Прополіс від прищів
Прополіс - один з найважливіших продуктів бджільництва. Але на цьому його заслуги не закінчуються.
Адже цінний склад цього продукту знайшов своє застосування і в косметології.
Тому в сьогоднішній статті Комора Краси розповідає, як за допомогою прополісу можна доглядати за проблемною шкірою, а адже саме така шкіра забирає у своїх власниць чимало зусиль і часу.
Що являє собою прополіс?
Прополіс (він же «бджолиний клей») є речовиною смолистої консистенції з характерним темним забарвленням від темно-зеленого до коричневого відтінку.
Ефірні масла, смоли і багатство вітамінів в складі прополісу допомагають відновити здоровий стан клітин шкірного покриву.
Володіючи бактерицидною, антимікробну і протигрибкову дію, прополіс від прищів є найпотужнішим природним засобом для підтримки здорового стану шкіри, а також боротьби з запаленої, роздратованою шкірою.
Прополіс допомагає знизити ступінь висипань на шкірі (прищів), а також запобігти їх подальшу освіту. Володіє прополіс і регенерують, що дозволяє оновитися клітинам шкіри за відносно короткий термін.
Настоянки і мазі на основі прополісу від прищів давно представлені в аптеках і призначаються лікарями як допоміжна терапія. Крім того, не відстає і космоцевтітіка (сфера, що представляє на ринку «лікувальну» косметику).
Ну а про те, як же можна скористатися лікувальним екстрактом прополісу самостійно, ви дізнаєтеся з наших рецептів.
Прополіс від прищів - народні рецепти
У рецептах домашньої косметології Комора Краси пропонує використовувати Вам настоянку прополісу від прищів, яку можна придбати в спеціалізованому магазині або аптеці.
{ad1}- Настій прополісу від прищів.
Зверніть увагу, що екстракт прополісу - продукт концентрований і не придатний до догляду за обличчям в чистому вигляді.
Але розбавивши екстракт прополісу очищеної водою (не менше ніж 1: 4), ви можете приготувати ефективний лосьйон, який при щоденному використанні допоможе впоратися з прищами.
Необхідно врахувати, що протирання шкіри лосьйоном прополісу звужує пори і висушує шкіру, тому після кожної проведеної процедури необхідно нанести на шкіру легкий зволожуючий крем, що підходить вашому типу шкіри.
Крім цього, в боротьбі з прищами можна збагатити декількома краплями екстракту прополісу очищає молочкоілі пінку для шкіри. Це істотно підсилить її вплив і допоможе швидше впоратися з прищами.
- Маска від прищів для жирної шкіри.
Цей рецепт допомагає ліквідувати прищі, при цьому істотно висушує шкіру. Тому така маска рекомендована для жирного типу шкіри, яка на відміну від інших типів, відрізняється підвищеним рівнем вироблення шкірного сала, що в даному випадку захищає шкірний покрив від пересихання.
Ну а для приготування ефективної маски змішують по ½ чайної ложки саліцилового спирту і настоянки прополісу. Лікувальний ефект процедури підсилює застосуванням таблетки метронідазолу, яку розтирають в порошок і змішують з раніше приготованим складом.
Перед застосуванням маску розводять 1 чайною ложкою очищеної води. Отриманим розчином щодня протирають шкіру, після чого наносять на неї легкий зволожуючий крем.
- Маска від прищів для жирної / комбінованої / нормальної шкіри.
Цей рецепт маски заснований на очищувальних властивості косметичної глини для обличчя і лікувальні властивості екстракту прополісу від прищів.
Ну а для її приготування 1 столову ложку глини розводять 2 столовими ложками води кімнатної температури, після чого додають в маску 1 чайну ложку свіжого лимонного соку ½ чайної ложки настоянки прополісу.
При нормальній або схильної до сухості шкіри в маску додають 1 чайну ложку оливкової олії. Інгредієнти розмішують до отримання маси однорідної консистенції.
Маску рівним шаром наносять на обличчя на 10-15 хвилин, після чого змивають теплою водою. Процедуру повторюють не частіше 2-х разів на тиждень.