Содові ванни, користь і шкода
02.02.2018 0

Содові ванни, користь і шкода

Різне
В закладки


содова ваннаЯкщо в шкільні роки ви уважно читали підручник з хімії та слухали вчителя, то вам відомо: звичайна харчова сода здатна запобігти всмоктування жирів.

Як же ці знання можуть стати в нагоді в повсякденному житті?

Наприклад, ви легко знайдете їм застосування в домашній косметології, в процесі догляду за шкірою і здоров'ям в цілому. Однак для цього потрібно не вживати речовину всередину (інакше ви нашкодите собі), а готувати содові ванни.

користь

Що ж такого хорошого і корисного в даних ваннах? Якщо ви ще не знаєте, на що здатна сода і звичайна вода, то напевно здивуєтеся:

  1. Вже після першої процедури ваша втомлена шкіра заспокоїться і пом'якшиться, а торкаючись до шкіри, ви відчуєте, що вона стала більш гладкою і ніжною;
  2. Виручить ванна з содою і тоді, коли буде потрібно заспокоїти роздратовану шкіру, зняти різні симптоми запальних або ж алергічних реакцій;
  3. Зніме напругу після важкого і напруженого дня, допоможе розслабитися і заспокоїти власну нервову систему, подарує можливість відновитися після насиченої трудової діяльності;
  4. Наступне корисна властивість особливо сподобається тим дівчатам, які хочуть позбутися від зайвих кілограмів, адже содові ванни сприяють схудненню і зменшенню сантиметрів в проблемних місцях людського тіла. Але за рахунок чого ж відбувається схуднення? Вся справа у відновленні нормального обміну речовин в організмі, очищенні його від різних шкідливих токсинів, продуктів розпаду і, звичайно ж, шлаків;сода для ванни
  5. Крім боротьби із зайвими сантиметрами, ця процедура має і антицелюлітний ефект, тому як сода проникає в глибокі шари шкіри і очищає їх від непотрібних вашому тілу домішок і інших шкідливих речовин;
  6. Крім того, приймаючи гарячу ванну з додаванням соди ви також очистіть свою лімфатичну систему, відновіть позитивну енергетичну ауру і будете почувати приплив сил. До речі, через перерахованих особливостей процедуру часто рекомендують при отруєннях (в тому числі алкогольному), а також при опроміненні радіацією.

Протипоказання і шкоду содових ванн

Оскільки у даній процедури є значний список протипоказань, необхідно уважно з ними ознайомитися і ні в якому разі їх не ігнорувати, інакше ви ризикуєте нашкодити собі, своєму організму.

Запам'ятайте, не можна приймати такі ванни:

  •  якщо ви хворі на діабет першого або другого типу;
  •  в період, коли у вас загострюються простудні та запальні захворювання;
  • забороняються вони і гіпертонікам і вагітним жінкам.

При наявності різних гінекологічних захворювань слід спочатку проконсультуватися з лікарем.

А ось людям з прихованими або явними патологіями серцево судинної системи, схильним до алергічних реакцій, при бронхіальній астмі необхідно приймати гарячі содові ванни з особливою обережністю.

{ad1}

як приймати содову ванну

Крім того, не варто занадто часто проводити процедуру тим, у кого є проблеми зі шкірою, тому що ефект від їх проведення може бути абсолютно протилежним - замість поліпшення стану шкіри ви отримаєте сухість, шкіра почне лущитися, з'явиться роздратування.

Зовсім відмовлятися від ванн не потрібно, просто дотримуйтесь баланс, почуття міри.

Як правильно приготувати і приймати

Та чи інша процедура піде на благо і ви отримаєте з неї максимум користі тільки за умови, що ви завжди будете виконувати її за правилами, осмислено.

Ось і содові ванни ефективні для організму лише при повному дотриманні декількох основних рекомендацій.

Перш за все, намагайтеся дотримуватися певного рівня температури води у ванні. Вона повинна бути не теплою, а гарячої - приблизно 38-40 градусів тепла. Чому це так важливо?

Саме завдяки гарячій воді відбувається очищення вашого організму. Втім, не варто відразу ж починати з таких високих температур. Навіть якщо ви плануєте схуднути за допомогою содової ванни або позбутися целюліту, дайте своїй шкірі можливість звикнути до води, почніть з температури нижче - тих же 35-37 градусів спочатку буде цілком достатньо.

Напевно вас цікавить і те, як довго слід перебувати у ванній. Якщо це ваша перша процедура, полежте в гарячій воді хвилин десять.

Наступного разу (за умови, що у вас не виявиться ніяких алергічних реакцій) можете вже збільшити час прийому ванни до чверті години.

Після закінчення процедури рекомендується прийняти прохолодний душ, щоб повністю позбутися від залишків соди на своєму тілі. Після виходу з ванни обов'язково укутати тепліше і полежте хоча б півгодини. Найкраще проводити процедуру перед сном.

як приймати ванну з содою

Тривалість курсу - один місяць, а кількість прийнятих ванн варіюється від 10 до 15 (допускається приймати їх як через день, так і щодня). Не поспішайте повторювати курс заново, проміжок між ними повинен становити не менше двох або навіть трьох місяців.

Завдяки прийому содових ванн вам вдасться втратити до 7 зайвих кілограмів, поліпшивши при цьому стан шкіри і нормалізувати роботу нервової системи, позбутися від проблем зі сном.

Якщо ви потребуєте в інтенсивнішому схудненні, спробуйте поєднувати ванни з правильним харчуванням, фізичними вправами і масажем.

Під час приготування ванни, крім соди в неї можна додавати невелику кількість ароматичних масел або ж використовувати спеціальну морську сіль, яка збагачена ароматичною речовиною.

Кращі рецепти содових ванн

Оскільки цілі і переваги у всіх різні, рецептів ванн може теж існує досить багато.

Перерахувати навіть половину з них складно, тому наведемо три найкращих:

  1. Для того, щоб пом'якшити шкіру і заспокоїти її скористайтеся цим рецептом. Спочатку необхідно наповнити ванну, потім взяти 200 грам соди, розвести її в невеликій кількості води (зрозуміло, гарячої), а після влити даний розчин в неї.
  2. Рецепт для схуднення має на увазі як збільшення концентрації соди до 300 грам, так і додавання в воду морської солі, в кількості 500 грам. Подібні ванни з содою і сіллю фахівці часто рекомендували тим, хто хотів знизити вагу. Висипати обидва компонента в наповнену ванну. Не варто боятися такої кількості, оскільки вона все одно набагато менше концентрована, ніж справжня морська. з сіллю і содою
  3. Наостанок - антицелюлітний і ароматний рецепт. Щоб приготувати таку корисну і приємну в усіх відношеннях ванну, в 200 грам соди ви повинні додати антицелюлітні масла (всього по кілька крапель). В даному випадку краще використовувати масло лимона і апельсина, так як вони нормалізують жировий обмін і відмінно пахнуть, а це буде відчуватися під час прийняття ванни.

Не варто також забувати і те, що цитрусові масла допомагають впоратися з поганим настроєм, вважаються природними і хорошими антидепресантами.

Загалом, якщо незадоволені своїм тілом і до того ж перебуваєте в кілька пригніченому стані, настрій зіпсовано, саме така ванна стане якщо не порятунком, то точно нагадає вам, що насправді все не так уже й погано.

Пам'ятайте про протипоказання, дотримуйтеся обережності і покладайтеся на власні смаки при виборі відповідного рецепту содової ванни, і кожна процедура буде вам в радість.

Комментарии (0)
Додати коментар
Сода вранці: для чого це корисно, які результати
Сьогодні ilady.kharkiv.ua повідає тобі, навіщо потрібна сода вранці. Ми розглянемо способи і область застосування даного продукту, а також наслідки такого впливу на
Ванна з медом
Ванна з медом
Ванна з медом
14.01.18 Догляд за тілом
З найдавніших часів люди розуміли цінність меду, і застосовували його для лікування, а також для косметичних цілей.
Сода для волосся, користь чи шкода
Сода для волосся, користь чи шкода
Сода для волосся, користь чи шкода
27.12.17 Догляд за волоссям
Якщо Ви є постійним відвідувачем нашого сайту, то, напевно, вже читали про те, що звичайна харчова сода служить прекрасним косметичним засобом, з легкістю застосовним в
Масло для ванни
Масло для ванни
Масло для ванни
26.01.18 Догляд за тілом
Ванна ... як багато надій ми часом на неї покладаємо. Вранці вона повинна допомогти прокинутися, підбадьоритися, зарядити організм енергією і життєвим тонусом. Увечері
Маски з соди для особи, домашні рецепти
У догляді за шкірою іноді самі прості і доступні засоби можуть привести до несподіваного ефекту. Таким засобом, наприклад, є харчова сода.