Прибрати живіт після кесарева розтину? Не проблема!
Радість материнства багатьох молодих мам затьмарює питання, як прибрати живіт після кесарева перетину. Цю проблему не так вже й просто вирішити, оскільки після операції фізичні вправи суворо протипоказані. На думку лікарів, шов не слід турбувати навантаженнями півроку, а то й більше. В принципі цей нагальне питання може вирішитися і сам. Через деякий час живіт поступово втягується і набуває початкову форму.
Є думка, що післяпологове відновлення жінки відповідає терміну виношування дитини - дев'яти місяців. Але сучасні молоді мами хочуть встигнути все і не втрачати себе під час декрету.Їх чекає робота, кар'єра, здобуття освіти. Тому багато жінок намагаються відновитися за найкоротший термін. Що ж робити в такому випадку? Адже так хочеться мати плоский, підтягнутий і красивий животик! Ми допоможемо вам у цьому.
Ось деякі рекомендації щодо прискорення процесу відновлення:
- Слід носити спеціальний післяпологовий бандаж, який закриває простір від стегон до грудей і допомагає прибрати живіт після кесарева перетину. Він візуально підтягує і зміцнює м'язи преса.
- Намагайтеся спати на животі знову-таки для зміцнення черевних м'язів. Також така поза сприяє скороченню матки.
- Вдамося до косметичних процедур. Вам знадобляться крему і скраби для зміцнення, зволоження шкіри. Також підійдуть маски на натуральній основі. У народній медицині є дуже ефективний рецепт вершкової маски. Вона легко готується в домашніх умовах. Потрібно взяти вершки підвищеної жирності, 2 ст. л. меду і 20 г сухих дріжджів. Перемішайте всі компоненти до консистенції сметани і дайте постояти 15 хвилин. Перед тим, як нанести суміш на живіт, додайте в неї пару крапель ефірних масел герані або вербени. Тримайте маску 20 хвилин, потім змийте теплою водою.
- Необхідно більше часу проводити на свіжому повітрі, щоб кров насищалося киснем, м'язи активно тонізувати, а відкладення на талії зменшувалися. Виходьте на прогулянку кожен день мінімум на півгодини.
- Згодом лікар дозволить вам робити фізичні вправи. Щоб прибрати живіт після пологів, потрібно качати прес. Починайте обережно і навантаження збільшуйте поступово, з кожним тижнем. Якщо під час занять ви відчуваєте біль в області шва, негайно припиніть тренування. Щоб полегшити завдання і не придумувати вправи самостійно, підшукайте відеоуроки, де показано як прибрати живіт після пологів.
- Коли рубець заживе і організм зміцніє, можна почати відвідувати спортзал. Тренер запропонує вам спеціальну програму для молодих мам або розробить індивідуальний курс тренувань.
- Можна ходити в басейн - це найефективніші заняття, тому як прибрати живіт після вагітності легше за допомогою водних процедур, а не вправ в спортзалі. Але спочатку проконсультуйтеся зі своїм лікарем з приводу плавання. Адже є випадки, коли жінкам в період відновлення не можна відвідувати басейн.
Якщо ви хочете прибрати живіт, це ще не означає, що «в бою» всі методи хороші:
- Ніяких дієт! Зараз як ніколи вашому організму потрібні вітаміни і поживні речовини у величезних кількостях, особливо якщо ви годуєте дитину грудним молоком.
- Немає переїдання! Це вже точно вам не допоможе на шляху до вдосконалення: харчуйтеся нормально і помірно.
- Ніяких багатообіцяючих таблеток, які обіцяють миттєве та ефективне зниження ваги! Якщо не хочете завдати непоправної, серйозної шкоди своєму організму, забудьте про всі медичних чудо-препарати.
Багато з нас знають, як важко жінці прибрати живіт. Тому не розраховуйте на миттєвий результат. Завзятість і труд, врешті-решт, приведуть вас до своєї заповітної мети!
{ad1}