
Виноградна дієта: меню і користь винограду

Сьогодні, коли відсутня дефіцит навіть на аж ніяк не сезонні фрукти, попит на виноград неухильно зростає. Цікаво, чому цей, на перший погляд самий пересічний, але, безумовно, смачний продукт, не втрачає своєї популярності? Сайт Штучка вирішив в цьому розібратися, і ось до яких висновків прийшов: крім того, що умілими руками виноробів виноград споконвіку перетворюється в напій богів - вино, він застосовується як ліки при лікуванні ряду захворювань, а для дівчат і жінок дієтологами навіть представлена вельми дієва виноградна дієта.
користь винограду
Прийнято вважати, що чим менше соковитою є виноградина, тим більше в ній пектинів, які сприяють виведенню з організму токсинів, радіоактивних елементів, важких металів та інших шкідливих для здоров'я речовин. Як правило, пектинові речовини зосереджені в шкірці і ягідної м'якоті, в зв'язку з чим іноді корисно замість виноградного соку вживати виноград в первозданному вигляді.
http://youtu.be/IADXknAwynI
З причини того, що вміст розчинних цукрів (глюкози і фруктози, ксилози і сахарози і ін.), Прекрасно засвоюваних організмом, в стиглих виноградних ягодах досягає 25%, а чисельність різновидів корисних для нормального функціонування організму компонентів перевищує півтори сотні, можна сміливо стверджувати, що в лікуванні людини виноград грає не останню роль. При цьому із загального числа цукрів близько 50% - що є основним джерелом людської енергії глюкоза, в яку (напередодні надходження в кров) звертаються інші цукру для того, щоб в подальшому насичується нервові клітини.
Не дарма з давніх-давен виноград застосовувався в лікуванні різноманітних недуг, до числа яких можна віднести недокрів'я, цироз печінки, гепатит і бронхіт, що протікають в хронічній формі, подагру. За допомогою винограду вдається нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту і вилікувати серцево-судинні захворювання, попередити розвиток сечокам'яної хвороби і поліпшити самопочуття при нефриті, що протікає в гострій або хронічній формі.
В останні роки виноград активно застосовується жінками як смачного кошти для схуднення - виноградної очищає організм дієти.
Виноградна дієта і виноградолікування: протипоказання
Незважаючи на ряд переваг, які надає виноградна дієта і виноградолікування, зловживати вживанням винограду не варто в таких випадках:
- під час вагітності і годування груддю;
- при цукровому діабеті;
- при ожирінні;
- при туберкульозі легенів, що протікає в гострій формі;
- при харчової глюкозурії;
- при уремії;
- при наявності виразок в області кишечника і шлунка, стравоходу і ротової порожнини;
- при стоматиті і наявності карієсу.
Виноградна дієта: меню
Незважаючи на калорійність винограду, цей продукт всього за чотири дні дозволяє позбавити організм від двох зайвих кілограмів, не відчуваючи при цьому почуття голоду.
У перші два дні проходження виноградної очисній дієті, яка очищає від шлаків організм і нормалізує діяльність травної системи, вдається скинути близько півкілограма ваги. При бажанні не тільки схуднути, але й омолодитися, вживати потрібно кисло-солодкий виноград, в якому присутні багаті на поліфеноли кісточки.
Отже, виноградна ситна дієта вимагає, щоб їй передували два розвантажувальних дня, під час яких харчуватися потрібно за представленою нижче схемою.
- 8.00 - запити 100 грам з'їденого винограду двома чашечками зеленого чаю;
- 9.00 - з'їсти 100 грам винограду і запити (змішаним в пропорції 1: 1) червоним виноградним соком (100 грам) з мінеральною водою, взятої в такому ж обсязі;
- 10.00 - випити дві чашечки зеленого чаю;
- 11.00 - з'їсти 100 грам винограду і запити їх склянкою червоного виноградного соку;
- 12.00 - випити склянку мінеральної води;
- 15.00 - з'їсти 100 грам винограду і запити їх двома чашками зеленого або трав'яного чаю;
- 16.00 - змішати 100 грам мінеральної води з таким же об'ємом виноградного соку і випити.
- 17.00 - запити 200 грам з'їденого винограду склянкою мінеральної води;
- 18.00 - змішати 100 грам червоного виноградного соку з 100 грамами мінеральної води і випити.
- 20.00 - випити дві чашечки свіжозвареної чаю з трав.
Після дводенної розвантаження можна сміливо приступати до схуднення за допомогою виноградної дієти, під час якої протягом трьох-п'яти днів необхідно виключити з раціону всі продукти харчування, крім винограду (Вживається близько півтора кілограмів в день).
Після закінчення дієти - з'їдати виноград в кількості трьохсот грам потрібно буде тільки за вечерею.
важливі зауваження
При вживанні винограду, щоб уникнути розладу шлунку слід виключити з раціону не пройшли термічну обробку овочі, жирну їжу і спиртні напої.
Слід врахувати, що кількість з'їдаються фруктів також має бути зведено до мінімуму.
А ось для того, щоб оберегти від пошкодження зубну емаль, сайт 6tu4ka.ru рекомендує після кожного прийому винограду ретельно полоскати ротову порожнину слабким содовим розчином.
Виноградна дієта - це ефективний і дуже смачний метод схуднення, який протягом найкоротшого періоду дозволяє насолоджуватися приголомшливим результатом.
Аріна Прахова - спеціально для сайту Штучка



