Догляд за тонкими волоссям
Проблема тонкого волосся дуже поширена. Кожна друга або третя жінка стикається з подібною проблемою. Але не кожна знає, як вплинути на ситуацію і поліпшити стан волосся.
Проходить зовсім трохи часу після миття голови, а волосся знову стає тьмяним і звисають як бурульки? Природно, адже навіть незначне забруднення тонкого волосся обтяжують їх, позбавляючи обсягу і привабливості.
Догляд за тонкими волоссям не може обмежуватися тільки частим миттям волосся. Він повинен включати м'яке очищення, додаткове харчування волосся і комплекс заходів, спрямованих на підтримання «легкості» волосся.
Догляд за тонкими волоссям
- Миття тонкого волосся.
Дуже важливий момент при догляді за тонкими волоссям - миття голови. Як часто слід мити голову - питання суто індивідуальний. Жирне волосся вимагають більш частого миття, а жирні, тонке волосся часто доводиться мити щодня.
При виборі шампуню перевагу віддавайте тим засобам, які має особливу позначку «для частого застосування» або «підходить для тонкого волосся». Такі речовини в складі шампуню як мигдально молочко або яблучний пектин допоможуть зміцнити волосся і додати їм додатковий об'єм.
Можна придбати в магазині і професійні шампуні, до складу яких входить каротин.
- Ополіскування і бальзами для тонкого волосся.
Бальзами, за допомогою яких тонке волосся стає м'яким і слухняним, обтяжують волосся і сприяють їх швидкому забрудненню. В результаті ви отримуєте позбавлені об'єму, тьмяне волосся.
Якщо ви все-таки не можете обходитися без бальзаму, оптимально застосовувати його 2 рази на тиждень на кінчики волосся. А ось зміцнити волосся, не обтяжуючи його, можливо, споліскуючи їх настоєм трав або мінеральною водою.
Для тонкого волосся підійде ополіскування волосся відваром кропиви. Для це 2-3 столових ложки трави заливають 200 мл. окропу. Відвару дають настоятися 20-30 хвилин, після чого проціджують і обполіскують чисте волосся.
{ad1}Зміцнити тонке волосся допоможе і кальцій. Для це кальцій в таблетка розтирають в порошок і втирають в коріння волосся на 3-5 хвилин (з шампунем або маскою).
- Маски для тонкого волосся.
Спеціальні маски, що додають об'єм нададуть додаткове харчування і допоможуть волоссю підтримати необхідний життєвий тонус. Популярністю в цьому відношенні користується народний рецепт маски на основі яєчного жовтка і реп'яхової олії.
Для приготування яєчної маски збитий яєчний жовток змішують з 2 ст. ложками попередньо підігрітого теплого масла і додають в неї 1 ст. ложку лимонного соку. Маску наносять на волосся, обертають голову поліетиленовою плівкою. Змивають через 40-50 хвилин. для догляду за тонкими волоссям ефективні і маски з блакитної глини.
- Укладання тонкого волосся.
Головне правило, якого слід дотримуватися в укладанні тонких волосся - це легкість. переважно, звичайно, відмовитися від сушки тонкого волосся феном, даючи їм можливість висохнути природним шляхом. Але якщо це неможливо, слід постаратися хоча б сушити волосся правильно.
Для початку запам'ятайте - категорично протипоказано сушити і наносити засоби укладання на мокре волосся. Фен може обпалити волосся, а кошти укладання втратять 50-70% свого ефекту і надмірно обтяжать волосся.
Струмінь фена слід направляти проти росту волосся, встановивши попередньо режим «тепле повітря». Роблячи укладання, краще використовувати ті кошти, до складу яких входить пантенол і керіміди.
Бальзами і віск категорично протипоказані тонким волоссю. Вже через кілька годин з такою укладанням волосся стане виглядати недоглянутими, важкими, брудними.
Вибираючи засоби для укладання волосся краще віддавати перевагу тим продуктам, які меншого за все містять жиру (наприклад, легкий спрей або знежирений гель, мус). Наносити такі кошти краще тільки на корені волосся, а не по всій довжині.
- Раціон харчування для власниць тонкого волосся.
Ну і наостанок потрібно сказати і про правильне раціоні харчування. Тонким волоссю не вистачає вітамінів, компенсувати їх потрібно не тільки зовні, але і внутрішньо.
На жаль, збалансований раціон харчування не дасть блискавичних результатів. Якісні зміни стану волосся позначаться не раніше, ніж через два місяці правильного харчування.
Зате! Збалансоване постійне харчування позначиться не тільки поліпшеним станом волосся, але і всього організму. Для здоров'я волосся, зокрема, включайте в раціон більше вітаміну А - сир, яйця, вершкове масло, печінка.
Крім того, фахівці рекомендують 1 раз в 2-3 місяці приймати вітаміни, що поліпшують стан рогового шару волосся.