Пластичний масаж обличчя - безопераційний ліфтинг?
Що являє собою пластичний масаж обличчя? Це процедура, яка має омолоджуючий, профілактичним і лікувальним ефектом, дозволяє боротися з віковими змінами і ознаками старіння, усуває набряклість і покращує трофіку тканин.
Сьогодні пластичний масаж дуже популярний і пропонується багатьма салонами і студіями краси. Його нерідко порівнюють з пластифікуючим масажем, з хіромасаж і східними масажними методиками. Почасти таке порівняння дійсно можна вважати виправданим, бо всі ці процедури багато в чому перегукуються і використовують схожі прийоми, руху і методи впливу.
Як робити пластичний масаж обличчя? Секрет процедури - енергійні, ритмічні прийоми, які межують з порогом больової чутливості, але при цьому цей поріг ніколи не переступають. Ця процедура виконується за масажною основі, в якості якої використовується або масло, або тальк. Освоїти техніку виконання процедури самостійно дуже складно, і цей вид масажу ми можемо віднести до суто професійним процедурам.
Показання і ефекти
Пластичний масаж можна використовувати в будь-якому віці і при будь-якому типі шкіри. У віці до тридцяти пластичний масаж допоможе запобігти появі вікових змін, а далі буде підтримувати вашу шкіру в постійному тонусі.
Поліпшення кровообігу і лімфовідтоку, усунення набряклості, згладжування рельєфу, підвищення в'язко-еластичних властивостей шкіри - ось ефекти, якими характеризується процедура під назвою пластичний масаж обличчя. Відео ролики допоможуть вам скласти уявлення про те, як саме виконується цей тип масажу.
{ad1}До свідчень для проведення пластичного масажу відноситься також виражене зниження тонусу м'яких тканин і втрата ними еластичності, зниження тургору шкіри, поява перших зморшок і поглиблення шкірних складок (носогубні складки). Показаний пластичний масаж і при появі перших ознак птозу - провисання куточків рота і очей.
Безопераційний ліфтинг?
Наскільки виправдане порівняння пластичного масажу з лифтингом, нехай і безопераційним? Чи можна порівнювати пластичний масаж з пластичною хірургією або, скажімо, з апаратними методами ліфтингу (ультразвуковий ліфтинг, радіохвильової ліфтинг)? При правильному виконанні, можливо, дана процедура зможе надати якийсь ефект підтяжки, однак, на наш погляд, таке порівняння, м'яко кажучи, дещо перебільшено.
Так, пластичний масаж обличчя, техніка якого істотно відрізняється від прийомів банального традиційного, або лимфодренажного масажу, дійсно може покращити стан шкіри. Але навряд чи варто очікувати від неінвазивної процедури ефекту ліфтингу. Як би ми не опрацьовували поверхневі шкірні структури і навіть більш глибокі м'язові шари, змінити таким нехитрим способом природний хід подій нам не під силу.
Фейсліфтінг вимагає значно серйозніших методів впливу, які будуть радикально міняти структури гіподерми і м'язово-апоневротических шарів. До таких процедур можна віднести Стек гілок ліфтинг або плазмоліфтінг допомогою збагаченої тромбоцитами плазми, а ось масаж .... Жоден вид масажу не в змозі розгорнути на 180 градусів процеси старіння.
Будь-масаж, будь то масаж пластичний, японський точковий або масаж Асахі, слід розглядати виключно як профілактичну та оздоровчу процедуру. Очікувати ж від нього чудес і феноменальних зрушень на краще - це заздалегідь готувати себе до розчарування.
Протипоказання
Пластичний масаж не можна робити при наявності в організмі злоякісних неоплазій, при дерматозах, герпетичної інфекції. Протипоказанням для проведення будь-якого виду масажу є захворювання системи гемостазу, хвороби крові та лімфатичної системи.
Протипоказаний пластичний масаж при недостатності функції печінки і нирок, при важких соматичних захворюваннях, при інфекційному ураженні шкіри обличчя. Артеріальна гіпертензія також може бути протипоказанням для процедури, відносним протипоказанням є вагітність і період природного вигодовування.