Чи можна вагітним купатися в річці, море
17.04.2018 0

Чи можна вагітним купатися в річці, море

Вагітність
В закладки


Багатьох жінок, чия вагітність припала на літній період, хвилює питання - чи можна вагітним купатися в річці абоморе. Через різницю в думках і упередженого ставлення суспільства до цього невинному річному проводження часу, дівчата часто обмежують себе від відвідування водойм.

Чому поширена думка про заборону на купання в водоймах під час вагітності

Чи можна вагітним купатися в річці, море
Чи можна вагітним купатися в річці, море

Негативне ставлення суспільства до дозвілля вагітної жінки на пляжі викликано в першу чергу народними забобонами. Ще за часів старшого покоління дівчатам в цікавому положенні було, не те що, непристойно з'являтися в людних місцях, а небезпечно для здоров'я. Вагітність намагалися ретельно приховати, щоб уникнути пристріту.

Так як під час купання одяг намокає і максимально облягає тіло, то обриси живота кидаються в очі. Вважалося що під час вагітності жінка і плід дуже вразливі не тільки для людських пересудів, але і для нечистої сили, яка, як вірили, мешкає у водоймах у великій кількості.

Забобони поступово відійшли на задній план, а ось негативне ставлення залишилося. Впевненість в тому, що дівчині, яка чекає на появу дитини, слід триматися подалі від води міцно увійшла в свідомість людей. Що не дивно, адже завжди це було під забороною, чому ж тепер стало можна.

Чому вагітним корисно плавати

Вагітним корисно купатися як в річці, море, так і в будь-якому іншому водоймищі. Звичайно, за умови, що водойма чистий, в ньому можна плавати за рішенням комісії, що здійснює контроль над пляжними зонами.

Фраза, яку багато хто чув не один раз, про те, щовагітність - не хвороба, як би банально не звучала, але вона вірна. Вагітність - природний стан жіночого організму, а плавання, в свою чергу, таке ж цілком нормальне дію як, наприклад, ходьба.mozhno-li-beremennyim-kupatsya-v-rechke-more-2

Не секрет, що під час вагітності велике навантаження припадає на хребет. Плавання знімає напругу з хребта і розслабляє м'язи, що нормалізує загальну роботу внутрішніх органів. Під час другого і третього триместру кров застоюється в нижній половині тіла, а розслаблений стан в воді допомагає розігнати кров, зменшити набряклість.

У воді потрібна велика віддача тепла в зв'язку з чим, інтенсивність процесів обміну в організмі значно збільшується. Чого, так само, іноді бракує при вагітності, адже багато жінок страждають від зайвої ваги або придбаних раніше хронічних захворювань.

Деякі фахівці навіть рекомендують пірнати, звичайно, не з розбігу стрибати в воду, а занурюватися в спокійних умовах з метою тренування дихання. Така процедура не тільки сприяє відновленню і зміцненню дихальних органів, а й добре готує до сутичок.

За яких умов вагітним не можна купатися у водоймі (річці, море)

Винятком може стати тільки загроза викидня, при якій приписаний постільний режим, і простудні захворювання. Сюди можна віднести і низькі температурні показники води, погані погодні умови, але це вже загальні заборони, які поширюються на всіх любителів пляжного відпочинку.

{ad1}

Так само варто побоюватися заборонених водойм, так якпісля 28 тижнів слизова пробка починає слабшати і вже не так надійно захищає плід від зовнішніх бактерій.

Необладнані пляжі теж краще обходити стороною, а також невідомі водойми і ті річки, чиї береги покриті мулом або водоростями.

Під час вагітності центр ваги зміщується і жінка, будучи, коли - то спритною і граціозною, може стати незграбна через незвичний їй стану. Після пологів все відновиться, а ось під час вагітності краще уникати травмаопасние зони відпочинку.

Чи можна вагітним купатися в річці, море
Чи можна вагітним купатися в річці, море

Звичайно, незважаючи на позитивну відповідь медиків, питання про те чи можна вагітним купатися в річці або іншому водоймищі буде актуальний ще не один десяток років.

Кожна жінка вирішує його самостійно, але при прийнятті рішення слід, в першу чергу, орієнтуватися на консультацію гінеколога і терапевта.

Думка фахівця: Чи можна плавати при вагітності

Плавання - найкращий вид спорту для вагітних

Давно відомо, що будь-яка фізична навантаження корисна для організму людини. Різноманіття різних способів підтримки тіла в тонусі дають можливість вибрати кожному те, що йому найбільше підходить - танці або біг, аеробні навантаження або теніс, велосипедні прогулянки і фітнес. Але коли жінка дізнається про вагітність, багато видів фізичної активності з абсолютно різних причин, стають неможливі.

Незважаючи на підвищену втому і сонливість, токсикоз і дратівливість будь-якій жінці хочеться залишатися в гарній формі, при цьому не завдати шкоди розвивається всередині неї життя. І тоді постає питання про вибір максимально корисного, безпечного, але при цьому ефективного виду спорту. У літню пору багато хто замислюється, а чи можна вагітним купатися в річці або морі, а може вибрати басейн?

Чи можна вагітним купатися в річці, море
Вода корисно впливає на організм і психологічний стан жінки

Фахівцями встановлено, що ідеальним видом фізичної активності для майбутніх мам є плавання. Вода підвищує м'язовий тонус, а також покращує загальне самопочуття, одночасно допомагаючи забути про нездужання і розслабитися. І це далеко не єдині переваги плавання перед іншими видами спорту:

- вміння глибоко і ритмічно дихати під час рухів у воді знадобиться жінці під час пологів;

- плавання покращує кровообіг і розслабляє м'язи. А завдяки силі виштовхування, значно знижується навантаження на суглоби і хребет, що дозволяє уникнути набряків і зменшує ризик виникнення варикозу;

- тіло майбутньої мами не перегрівається під час занять, при цьому всі групи м'язів відчувають помірну навантаження. Це дозволяє спалити за годинне заняття більше 500 кілокалорій, що набагато ефективніше силового тренування в залі.

Почати займатися плаванням можна з моменту, як тільки ви дізналися про своє особливе становище і аж до самих пологів. Тривалість занять повинна бути не більше години. Не варто різко рухатися - для необхідної м'язової навантаження досить плавних гребків, при перших ознаках стомлення треба завершити тренування.

На жаль, існують протипоказання для занять в басейні, тому його відвідування повинно бути погоджено з лікарем. Ні в якому разі не можна займатися плаванням при загрозі викидня або плацентарного передлежанні. Також після відходження пробки перед пологами, всі заняття у воді треба негайно припинити.

Красиве тіло за допомогою басейну та спортзалу

Займаючись плаванням, необхідно не забути про запобіжні заходи. Вода, в обраному для занять басейні, повинна бути найчистішою в місті, і містить, по можливості, мінімальна кількість хлору. Також треба пам'ятати, що переміщатися в приміщенні потрібно якомога акуратніше - занадто висока ймовірність посковзнутися. Взуття має бути нековзною і зручною, а подруга або чоловік поруч зведуть до мінімуму ризик падіння.

Заняття плаванням додадуть заряд бадьорості на все 9 місяців, допоможуть підтримати фізичну форму і просто подарують масу позитивних емоцій.

Комментарии (0)
Додати коментар
При вагітності коліт правий бік внизу живота
Болі в черевній порожнині свідчать про широкий спектр проблем, пов'язаних з внутрішніми органами. Якщо при вагітності коліт правий бік внизу живота, негайно потрібно
Які вітаміни пити в 1 триместрі вагітності. принципи харчування
Сучасні жінки добре знають, що готувати своє тіло до материнства потрібно заздалегідь. Вони займаються фізкультурою і спортом, викладаються в тренажерних залах, пробують
Чи можна вагітним приймати Дротаверин. Думки лікарів про безпеку препарату
Вагітність - це самий хвилюючий і довгоочікуваний момент в житті кожної дівчини, момент, коли вона готується стати мамою. Але не завжди виношування дитини проходить
Чи можна вагітним активоване вугілля при проносі
Вагітність - велике щастя кожної жінки. Але це дивне і приємне стан досить часто супроводжується неприємностями з шлунково-кишковим трактом. Причиною цього - зміна
Чи можна тримати пост під час вагітності
Якщо майбутня мама дотримується постів під час церковних свят, вона замислюється, чи можна тримати пост під час вагітності.