Шкіра, що в'яне особи
Догляд за шкірою, що в'яне особи має свої особливості. В першу чергу це пов'язано, з тим, що догляд за такою шкірою - відновлює, спрямований на омолодження шкіри, підвищення її тонусу і пружності. Це прагнення і дії, метою яких є омолодження (а не просто догляд і турбота) клітин шкіри.
Для того щоб зрозуміти як правильно доглядати за шкірою, що в'яне, давайте для початку розберемося чому шкіра в'яне і яким чином це проявляється.
Чому шкіра обличчя в'яне?
Зрозуміло, з віком в шкірі порушуються обмінні процеси, і порушується її здатність до відновлення шляхом природного відпочинку (здорового сну).
Шкіра втрачає вологу, еластичність, з часом це позначається і на її структурі. Шкіра, що в'яне особи стає тоншою, сухий, з легкість схильна до пошкоджень. З'являються дрібні зморшки і блідість. Саме тому догляд за шкірою, що в'яне повинен бути якісним і щадним.
Шкіра, що в'яне особи - комплексний догляд.
Комплексний догляд за шкірою, що в'яне повинен включати в себе повноцінне очищення, тонізація, зволоження, живлення і захист. При тривалому, регулярному виконанні процедур по догляду за шкірою її тонус підвищується, дрібні зморшки розгладжуються, поліпшуються процеси регенерації і відновлення клітин.
1. Очищення в'янучої шкіри має бути щоденним.
М'яке і ефективне очищення за допомогою засобів, що підходять для вашого типу шкіри, якісно видалить скупчилася бруд і залишки макіяжу.
{ad1}Тому очищення краще проводити ввечері, коли шкіра особливо цього потребує. Бажано використовувати ті засоби, що очищають, які не містять спирту і лужних компонентів. Це попередить зайву сухість шкіри, не порушить водно-ліпідний баланс, 1-2 рази в тиждень необхідно проводити більш глибоке очищення шкіри.
Для цього в рівних пропорціях змішують соду і сіль, розбавляють спермою. Отриманим скрабом впливають на шкіру протягом хвилини-двох.
2. Тонізірованіе в'янучої шкіри обличчя - наступний етап догляду.
Крім застосування тоніка (бажано з вмістом колагену, еластину, вітамінів), рекомендують 1-2 рази в тиждень проводити контрастні процедури.
Для цього марлю (або махровий рушник) по черзі змочують у холодній і гарячій воді. Починати і закінчувати контрастні процедури необхідно з холодного компресу. Рекомендують для холодного компресу додавати в воду морську сіль, а гарячий компрес робити з відвару трав (ромашки, м'яти або шавлії).
3. Зволоження шкіри наповнює її втраченої вологою.
Краще використовувати той зволожуючий крем для в'янучої шкіри обличчя, який враховує вашу вікову категорію.
Сучасні виробники косметичних брендів додає в креми різні фітоекстракти і вітаміни, враховуючи вікові потреби шкіри. Крім того, хорошими зволожуючими і пом'якшуючими властивостями володіють маски. Застосовують їх 1-3 рази в тиждень курсом в 10-15 процедур.
Наприклад, маска з косметичного парафіну ефективно підтягує шкіру, що в'яне, тонізує і прискорює регенерацію клітин.
4. Харчування в'янучої шкіри обличчя.
Поживний крем наносять на шкіру ввечері, за годину-півтора перед сном. Живильні речовини в складі крему сприяють відновленню шкіри під час вашого сну. Не забувайте і про поживні масках для шкіри, що в'яне.
5. Захист шкіри, що в'яне.
Періодично коду потребує і в захисті. Так, незадовго перед виходом на сонце наносите крем із захисним SPF-фактором. А взимку використовуйте захисний крем, якій врятує шкіру від надмірного впливу вітру і низьких температур.