Живильні маски для волосся
Ні для кого не є секретом той факт, що незбалансоване харчування волосся доставляє нам масу незручностей. Посічені, ламкі кінчики волосся, тьмяні, неслухняне волосся, часто ще й ослаблені фарбуванням або щоденної укладанням.
Зрозуміло, в такій ситуації волоссю потрібен захист і додатковий догляд. Живильні маски для волосся, приготовані в домашніх умовах - ось те народний засіб, яке прийде вам на допомогу.
Регулярне застосування домашніх поживних масок для волосся допоможе не тільки повернути їм життєву силу і блиск, але і захистить волосся від агресивних факторів навколишнього середовища. Приготувати їх в домашніх умовах не складе особливих труднощів. Комора Краси підкаже вам як це зробити.
Перед застосуванням будь-живильної маски фахівці рекомендує зробити 5-8 хвилинний масаж голови. Самостійний масаж голови в домашніх умовах не тільки допоможе вам розслабитися і налаштуватися на позитивний лад, але і значно посилити ефект від застосування живильного кошти.
Рецепти живильних масок для волосся.
- Поживна маска для всіх типів волосся.
Для приготовлення живильної маски для волосся знадобиться обліпихи і рослинне масло. На 9 частин обліпихової олії додають 1 частина рослинного масла. Масла змішують і втирають в коріння волосся. Тримають маску на волоссі 40-50 хвилин.
На цей час рекомендують закутати голову в поліетилен або спеціальну шапочку, що не пропускає повітря. Змивають за допомогою шампуню. Для відновлення ослабленого волосся маску застосовують 2-3 рази на тиждень, курсом 10 процедур.
{ad1}Можна приготувати і фруктову живильну маску для будь-якого типу волосся. Для цього необхідно подрібнити кілька бананів, перемішати їх з 2-3 столовими ложками сметани.
При сухих, пошкоджених волоссі додати 1 ст. ложку оливкової олії, при волоссі, схильних до жирності - 3-5 крапель лимонного соку. Маску нанести на волосся, змити через 20-30 хвилин. Застосовувати маску не частіше 2-х разів на тиждень.
- Поживна маска для сухого волосся.
Для приготування маски знадобиться 2 с. ложки касторової олії, 1 чайна ложка гліцерину, 1 яйце. Компоненти ретельно змішують і наносять по всій довжині волосся, починаючи від коренів і закінчуючи кінчиками.
Голову кутають в поліетилен і тепле махровий рушник на 30 хвилин. Змивають маску звичайним шампунем. Частота застосування маски - 1-2 рази в тиждень, курс 10-12 процедур.
- Поживна маска для жирного волосся.
Для приготування маски змішують по 1 чайній ложці наступних інгредієнтів: сік алое, лимонний сік, натуральний мед. В отриману масу додають 1 ретельно подрібнену часточку часнику.
Маску втирають в коріння волосся і кутають голову в поліетилен на 30-40 хвилин. Змивають кілька разів проточною водою, щоб ліквідувати запах часнику. Частота застосування маски - 1-2 рази в тиждень.
- Поживна маска для нормального волосся.
Маска необхідна і нормального типу волосся для підтримки здоров'я волосся і їх доглянутого зовнішнього вигляду. Для приготування живильної маски для нормального волосся знадобиться 1 яєчний жовток і 1 ст. ложка рослинного масла (соняшникової або оливкової).
Компоненти маски змішують між собою і наносять на волосся. Змивають через 20-30 хвилин прохолодною водою. Дають можливість волоссю висохнути природним шляхом.
- Поживна маска для пошкоджених, ослабленого волосся.
Пошкодженим і ослабленим волоссю (після хімічної завивки, фарбування) необхідно інтенсивне живлення. Для приготування маски знадобиться 1 столова ложка реп'яхової олії, 1 столова ложка касторової олії, 2 чайних ложки лимонного соку.
компоненти живильної маски для волосся перемішують, після чого отриману маску наносять м'якими масажними рухами в коріння волосся і, далі, по всій довжині волосся. Змивають через 40-50 хвилин теплою водою. Частота застосування маски - 2-3 рази в тиждень, курс до 15 процедур.