Прополіс для волосся
Причин появи проблем з волоссям може бути безліч. Сухе волосся страждають від нестачі вітамінів, хімічної завивки або щоденних засобів укладання.
Надмірно жирне волосся кричущо вказують на неякісний шампунь, порушений обмін речовин і незбалансоване харчування.
Пошкоджені волосся стає ламким, млявими, вони січуться, випадають і в підсумку виглядають тьмяно і непривабливо.
Народна косметологія знає не один секрет відновлення волосся в домашніх умовах. І в сьогоднішній статті Комора Краси вирішила розповісти Вам, як повернути життєву силу волосся за допомогою екстракту прополісу.
Прополіс - один з головних продуктів бджільництва. Напевно тільки меду поступається він за популярністю і народної любові. Адже екстракт прополісу можна застосувати не тільки в косметології. Багатий і не менш цінний хімічний склад обумовлює використання прополісу в медицині, парфумерії, кулінарії.
Прополіс для волосся - користь
Вітаміни групи В, дубильні речовини і смоли роблять екстракт прополісу вельми чудодійним компонентом домашніх масок для волосся.
Антимікробну дію прополісу на шкірний покрив допомагає запобігти і усунути лупа. Рослинні смоли, вітаміни і мінеральні солі допомагають зміцнити волосся, додати їм блиск і еластичність.
Крім того, маски з прополісом рекомендують при випаданні волосся для зміцнення волосяної цибулини і активізації росту волосся.
Придбати екстракт прополісу можна в спеціалізованому магазині або ж у бджолярів, ну а можна приготувати самостійно.
{ad1}Як приготувати настоянку прополісу для волосся
Для цього необхідно невелику кількість прополісу ретельно розтовкти і залити спиртом у співвідношенні 1 до 4. На 1 частина прополісу - 4 частини спирту.
Наполягають екстракт в темному прохолодному місці 8-10 днів, після чого проціджують. Отримана маса і є продукт прополісу, який можна застосовувати в домашній косметології. Зберігають приготовлену настойку в щільно закритій ємності в холодильнику.
Прополіс для волосся - народні рецепти.
- Застосування настоянки прополісу для волосся в чистому вигляді.
Розведений екстракт прополісу рекомендують втирати в коріння волосся при їх випаданні. Для цього приготовлений самостійно або куплений екстракт попередньо розводять водою у співвідношенні 1 чайна ложка прополісу на 1 склянку води.
Масажними рухами засіб втирають в коріння чистого волосся і не змивають. При сухому волоссі процедуру повторюють раз в тиждень, при жирних - 2-3 рази в тиждень.
- Прополіс для волосся проти лупи.
Для приготування такої маски досить змішати 2 столові ложки теплого реп'яхової олії і ½ чайної ложки екстракту прополісу.
Вже після декількох процедур (частотою 3-4 рази на тиждень) ви помітите істотне поліпшення стану шкірного покриву голови.
Реп'яхову олію в даному випадку якісно пом'якшує, живить шкіру, запобігає її пересихання (і подальше утворення лупи), а екстракт прополісу бореться з вже існуючою лупою і повертає життєву силу волоссю.
- Застосування настоянки прополісу для додаткового живлення волосся.
Цей рецепт маски підійде всім бажаючим зміцнити й оздоровити волосся, адже її компоненти дбайливо доглядають за волоссям, наповнюючи їх жодним десятком корисних речовин.
Для приготування маски 1 столову ложку реп'яхової олії трохи нагрівають на водяній бані і розчиняють в ньому 3 краплі ефірного маса грейпфрута. Після цього в маску додають ½ чайної ложки настоянки прополісу. Яєчний жовток попередньо збивають і змішують з підготовленою масою.
Маску наносять на корені волосся і ретельно розподіляють по всій їх довжині. Змивають за допомогою шампуню через 20-30 хвилин. Процедуру можна провидить кілька разів на тиждень. Подібна маска надає м'якість волоссю і наповнює їх природним блиском.