Як впливати на оточуючих
В кожній людині дрімає безліч прихованих талантів і здібностей, навчившись керувати якими, він може добитися в житті практично всього, чого забажає. Одним з ключів до успіху є вміння впливати на оточуючих людей, фактично схиляючи їх до вчинків, які вам вигідні. Про те, як розвинути подібні навички, сьогодні розповість сайт Штучка.
Методи впливу на людей
Кожна людина так чи інакше може впливати на оточуючих, навіть якщо сам цього не помічає. Здібності маніпулювати людьми закладені природою в кожному з нас. Інше питання - в яких ситуаціях і з якою метою вони застосовуються. Впливати на оточуючих людина починає з самого народження. Поспостерігайте за малюком, який прокинувся і хоче їсти. У перші хвилини пробудження він ще не усвідомлює своїх бажань, але як тільки почуття голоду дає про себе знати, він намагається привернути увагу дорослих голосним плачем. Таким чином, вербальний метод впливу на людей є найпростішим і доступним для освоєння.
Мистецтво впливати на оточуючих за допомогою міміки і жестів - більш складне. Однак не варто помилково вважати, що їм досконало володіють лише актори. Досить в розмові з коханою людиною злегка насупитися, висловлюючи своє невдоволення, як з цього непрямим ознакою він без зусиль зрозуміє, що тема вам неприємна або нецікава.
Впливати на оточуючих можна за допомогою «включення» їх органів нюху, і ця зброя давно вже освоїли багато представниць слабкої статі. А парфумери їм відмінно в цьому допомогли, почавши випуск парфумів та туалетної води на основі синтезованих феромонів - речовин, які на рівні підсвідомості пробуджують в людях ті чи інші бажання, в тому числі і сексуальний потяг.
Ну і, нарешті, впливати на оточуючих досить легко за допомогою вчинків. Будь-яке ваше дію, яке стає надбанням громадськості, неодмінно викличе відповідну реакцію інших людей.
Їли ви в офісі розбили улюблену чашку свого шефа, то можете не сумніватися, що це, як мінімум, його раздосадует. А коробка цукерок, подарована подрузі-ласуни без жодного приводу, напевно принесе їй задоволення і відмінно піднімає настрій.
Цілі впливу на оточуючих
Освоюючи науку впливу на людей, слід чітко уявляти, які цілі ви переслідуєте. Маніпулювати оточуючими заради розваги безглуздо і до того ж, не завжди безпечно.
Як правило, впливати на оточуючих більшість з нас вважає за краще з корисливих мотивів. Але в цій ситуації необхідно добре зважити всі «за» і «проти», прорахувавши, як позначиться ваше вплив на об'єкті «експерименту».
Якщо ваше завдання - привернути до себе людину або, навпаки, відштовхнути, то до вселенської катастрофи такі дії навряд чи приведуть.
Впливати на оточуючих заради того, щоб отримати вищий результат в роботі, спорті або науці, стимулюючи власний кар'єрний ріст і допомагаючи досягти успіху колегам, можна і потрібно.
А ось використовувати свої вміння на шкоду оточуючим все ж не варто. Адже закон збереження енергії в природі ніхто не відміняв, і думки скривджених вами людей запросто можуть матеріалізуватися. До того ж, немає ніякої гарантії, що ваш супротивник не виявиться сильнішим, і його вміння впливати на оточуючих не обернеться для вас безліччю непотрібних проблем.
Головні принципи успішного впливу на людей
В першу чергу, залишайтеся до кінця чесними з тими, на кого намагаєтеся чинити свій вплив. Якщо ваші слова НЕ будуть розходитися з вчинками, то це лише зміцнить довіру оточуючих, і згодом кожне сказане вами слово буде сприйматися, як непорушна істина.
Намагайтеся продемонструвати об'єкту впливу, що ви вірите в його здатності, ділові якості, таланти. Не упускайте зайвий раз відзначити його успіхи.
Впливати на оточуючих набагато легше, якщо вони відчувають по відношенню до себе ваше розташування і симпатію. Тому НЕ намагайтеся отримати від людей щось взамін, роблячи для них добро. Рано чи пізно напевно складеться ситуація, коли вам знадобиться їх допомога, і тоді вони зможуть вам відплатити.
Виробіть в собі навички уважно слухати співрозмовника, так як це допоможе розташувати його до себе, а також дасть можливість отримати необхідну інформацію.
І - ніколи не відмовляйте людям у такій дрібниці, як співчуття і співучасть. Допомагаючи оточуючим долати труднощі, підбадьорюючи їх і заряджаючи оптимізмом, ви допомагаєте їм позбуватися від непотрібних комплексів, ставати впевненіше, сильніше і - доброжелательнее по відношенню до вас.