Догляд за полуницею після плодоношення (збору врожаю)
14.08.2018 0

Догляд за полуницею після плодоношення (збору врожаю)

Сад та город
В закладки


Полуниця - унікальна смачна ягода, яка користується великою популярністю у городників і дачників.

Майже у кожного активного дачника росте на городі полуниця. І кожен з них, вирощуючи полуницю, стикався з певними складнощами. Процес залицяння за полуницею не такий складний, але деякі правила в ньому все таки є.

Догляд за полуницею після плодоношення
Догляд за полуницею після плодоношення

Догляд за полуницею після плодоношення - окрема тема в правилах і рекомендаціях садівників і городників. Такий догляд вимагає знання тонкощів і секретів збереження рослини. Але давайте почнемо по порядку.

Догляд за полуницею

В цілому, полуниця не відноситься до надмірно вибагливим ягідним рослинам. Однак плоди полуниці можуть знищити різні шкідники. Наприклад, птахи, що клюють тільки з'явилися ягоди. Як же уникнути всіх труднощів і отримати в результаті хороший урожай? А після отримання врожаю зберегти здійснювати правильний догляд за полуницею після плодоношення?

Доглядайте за полуницею правильно

Правила догляду за полуницею досить прості. Основний догляд ягодою ділиться на кілька пунктів:

1. Поливання ягоди2. Підгодовування кущів3. Боротьба з шкідниками

Полуниця, як і багато інших городні рослини любить в міру зволожений грунт.У дощову погоду, полив краще відкласти. Поливати потрібно тоді, коли сонце гріє найменше, це ранок чи вечір. Не варто, також, поливати холодною або дуже теплою водою. Догляд за полуницею після плодоношення має на увазі більш рідкісний, але якісний полив.

Підгодовувати полуницю рекомендується 3 рази на рік:

• Догляд за ягодою навесні полягає в обрізанні листя полуниці, після якого потрібно здійснити підгодівлю. • Влітку, коли починають з'являються бутони і перші плоди, здійсните підгодівлю калійними добривами, можна також підгодувати ягоду золою або курячим послідом. • Зібравши урожай і обрізавши листя, підгодуйте ягоду.

Багато вдало використовують спеціальні розчини для підгодівлі:

• Якщо це борошниста роса, то використовуйте марганцівку і колоїдну сірку. • Якщо грибна хвороба, то користуйтеся Фітоспорін. • Якщо плямистість і сіра гниль, використовуйте хлорокись міді.

{ad1}

Не забувайте, що догляд за полуницею після плодоношення теж вимагає підживлення і внесення в грунт добрив.

обов'язково рихлите грунт після кожного поливу або підгодовування. Розпушування землі здійснюється на глибині не вище п'яти сантиметрів. Бур'яни видаляються вручну. Видаляти потрібно акуратно і обережно, щоб не пошкодити кореневу систему куща. Прополку також необхідно здійснювати регулярно.

Навесні у ягоди видаліть все старе листя. Завдяки цьому молоді пагони підуть швидше. Зібравши весь урожай, видаліть все листя, залиште кілька молодих пагонів. Таким чином, позбавивши полуницю від шкідників, це піде їй на користь.

Також подрезайте весь вегетаційний період виростають вуса. Чи не підрізаючи їх, рослина буде виснажуватися, вус буде забирати для свого зростання поживні речовини. Ще вуса уповільнюють появу бутонів і згодом і самих плодів.

Догляд за полуницею після плодоношення
Догляд за полуницею після плодоношення

Догляд за полуницею після плодоношення

Після плодоношення полуниці потрібно виполоти всю траву і розпушити землю.

Читайте саму популярну статтю рубрики: Драцена маргината: догляд в домашніх умовах. 

Розпушені порожні місця між кущами бажано удобрити. Непріросшіе вуса полуниці можна прибрати, а можна і не чіпати, - вони все одно не зможуть перезимувати і будуть прибрані під час весняного розпушування грунту.

Виполоти, обрихленная і удобрена після плодоношення полуниця швидко набирається сил для майбутнього плодоношення. Кущі швидко обростають новими листям і густо розростаються.

При осінньої прибирання полуниці між грядами можна додати дрібного кінського гною, тирси або солому. До весни вони перегніют і стануть відмінною підгодівлею і харчуванням для коренів полуниці. Коли листя полуниці засохнуть, треба засипати все гряди і межи товстим шаром сухої трави і листя. Це охоронить полуницю від вимерзання в холодну погоду.

Навесні, при догляді за полуницею після плодоношення, потрібно зняти з кущів гній і листя. Тепер важливо забезпечити кожен кущ світлом, повітрям і теплом, тому потрібно повністю відкрити кущі полуниці. В цей час полуниця більше вимагає нагляду, а не роботи.

Дотримуйтеся цих порад про догляд за полуницею після плодоношення і у вас завжди буде хороший урожай!

Догляд за полуницею після плодоношення
Догляд за полуницею після плодоношення

ВІДЕО: Догляд за полуницею після плодоношення

Комментарии (0)
Додати коментар
Вертикальна посадка полуниці, суниці: Фото, Відео
Вертикальна посадка полуниці Повний покрокове керівництво вертикальної посадки (Вирощування) полуниці і суниці. Вражаючі можливості даного способу вирощування. Як
Полуниця з насіння. Вирощування полуниці з насіння
Ось уже потроху стовпчики термометрів за вікном показують все більш і більш високу температуру, не за горами і прихід весни. Садівники любителі потроху починають
Полуниця - посадка і догляд. Вдалий урожай!
Напевно немає жодного садівника, який б не розводив на своїй ділянці полуницю. Ці ягоди дуже улюблені дітьми та дорослими і не вимагають великих зусиль при її
Плодоношення полуниці. Як отримати рясний урожай
Практично кожен власник дачної ділянки бажає отримати рясний урожай полуниці і намагається для цього докласти максимум зусиль. При виборі сорту суниці не багато хто
Буряк: посадка і догляд у відкритому грунті
Буряк - корисний овоч без якого вкрай складно обійтися не тільки гурману, а й звичайної господині, люблячої смачно приготувати з натуральних продуктів зі свого городу.