! Не допускайте, щоб розмова переходив у спір, і не нав'язуйте йому свою думку. Це тільки погіршить ситуацію.
  2. Наберіться терпіння і готуйтеся все життя «підлаштовуватися» під партнера. Часто в цьому немає нічого поганого, адже хтось у родині завжди займає провідну позицію. Подумайте, якщо в більшості випадків ваш обранець прав, може, й тут він не помиляється. Попросіть його пояснити, чому він так думає. Бажано, щоб він наводив приклади-підтвердження з життя. Так вам буде легше його зрозуміти.
  3. Розставання. Якщо і ви, і ваш партнер вперті до божевілля, і кожен з вас хоче, щоб саме його позиція стала провідною, то вам нема чого разом робити – ваша пара довго не протягне. Нехай перший час вас будуть рятувати пристрасть і ейфорія, пізніше, коли це приутихнет, ваші розбіжності перетворяться на вічні скандали. Тому вибирайте: або працювати над собою, або розходитися.

Невдоволення

О, так, це одна з найбільш поширених проблем, що зустрічаються в парах. Це відбувається з-за... власного егоїзму. Так, це так. Адже вас дратує саме те, що ваш партнер робить не так, як ви очікували, як вам хочеться.

невдоволення

Ви можете впоратися зі своїм невдоволенням за допомогою тренінгів, які ви повинні проводити самі з собою:

  1. Змиріться з думкою, що ідеальних людей немає.
  2. Подумайте про те, що і у вас є недоліки, які могли б ВАС дратувати. Саме з ними зустрічається ваша друга половинка день у день. Цінуєте.
  3. Якщо у вас виникає роздратування до обранця, відразу перемикайтеся на позитивний настрій: згадайте, наприклад, що він гарний, як він доставляє вам задоволення, що нещодавно він зробив для вас приємного та ін. Побачите, що ваше невдоволення буде поступово йти.
  4. З крайності в крайність! Поміркуйте ось над чим: от є у вас партнер, йде з вами по життю, проте є у нього ось кілька недоліків, які моторошно вас дратують; не хочете з ними миритися – розлучайтеся. А що? І невдоволення відразу пропаде, і постійно вчити нікого не доведеться, «як потрібно робити правильно». Тільки от проблема в одному – чи залишитеся ви зовсім без цієї людини. Тому настільки важливо те, що викликає у вас таке роздратування?
  5. Почніть сприймати «косяки» по-іншому. Наприклад, ваш обранець ніколи не миє за собою посуд, а ви звикли до «самообслуговування». Не дратуйтеся на нього, посилаючись на те, який він ледар, що він тільки намагається додати вам роботи. Посміхніться і подумайте про те, який же все-таки він сильний/розумний/важливий, але такий несамостійний... Виховуйте в собі бажання йти назустріч.

Важливо засвоїти одне: над відносинами ЗАВЖДИ потрібно працювати і вчитися розуміти психологію відносин між хлопцем і дівчиною. Нічого не дається легко. І так, часто здається, що десь трава зеленіша... Будьте розумні – любіть те, що є саме у вас.

Відео: Проблеми відносин статей

Комментарии (0)
Додати коментар
Сварки в сім'ї (сімейні сварки) - поради психолога
Чому виникають сварки в сім'ї (сімейні сварки)? Причин може бути багато. Набагато важливіше зрозуміти, як уникнути конфліктів і досягти взаєморозуміння.
На межі розлучення - що робити, поради психолога
Часто сімейні пари, які прожили деякий час разом, опиняються на межі розлучення. Що робити в таких ситуаціях? Розглядаємо принципи правильного поведінки чоловіків і
Як пережити розлучення з чоловіком - поради психолога, як легше пережити розлучення після 50
Зміни в житті. Наскільки це багатогранне поняття. Якісь ми сприймаємо з радістю, якісь- як належне. Але є певна категорія змін, якого хотілося б уникнути.
Як зацікавити дівчину по листуванню - в контакті, зразкові фрази і шаблони, смс
Сьогодні, коли віртуальне спілкування доступно і актуально, познайомитися з сподобалася дівчиною стало набагато простіше. Звичайно, те, що у нас не виходить сказати, ми
Як закохати в себе дівчину - в школі, поради, якщо ти їй не подобаєшся, колишню дівчину
Всі твої друзі зустрічаються, а ти досі самотній? Не біда! Прочитавши цю статтю, ти зрозумієш, «як закохати в себе дівчину». А трохи зусиль дозволять стати справжнім