Скульптурний масаж обличчя - революційна методика безоперационного ліфтингу!
16.02.2018 0

Скульптурний масаж обличчя - революційна методика безоперационного ліфтингу!

Масаж
В закладки


На сьогоднішній день косметологи всього світу створили два актуальних, але суперечать один одному тренда: з одного боку вони ратують за хірургічні та інвазивні (мезотерапія, плазмоліфтінг) способи корекції форми обличчя, з іншого - прославляють косметичні методики, що дозволяють усунути вікові дефекти без хірургічного втручання. Скульптурний масаж обличчя відноситься до другої групи. Останнім часом він придбав величезну популярність, познайомимося і ми з цією дивовижною методикою.

Що таке скульптурний масаж особи, чи є він одним з видів традиційного масажу або представляє щось більше? Чи справді СМЛ - інноваційна і навіть революційна методика або це лише черговий пункт в прайс-листі студій краси без належного утримання за вивіскою? Для відповіді на ці питання нам доведеться докладно зупинитися на особливостях виконання даної процедури і вивчити основні прийоми, які використовує масажист-скульптор під час сеансу.

Скульптурний масаж обличчя - техніка

Починається масаж не на обличчі, а з масажу шийно-комірцевої зони, масажу заднебоковой поверхні шиї і глибоких м'язів даної області. Далі масажист переходить на передню поверхню шиї і виконує масаж області під нижньою щелепою (у кого-то - області другого підборіддя). Цими прийомами активізується лімфодренаж і розслабляється мускулатура шийно-комірцевої області.

Після цих обов'язкових етапів «скульптор» приступає безпосередньо до масажу обличчя. Спочатку виконує кілька пластичних рухів, які готують шкіру обличчя до більш інтенсивного впливу, після чого приступає до основної частини процедури. Скульптурний масаж обличчя проводиться по масляній основі.

Починається масаж з погладжують і розтирають рухів, але на цьому, мабуть, його схожість з традиційним масажем особи обривається. Далі в хід йдуть куди більш агресивні розминають і захоплюючі руху, «прокатування» шкіри між фалангами пальців, натискання на певні точки і «видавлювання» по масажними лініями. Допоможуть візуалізувати прийоми, які взяв на озброєння скульптурний масаж особи, відео презентації процедури.

{ad1}

Амплітуда, швидкість і інтенсивність рухів дуже висока; метою масажу є не тільки опрацювання шкіри і поверхневих шарів підшкірної клітковини, а й вплив на глибокі м'язи і навіть на кісткові структури. Тиск на 1 см поверхні тіла може досягати п'яти кілограм. Цікаво, що масажист працює не тільки подушечками, а й дистальними та середніми фалангами пальців, виконуючи перекати, розминка і натиснення.

Унікальність скульптурного масажу особи

Як бачимо, скульптурний масаж особи, який також називають пластифікуючим, запозичив багато з інших, не менш актуальних сьогодні методик. Серед прийомів, що використовуються під час сеансу, ми можемо помітити елементи остеопатіческой японського масажу Асахі (Цоган), лимфодренажного масажу, точкового масажу (Шиацу), традиційного масажу, масажу Жаке і тибетського масажу.

Трохи історії. Ідея об'єднати окремі елементи косметичних процедур в інноваційний комплекс прийшла в голову Жоель Сіокко. Мадам Сіокко - біохімік і косметолог, автор лінії натуральної косметики, в виготовленні якої, якщо вірити рекламі, не використовуються ні синтетичні компоненти, ні продукти тваринного походження. Саме Жоель розробила унікальні методики масажу з елементами остеопатії (власне скульптурний масаж особи Жоель Сіокко) і букальний масаж, при якому масажист опрацьовує м'язи з боку ротової порожнини

Ефективність скульптурного масажу

Що може дати нам скульптурний масаж особи? Відгуки, слогани рекламних буклетів і авторитетні думки маститих косметологів говорять, що цю процедуру дійсно можна назвати безопераційним ліфтингом. Методика дозволяє значно поліпшити форму і овал обличчя, допомагає прибрати або зменшити друге підборіддя, розгладжує мімічні зморшки і зменшує вираженість «гусячих лапок».

Скульптурний масаж обличчя покращує стан шкіри в зоні декольте, розгладжує складки навколо губ, допомагає позбутися від набряків і мішків під очима, зменшує вираженість носогубних і надбрівних складок. Крім чисто візуальних ефектів кожен клієнт має право розраховувати на омолодження шкіри, швидке виведення з підшкірних шарів продуктів обміну (за рахунок посилення дренажу лімфи) і підвищення гідратації шкіри.

Косметологи рекомендують процедуру з 25-річного віку, як жінкам, так і чоловікам. Повний курс передбачає проведення 12 сеансів, а в перебігу року слід проходити два таких курсу. Як альтернативу можна використовувати схему, при якій ви будете виконувати процедуру з профілактичною метою пару раз на місяць.

Протипоказання

Серед протипоказань для проведення скульптурного масажу особи відзначимо захворювання щитовидної залози (в цьому випадку рішення про можливість проведення процедури приймається індивідуально). Традиційно протипоказаний масаж при дерматозах, гострих інфекційних захворюваннях, при загостренні герпесу і при наявності в організмі злоякісних неоплазій.

Комментарии (0)
Додати коментар
Які види масажу бувають, який масаж вибрати
Сьогодні на ilady.kharkiv.ua ми з тобою поговоримо про те, які види масажу бувають, і який ефект ти можеш отримати від кожного з ніх.Говоріть про користь масажу
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
14.12.17 Догляд за обличчям
Медовий масаж обличчя - процедура не тільки косметична, але і загально оздоровча для організму. Адже медовий масаж - це не тільки масаж в класичному його розумінні.
Масаж особи проти зморшок
Масаж особи проти зморшок
Масаж особи проти зморшок
02.02.18 Догляд за обличчям
Масаж - річ не тільки приємна, але і корисна. Розслабляючий або тонізуючий, коригувальний або оздоровчий, він в будь-якому випадку піднімає тонус клітин, розслаблює
Ліфтинг обличчя в домашніх умовах, рецепти масок
Ліфтинг, або по-простому «підтяжка» особи - процедура, про яку рано чи пізно замислюється кожна жінка.
Баночний масаж обличчя
Баночний масаж обличчя
Баночний масаж обличчя
06.01.18 Догляд за обличчям
Що являє собою баночний масаж обличчя? У чому його переваги або недоліки в порівнянні з класичними масажними рухами?