Засоби для фарбованого волосся
Якщо ви любите експериментувати з власною зовнішністю і часто міняєте колір волосся, то ви просто зобов'язані знати, що фарбоване волосся вимагають особливого поводження.
Живильні капсули, дорогі шампуні і ополіскувачі для волосся, що допомагають зберегти колір і відновити їх життєву силу волосся, сьогодні представлені мало не в кожному магазині. Але що робити, якщо ви не довіряєте косметичним брендам або просто не бажаєте витрачати на це гроші?
На допомогу прийде домашній косметолог, і це - ви самі. Адже в домашніх умовах також можна забезпечити пофарбованим волоссям якісний догляд і необхідне відновлення. Треба тільки знати як. І ми вам в цьому допоможемо.
Догляд за фарбованим волоссям в домашніх умовах повинен бути комплексним, і спрямований на зміцнення, харчування та відновлення ослабленого волосся.
Ви зможете не тільки допомогти волоссю виглядати розкішними і здоровими, а й значно заощадити ваш бюджет. адже засоби для фарбованого волосся, приготовані в домашніх умовах, не мають на увазі значні витрати.
Домашні засоби для фарбованого волосся
- Яєчний шампунь для фарбованого волосся.
Допоможе зміцнити фарбоване волосся шампунь яєчним шампунем. Для це в збитий жовток додають трохи теплої води. Отриману масу наносять на мокрі волосся і інтенсивно втирають в коріння. Через 5 хвилин обполіскують волосся проточною теплою водою.
- Ополіскування волосся настоєм трав.
відмінне засіб для фарбованого волосся і додання їм блиску - ополіскування після миття відваром трав.
Для волосся, пофарбованих у світлі тони, ідеально підійде відвар з квіток ромашки. Він не тільки додасть блиск, але і зробить волосся м'якими і шовковистим.
{ad1}Для ополіскування темних відтінків волосся рекомендують відвар з листя кропиви. Для приготування відвару траву заливають окропом (в співвідношенні 2-3 столових ложки трави на 200 мл води), настоюють протягом 30-40 хвилин, після чого відвар проціджують.
Злегка остиглим відваром і споліскують волосся. Для ополіскування також добре підійдуть відвар з деревію або шавлії.
Ще простіше ополіскування волосся - це додавання декількох чайних ложок лимонного соку в воду для ополіскування.
- Живильні засоби для фарбованого волосся.
Як відомо, фарбоване волосся зневоднюються, і з часом стають сухими і ломки. Тому вкрай важливо своєчасно подбати про додаткове харчування волосся, щоб зберегти їх життєву енергію.
Реп'яхову олію для фарбованого волосся.
Ефективні в цьому відношенні масляні маски, які якісно живлять і пом'якшують волосся. Наприклад, на основі реп'яхової олії. У злегка підігріте реп'яхову олію можна додати 3-4 краплі ефірного масла лаванди або ромашки і втерти отриманий масленой розчин в коріння волосся. Масло змивають через 15-20 хвилин проточною водою.
Сік з часнику і цибулі для фарбованого волосся.
Додаткове харчування для шкіри голови можна отримати з соку часнику і цибулі. Сік цих продуктів в рівних пропорціях змішують з рослинним малому (оливковою або мигдальним) і наносять одержану суміш на вологе волосся, починаючи від коренів. Змивають через 15 хвилин теплою водою.
- Відновлюючі засоби для фарбованого волосся.
Якщо через деякий час після фарбування волосся ви стали помічати надмірне випадання волосся, виправити ситуацію допоможе настоянка з червоного перцю (гірко).
Настоянка перцю для фарбованого волосся
Для її приготування в домашніх умовах знадобиться чверть стручка червоного перцю і 50 мл. спирту. Подрібнений червоний перець заливають спиртом, і дають настоятися в прохолодному місці протягом тижня. Перед застосуванням настоянку проціджують і розбавляють кип'яченою водою в співвідношенні 1:10. Настоянку втирають в коріння волосся, змивають через 15-20 хвилин. Застосовують 2-3 рази в тиждень до поліпшення стану волосся.
Вітамін Е для фарбованого волосся.
Відновити пофарбовані кінчики можна за допомогою розчину вітаміну Е, який слід періодично наносити на кінчики волосся. Попередити перетин кінчиків здатне і реп'яхову олію, яке наносять на волосся на 20-30 хвилин 2-3 рази на тиждень. Зрозуміло, що «мертві» розщеплені кінці необхідно злегка обрізати, хоча б з періодичністю 1 раз в 1-2 місяці.