Масаж особи класичний: ефекти, показання та техніка виконання процедури
24.03.2018 0

Масаж особи класичний: ефекти, показання та техніка виконання процедури

Масаж
В закладки


Чим старше ми стаємо, тим відчайдушніше прагнемо виглядати гарніше і молодше. Цим користуються студії краси і клініки естетичної медицини, які пропонують величезний перелік засобів для боротьби з віковими змінами. Одним з традиційних пунктів в прайс-листі будь-якого косметичного салону є масаж обличчя класичний, який показаний в будь-якому віці і при будь-якому типі шкіри. Давайте спробуємо проаналізувати, якими ефектами володіє дана процедура, які її особливості. Вивчимо і перелік показань.

Класичний масаж обличчя: техніка

Важливо розуміти, що ми говоримо про одну з найбільш дбайливих і сприятливих методик роботи зі шкірою обличчя. Всі прийоми класичного масажу виконуються легко, без зусиль і без больових відчуттів, серед оних домінують ковзне погладжування і дбайливе розтирання, а ось розминка застосовується рідко і то в максимально спрощеному вигляді.

Вплив на шкірні покриви виявляється за допомогою подушечок пальців, тиск мінімальне, рухи плавні і ковзаючі. Масаж проводиться по масажною основі, в якості якої, як правило, виступає масажне масло або крем, підійде і будь-яке натуральне рослинне масло. Перед сеансом масажу необхідно очистити обличчя від макіяжу і виконати очищення за допомогою дрібного скрабу або гелю.

Такий важливий момент - схема класичного масажу обличчя. Під схемою ми розуміємо перш за все напрям масажних ліній і черговість впливу на них в процесі масажу. Основні масажні лінії йдуть в напрямку від центральної області до периферії, а масажні рухи закінчуються в області лімфатичних вузлів.

Як робити класичний масаж обличчя? Починати масаж рекомендується з погладжують рухів від серединної зони підборіддя по нижній щелепі до мочки вуха. Дані масажні руху виконуємо плавно, без відчутних зусиль, після чого перебираємося вище і починаємо аналогічні руху від кута рота до нижньої частини вушної раковини.

{ad1}

Точно так само виконуємо масаж області щік від крил носа до скроневої області і верхньої частини вушної раковини. Область очей масажуємо наступним чином - від зовнішнього кута до внутрішнього ми рухаємося по нижньому століттю, в зворотному напрямку - по віку верхньому.

Масаж носа виконується по спинці від верхнього краю до нижнього, а також по крилах носа зверху вниз. Далі настає черга чола, з яким працюємо все в тому ж напрямку від центральної зони до периферичної. Починаємо масажувати лоб в області серединної лінії, від якої трьома пальцями виконуємо погладжування до кордону волосистої частини голови і до скроневої області. Допоможуть скласти єдину картину про те, як робити класичний масаж обличчя, відео ролики, яких у всесвітній павутині безліч.

Ефекти класичного масажу

На що ви маєте право розраховувати після курсу сеансів класичного масажу? Дана процедура дозволяє значно поліпшити кровообіг в структурах дерми і гіподерми, покращує венозний відтік і дренаж лімфатичної рідини, сприяє виведенню токсичних відходів обміну.

Крім того, класичний масаж обличчя сприяє ексфоліації ороговілих структур епідермального шару, що позитивно позначається на зовнішньому вигляді шкіри. Завдяки всім названим ефектів ми отримуємо поліпшення кольору шкіри, її загального стану, тонусу підшкірних структур. Однак, на більш глибокі шари дана процедура не має прямого ефекту, всі її дії в даному випадку обумовлені виключно рефлекторним впливом.

Показання для процедури

Дану процедуру можна використовувати для запобігання вікових змін і поліпшення загального стану шкірних покривів. Вона надасть профілактичне і оздоровчий вплив при появі ознак зниження тургору і еластичності шкіри, погіршення кольору обличчя, появі перших дрібних мімічних зморшок.

Однак, розраховувати на ліфтинг-ефект в цій ситуації навряд чи доречно. Справа в тому, що для таких кардинальних змін необхідно не просто поліпшити оксигенацію тканин і вивести з них токсини, але і запустити процеси неоколлагенеза і синтез молекул глікозаміногліканів, які наповнюють міжклітинний матрикс. Для цих цілей використовуються куди більш агресивні методики (RF-ліфтинг, хімічний пілінг, плазмоліфтінг), які володіють специфічним стимулюючою дією на фібробласти (саме ці клітини відповідають за вироблення компонентів міжклітинної матриксу).

Протипоказання

Не можна робити класичний масаж обличчя при наявності на шкірі ознак запальних реакцій, гнійничкових уражень, ран. Герпетична інфекція також є протипоказанням для проведення масажу, так само як і хронічні дерматози.

Будь-масаж, в тому числі і масаж обличчя, протипоказаний при наявності онкологічних захворювань будь-якої локалізації, а також при наявності хвороб крові. Не можна виконувати процедуру при високому артеріальному тиску, при загостренні хронічної соматичної патології.

Комментарии (0)
Додати коментар
Пластичний масаж обличчя - безопераційний ліфтинг?
Що являє собою пластичний масаж обличчя? Це процедура, яка має омолоджуючий, профілактичним і лікувальним ефектом, дозволяє боротися з віковими змінами і ознаками
Масаж особи проти зморшок - вибираємо найбільш ефективну методику
Є завдання, для досягнення яких можна і потрібно використовувати всі доступні засоби. До таких цілей відноситься молодість і краса шкіри особи, заради якої жінки готові
Косметичний масаж обличчя - безопераційний ліфтинг або гігієнічна процедура?
У гонитві за красою та вічною молодістю кожна жінка готова повірити в будь-які обіцянки клінік естетичної медицини і студій краси і з радістю хапається за саму
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
Медовий масаж обличчя
14.12.17 Догляд за обличчям
Медовий масаж обличчя - процедура не тільки косметична, але і загально оздоровча для організму. Адже медовий масаж - це не тільки масаж в класичному його розумінні.
Масаж особи проти зморшок
Масаж особи проти зморшок
Масаж особи проти зморшок
02.02.18 Догляд за обличчям
Масаж - річ не тільки приємна, але і корисна. Розслабляючий або тонізуючий, коригувальний або оздоровчий, він в будь-якому випадку піднімає тонус клітин, розслаблює